Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(53)


143 raspunsuri la acest subiect

#21
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:11

Buna dimineata si o saptamana buna sa avem! Roxi, super poze, misto hainutze. Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#22
mihaella

mihaella
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:11

Dragutza nasicaaaaa!Hai,mai pune pozici! Danule,eu prin Crangasi stau,dar ne vedem cand ai tu chef.

#23
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:14

Roxana, ce facusi cu copilu?! Unde'l ascunsesi!?...hihihi Cred ca e de la vreo diana e-mailul...ma gandesc io asa...Care esti Diana p'acilea?!...[:D] Mihaela, pai nu trebuia sa stai cuminte acasa, ce cauti la plimbari.. Dana, pai sa vezi ce saptamana minunata ai dupa un weekend din asta..:) Azi noapte am dormit din nou in fund, buburuza mea cred ca a dat chef si a avut invitati, ca simteam vreo trei prin apartamentul ei p'acolo pe la etajele inferioare...[:D][:D] Monica [gravi] 28+ saptamani

#24
Ssarah

Ssarah
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:14

Mersic fetelor, Monique, e un Bobtail (ciobanesc ancestral englez), din pacate sunt foarte putzini in Romania si va nu am gasit decat un mascul cu drept de monta care sa nu-i fie ruda si sa aiba si ceva concursuri luate...sper sa-i placa domnisoarei ... Alexa [gravi] - 28 saptamani 26 ani, DPN 19 Iulie, Dr. Parvu, sp.Elias http://community.web.../user/alexpavel

#25
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:15

Alex, e super catelusa ta, felicitari pentru titlu... Sper sa il luati si pe celalalt la fel de usor... Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#26
alunelsialbinutza

alunelsialbinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 241 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:25

Fetelor, daca n-a inceput nimeni sa se vaite azi, imi permiteti mie? Astept comitetul de bataita,( sa-mi ziceti de cate cafele pun, ca trebuie sa va si rasplatesc dupa ce mi-o fur nu?)caci eu ma tot vait de saptamana trecuta de oasele dintre picioare, mai ales in partea stanga. Dupa ce ca oricum mergeam ca o ratusca, acum sunt pinguin de-a binelea. Si obosesc.... Simt ca Bradutul mic s-a intors cu capul in jos, caci galmele cele mari apar pe sub buric, iar la buric imi trage niste talpite, destul de sanatoase si bine conturate, as putea spune. DE CE MA DOR OASELE ALEA, ca nu mai pot, cand nu ma dor ma ustura sau ard, nici nu stiu cum sa descriu senzatia. Roxana, Cristalina, certati-ma si lamuriti-ma, pls. Alina+Bradut(29sapt)- DPN 14 iulie - Dr. Nayel -CFR2

#27
Doamna Bibi

Doamna Bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:27

Leello,si eu tot la inceputul lui inuie (de pe 4-10) sunt in Mamaia la Club Mediteranean.Eu deja mi-am luat bilet (ala cu litoralul pt. toti,merita ca pret eu am dat 1 mil. o sapt. cazare fara masa la hotel 3*).Tu unde mergi,hai ca ar fi misto sa ne vedem pe acolo.Costumul cu burta l-am primit de la o prietena care l-a primit de la verisoara ei din Italia,asa ca... Diana este diana21 de pe forum. Monique

#28
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:33

Alina, nu vine nimeni sa te bata pentru ca intrebi. Venim la cafea daca vrei dar nu si la bataie. Gabi, costum de baie cu burta gasesti pe bebelusultau.ro (dar nu e decat un singur model). Mai bine iti iei unul elastic si rezolvi problema Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#29
alicegh

alicegh

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:35

Alina, subscriu si eu la durerea asta, centrata la mine in partea dreapta. Ma doare de nu pot sa merg, mai ales daca ma ridic dupa ce am stat foarte mult pe scaun. Cred ca se apasa niste muschi/vene/oase si de-aia ne doare. Insa ieri nu puteam sa mai cobor scarile - cred ca nu mai merg nici ca pinguinul, ci sunt cracanata de'a dreptul! Roxana, [gravi] sapt. 26

#30
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 26 aprilie 2004 - 12:38

Alinule mamam..nu te batem.cum te doare? cum adica te ustura si ard????? e intermitenta durerea, e constanta, se modifica intensitatea cind te misti, e accentuata cind stai in vreun fel....da si tu niste detalii ca asa sunt in ceatza total.... Tizo mama ce ti-e si cu coincidentele astea.....[:D][:D][:D] eeee, ce mistoooo....haideti, sa facem gascutza mai mare la plajaaa.......abia astept!!!! si eu m-am gindit la diana21...dar astept o confirmare, pls. Diana?


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -