Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Comentarii despre restaurante


179 raspunsuri la acest subiect

#151
Emi si mami

Emi si mami

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 17 aprilie 2005 - 04:21

Del Ponte e misto, desi e scumput. Dar portiile sunt f mari, salata abia o poti manca. Nu am fost la nunta acolo, am fost la o cina de afaceri si am fost multumiti. Si Casa Universitarilor e misto, au facut niste prieteni nunta acolo vara trecuta. Melc, despre Hanul lui Manuc s-a mai scris. Nu te-as sfatui sa faci acolo. Daca, totusi, n-ai de ales, pune-l pe sot sa intre tare in ei si sa ai pe cineva "rau" care supravegheaza barul si bucataria. Numai bine si nunti de vis!

#152
clab

clab

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 24 mesaje

Postat 18 aprilie 2005 - 00:19

De Restaurantul "La Radu" de la Piata Presei Libere stie cineva ceva, a organizat cineva vreun eveniment? Pe mine ma intereseaza pt nunta!

#153
Bebe Beca

Bebe Beca

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.907 mesaje

Postat 14 mai 2005 - 02:40

Noi am facut nunat la Sala Diplomate a hotelului Hilton. Super totul. De la aranjamentul salii pana la servire. Tacamul a fost 52$/pers, cu mancare la greu si bautura la fel. Tortul a fost excelent. Recomand cu mare caldura. O nunta ca in povesti a fost. Si au fost si doua surprize din partea casei, foarte placute. In plus, se ofera o camera tinerilor casatoriti, pentru noaptea nuntii. For free. Ioana si [copil] Rebeca http://community.web...m/user/bebebeca

#154
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 12:22

Neatza, dragelor![flo] Revin, cu rugamintea de a-mi oferi ceva detalii despre restaurantul Calipso din complexul Agronomie, Buc.? A fost cineva acolo la vreo nunta, cum se preteaza, meniul, servirea, etc? Pupuri la toate si multumiri [:I] Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.


#155
olguttza

olguttza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 310 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 13:12

Fata mea, vaz ca de prin februarie te macina chestia asta [:-)))].
Nu'sh cum o mai fi acum, da io am fost o singura data p-acolo acu...mai bine de 5 ani. Sincer, mie nu mi-a placut...In primu rand, vecinatatzurile (discoteca, biliard) si tot in primul rand culoarea predominanta, ca sa zic asa - plin de tzigani!!! Aspect de locanta tziganeasca, efectiv....cu manelele de rigoare si cu banii aruncatzi prin toate partile.
So...

[pup]

Cununia noastra
Nunta
Pozici
Zenga

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

#156
ralucah

ralucah

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 15:54

Ca sa zic asa....mai cauta!!!!! Adica parca stiu ca tu faci la anul nunta....deci ai inca o gramada de variante, iar asta sincer nu e cea mai ok varianta!
quote:
Originally posted by krelia
Neatza, dragelor![flo] Revin, cu rugamintea de a-mi oferi ceva detalii despre restaurantul Calipso din complexul Agronomie, Buc.? A fost cineva acolo la vreo nunta, cum se preteaza, meniul, servirea, etc? Pupuri la toate si multumiri [:I] Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

#157
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 16:07

Krelia, despre Calypso zic la fel: mai cauta. Am fost shi io p-acolo acu citziva ani, era negru shi-ntr-o zi cu soare, manelishti, etc...Nu cre ca shi-a skimbat profilu prea mult... Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

#158
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 16:55

quote:
Originally posted by olguttza
Fata mea, vaz ca de prin februarie te macina chestia asta [:-)))].
Pai da, perseverez [:D] Eu am fost ultima oara prin zona, in noiembrie....e drept, era pe timpul zilei, nu se inegrise..pardon, inoptase, inca...si n-am zarit vreun "pastelat"... iren, am inteles ca s-a schimbat patronu'.... in fine...o sa dau o raita ivenshiuli, p'acolo..sa vaza si ochii mei daca s-o fi schimbat profilu, ralucah [:)] Sunteti toate niste scumpe [flo] si va multumesc [:I] Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.


#159
pisu_miau

pisu_miau
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 17:14

krelia, iti spun si eu ceva dar sa nu te superi pe mine, plsss. Astazi cand am cumparat flori, respectiva florareasa se plangea la alta ca dom'le nu mai sunt locuri in calipso si sor'sa vrea sa faca nunta acolo peste o luna! La care pisoiul meu cika..."bai da' ce e calipso asta de se inghesuie tiganii sa faca nunta ?" acum cand am citit si posturile de mai sus este mai mult decat evident.. La cate restaurante sunt in Bucuresti ar fi si pacat sa faci nunta intr-un loc din Complex Agronomie. Sper sa nu te superi pe mine si...pupici![:X] Pisu_Miau http://photos.yahoo.com/cocopishika

#160
bibyrox

bibyrox

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 677 mesaje

Postat 01 iunie 2005 - 17:22

Krelia [pup] asteapta sa fiu eu miresica, sa vedem cum se comporta localul ales de noi si te fac cu un restaurant de moare bibu!! Adevarul e ca arata super bine, e deschis de curand iar mancarea este nemaipomenita. Dar pana nu vaz io exact la nunta mea cum va fi nu pot sa recomand.

[pup]


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Album poze
Nunta noastra


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -