Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(57)


177 raspunsuri la acest subiect

#11
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:00

Draga mea, nu pot sa te bat pentru asta... As putea sa te bat ca nu mi-ai dat si mie dar nu pentru ca ai mancat... Oricum la cat de balena sunt eu, nu as putea sa te cert pe tine care ai ramas supla, nu? Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#12
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:21

Pai noua de ce nu ne dadusi?!...:))) Si daca nu te doare nimic, eu zic sa-ti fie de bine!...:) Monica [gravi] 26+ saptamani

#13
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:23

Monica, ce faci? Te-ai obisnuit cu patul? Roxana xand incepi santierul? Ce schimbari faceti? Andreea, 26 ani, DPN 4 iulie, dr Bogdan Marinescu

#14
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:26

M-am obisnuit!...Foarte bun! Pacat ca au inceput sa am doara toate alea acum cand am asa un pat bengos...:) Monica [gravi] 26+ saptamani

#15
Doamna Bibi

Doamna Bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:26

Bai,ma faceti geloasa cu atatea prajituri, pe mine nu ma mai atrag deloc, chiar daca "before" eram cea mai mare termita de dulciuri.Am in congelator o inghetata asa buna (iaurt cu visine de la Manhattan) de vreo cateva zile si nu am reusit sa o termin...ce pacat...Maimutzul meu tine la silueta,trebuia sa-l fac fata,nu? Monique

#16
alicegh

alicegh

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:32

Neata, gagici! Sunt si eu la apel. Iar vorbiti de prajituri de dimineata? Vreau si eu! Roxana [gravi] sapt. 25

#17
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:34

Monique mama asa eram si eu....si sincera sa fiu sunt inca. "inainte" eram cea mai mare devoratoare de ciocolata....acum totul mi se pare prea dulce, al meu ghindu' e setat pe carne si derivatele ei. Monica, trimitem mama pe mail, cum sa nu? deci....santierul SPER sa il incep pe 10-15 mai. ca asta cica pleaca pe 1. daca nu o face pina pe 15 chiar ca am de gind sa fac ceva valuri....ca nu mai poci, ma streseaza ideea de santier neterminat la maxim!!! avem de facut asa: darimat un perete, schimbat caloriferul (pozitia lui), izolat mai bine fostul balcon, raschetat parchet, schimbat gresie in hol si bucatarie, lustruit si lacuit usi, varuit. cam asta...tot. si termen pentru asta....6 saptamini. ce ziceti, e putin?

#18
alicegh

alicegh

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:38

Este super bine, tizo. Noi avem de facut 4 camere, instalatii sanitare, electrice, centrala, gresie, faianta, parchet, camere marite cu balcoanele, usi, termopane, mobila etc (adica totul de la 0) in acelasi interval... Noi speram sa incepem pe 1 mai, dar mai vedem noi cum negociem cu tanti aia...

#19
roberta04

roberta04

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.701 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:47

Credeam ca sunt singura disperata ca incepem santierul. Noi avem de gand sa ne schimbam apartamentul, desi e tare frumusel cel in care stam, dar ne trebuie mai mult spatiu pentru COPIIIIIII pe care-i vrea jumatatea mea. Dar, pana ne orientam (deja ma streseaza agentii cu propunerile fanteziste), trebuie sa ne apucam de treaba: izolat perete dormitor, schimbat calorifer cu unul mai mare, schimbat usi interioare ca sunt cam subrede, parchet in sufragerie. Dar nu stiu cand ne apucam, acum e frig afara, la sfarsitul lui mai intram in sesiune si nu vreau sa-mi inchipui ca voi fi in luna a-7 a, cu 5 examene si 4 proiecte pe cap (si eu si sosul, ca suntem colegi) si ca mai stam si in santier. Eu fug cred la mama!!!![bicla] Roberta + BeBe scump din burtica - 20 saptamani

#20
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:56

Roxana, se poate face daca sunt muncitorii priceputi! "Supcese macsime" pe santiere! Monica [gravi] 26+ saptamani


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -