Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Comentarii despre restaurante


179 raspunsuri la acest subiect

#161
BraveGirl

BraveGirl

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.495 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 23:19

Subscriu la tot ce a zis Bibyrox...e super restaurantul, iar mancarea[pofta].Eu mi-am facut ziua acolo si servirea a fost super...ramane de vazut cum va fi la nunta.

Corina
Albumul meu

#162
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 02 iunie 2005 - 11:45

No bine, dragele mele!!!
Multam tuturor [:I], biby, astept recomandare [:D] (casa ardeleneasca = rustic...cumva???)
pupaturi si bauturi![;)]


Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006


#163
pisu_miau

pisu_miau
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 02 iunie 2005 - 12:02

Krelia, de ce nu intrebi si la Club A.RO ? Stiu ca nu ai multe persoane deci ar merge. La fel ca si bibyrox, daca ne iese bine ti-l voi recomanda. asta e linkul cu restaurantul http://www.inout.ro/...eL.aspx?ID=1082 pupici! Pisu_Miau http://photos.yahoo.com/cocopishika

#164
bibyrox

bibyrox

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 677 mesaje

Postat 02 iunie 2005 - 12:38

quote:
Originally posted by krelia
[font=Comic Sans MS][purple]No bine, dragele mele!!!Multam tuturor [:I], biby, astept recomandare [:D] (casa ardeleneasca = rustic...cumva???)
In nici un caz nu e rustic!!! Arata ca o casa boiereasca... ce sa mai?! E super! Localul este situat pe strada Sofia vis-a-vis de statuia Aviatorilor.[pup]
Incetisor, ca ma grabesc! Roxy Album pozeNunta noastra

#165
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 02 iunie 2005 - 12:41

quote:
Originally posted by bibyrox
In nici un caz nu e rustic!!! Arata ca o casa boiereasca... ce sa mai?! E super! Localul este situat pe strada Sofia vis-a-vis de statuia Aviatorilor.

[pup]



Sa traiti, shefa!!![:I]...am inteles, numele fu d evina...m-a indus in erori...nah...
[pup] si eu [flo]


Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006


#166
Catalin

Catalin

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 439 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 19:34

Subiect initial: "restaurante pt organizare nunti" postat de ucucuca, 11/07/2005, 14:25:27 buna, ce stiti despre restaurantul caro? cum e atmosfera, "tine" 100 persoane, cam care sunt preturile? ce alt restaurant imi puteti recomanda pentru aproximativ 100 persoane in bucuresti? astept raspunsurile voastre si va multumesc. raspuns postat de Alyna24, 11/07/2005, 14:58:05 Iti pot recomanda Rest.Casa ALBA" din Baneasa-meniu cam 35E; Rest.ApaNova - 24E, Casa Oamenilor de Stiinta -40E. Bafta la cautat! Pupici! Ai aici niste poze de la ApaNova din Floreasca unde facem si noi:http://photos.yahoo.com/alinafobl Alyna raspuns postat de m_monique, 11/07/2005, 20:36:24 si eu am avut nunta la ApaNova si a fost super. meniul stabilit de noi a fost 26EUR, si bautura dusa de acasa. problema cea mare la acest restaurant este sala cam mica si incap max. 90 persoane. daca faci o nunta de aceasta marime, ti-l recomand cu caldura. raspuns postat de lucas, 11/07/2005, 21:42:08 unde este restaurantul ApaNova? Matei (21.05.2005) raspuns postat de Steluta, 12/07/2005, 07:05:16 Vezi ca au fost in iunie 2 miresici care au organizat nunta la Caro. Una dintre ele chiar a avut 110 invitati. Pretul meniului 1.500.000 lei vechi , include tot, cu exceptia vinului. Eu voi avea nunta abia in septembrie, dar am inteles ca serviciile sunt foarte bune. Mult succes! Steluta. raspuns postat de ucucuca, 12/07/2005, 07:49:16 multumesc de raspunsuri. unde e apa nova? cred ca voi avea in jur de 100 de persoane poate chiar mai putin asa ca probabil m-as incadra la apa nova. raspuns postat de Adriana_puiut, 12/07/2005, 14:04:00 Am si eu o intrebare: stie cineva ceva de restaurantul LA PROVENCE, undeva prin Floreasca??? Meniul ar fi 40 euro, care include absolut tot: mancare, bautura, fructe, tort. Sunt curioasa cum e servirea si mancarea! Merci raspuns postat de roxygeo, 12/07/2005, 16:28:24 Buna ziua miresici! Adriana_puiut - restaurantul La Provence - este pe Barbu Vacarescu - vis-a-vis de cladirea Competrol (treci de Billa, de Agip - pe partea dreapta si mergi inainte spre Baneasa, tot pe partea dreapta vine si cladirea competrol, si imediat pe colt scrie mare - centru sportiv??!!! si restaurant) Sper ca m-am exprimat coerent. Eu am fost acolo e frumos, dar foarte mic. Pupici ucucuca - noi am facut la Restaurant Club Floreasca - fost Polo Club/ Nasty Club - 100 de pers. E pe cealalta parte a lacului, de unde e Apa Nova. Citeva poze ai in link-ul cu semnatura Pupici

#167
m_monique

m_monique

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.906 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 21:21

restaurantul ApaNova, este in cadrul bazei ApaNova de pe lacul Floreasca. adresa este str. Þãrmului nr. 9. langa ApaNova este si Yda Club. http://photos.yahoo.com/micumonica

#168
m_monique

m_monique

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.906 mesaje

Postat 12 iulie 2005 - 21:24

Vad ca nu pot folosi diacritice. Adresa restaurantului ApaNova este str. Tarmului nr. 9 http://photos.yahoo.com/micumonica

#169
ucucuca

ucucuca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 13 iulie 2005 - 14:01

bun, deci ce am alege intre apa nova si yda club? ca si asa sunt unul langa celalalt. care are capacitatea mai mare?

#170
Adriana_puiut

Adriana_puiut
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 14 iulie 2005 - 11:10

Buna roxygeo, am vazut pozele...sunt super. Mi-au placut foarte tare buchetele si lumanarile... poate ma ajuti si pe mine si imi spui unde le-ai facut. Ai avut dreptate cu "La Provence",este foarte mic, in restaurant incap max.70pers. Am tot auzit de Polo Club dar nu stiu sa ajung acolo. Sper ca mai am timp, avand in vedere ca nunta va fi anul viitor la inceputul lunii iulie... Merci de ajutor si pupici


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -