Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MULTUMIRI


43 raspunsuri la acest subiect

#21
iuliacm

iuliacm

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 82 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 12:09

[flo][flo][flo] pentru tine, Adelina si multumiri pentru m-ai facut sa devin mai buna. [pup][pup][pup] pentru Cristi. Iulia

#22
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 12:23

quote:
Originally posted by monica
Nu-mi doresc decât sa vina ziua în care sa organizam o mega -nemaipomenita întâlnire special pentru a-l cunoaste pe Cristi si a-i da fiecare dintre noi pupicul pe obrajor pe care am simtzit de atâtea ori ca, cel putin virtual, i l-am dat. Iar ziua aceea sa vina cât mai curând. Si atunci Cristi sa se piarda printre copilasii nostri, sa zburde cu totii si toata nebunia asta cu problemele lui medicale sa ne para undeva departe, departe.... Un gând bun tuturor. Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Si eu tot ziua aia o astept! Cu nerabdare! [flo][flo][flo][flo][flo], Claudia

#23
Anina_n

Anina_n

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.842 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 12:47

quote:
Originally posted by oanaruth
Adenina,Noi iti multumim ca existi, ca renunti la ora aceea de somn, ca ne-ai invatat - din nou - sa plangem [q], sa ne revoltam[bang], sa ne mobilizam [si-eu], sa ne rugam [ruga] mai mult, sa iubim mai mult si mai dezinteresat, sa dam mai mult de la noi, pentru binele altuia, sa ne bucuram, alaturi de puiul tau, de lucrurile simple - de iaurtul pe care l-a cerut Mosului, de supa fara sare, de intalnirea din fiecare dimineata de pe coridorul spitalului, de DRAGOSTE!Va iubim, pe amandoi, asa cum multi dintre noi nu au mai facut-o pana acum! Sunt sigura de asta! Avem mult de daruit, trebuie doar sa ne constientizam potentialul si sa deschidem ochii, sa vedem cat de multi din semenii nostri au nevoie de ajutorul nostru![grup][dc] [pup] [pup] [pup]Dana si Iubirea ei, [8**] Oana-Ruth
[i]Asa simt, si eu ! [flo] [i] [pup][pup]Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie)http://www.babiesonl.../n/ninacristina

#24
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 13:27

Daca tu, Adelina, nu ai fi avut puterea sa-ti strigi durerea unor necunoscuti, daca Dumnezeu nu te-ar fi scos in fata acestui copil necajit, daca noua tot El nu ne-ar fi deschis ochii si inimile, totul ar fi fost in zadar... De cind lucrurile au inceput sa se miste, incetisor dar sigur, am increderea ca Dumnezeu vegheaza asupra puiului tau si "lucreaza" prin noi, prin ceilalti, de care nici macar nu avem habar pentru salvarea lui Cristi. Un gind bun pentru cei multi care au construit site-ul pentrucristi.ro, pentru cei de la "Academia Catavencu", pentru cei de la PrimaTV, pentru cei de la Antena1, pentru cei de la hanulancutei, pentru cei care au anexat altor pagini virtuale povestea lui Cristi, pentru cei pe care am uitat sa-i pomenesc... Vreau insa sa pastrez felicitarile si pupicii pentru ziua in care se va spune despre Cristi: este sanatos, va trai 109 ani! Mai avem pina atunci, sa nu ne dam batute! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

#25
Elena

Elena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 14:15

Felicitari, Adelina !!!!! Si noi iti multumim ca existi!! Doamne-ajuta in continuare, sa il vedem pe Cristi sanatos, apoi, tatic si bunic [:)] ! Cu mult drag[pup], Elena&Laura

#26
Banti

Banti

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 69 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 14:59

Felicitari, Adelina, pentru curaj si marea ta dragoste! Dumnezeu sa va binecuvinteze pe amindoi! Si noua ne sinteti tare dragi si cind il vad pe Cristi in poze parca il vad pe baietelul meu Matei, tot asa, un capsor blond. Ne rugam pentru succes! [flo] [pup] Ioana

#27
roxanak

roxanak
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 16:29

Adelina, pentru mine esti un simbol al bunatatii sufletesti, esti un inger trimis pe Pamant pentru Cristi. Plang cand ma gandesc ce drum lung mai e si rad la gandul ca intr-o zi cu voia lui D-zeu Cristi va fi sanatos. Adelina meriti un munte de flori [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo](chiar si virtuale) si Cristi o mie de [pup][pup][pup][pup][pup]. Cu respect Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]

#28
andra945

andra945
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 17:29

Draga Adelina, Primii pasi sunt facuti si ti se datoreaza in primul rand tie, dar urmeaza greul abia acum. Suntem cu sufletul si gandul mereu alaturi de voi si ii tinem pumnii lui Cristi, dar si tie. Curaj, dragilor! Mai inseamna ceva izbanda ta: ai talent, fara talentul tau de a scrie, poate cazul Cristi ar fi fost ceva mai putin celebru. Ai trezit ceva-ul acela in noi toti care ne-a mobilizat si nu ne-a lasat sa dormim. O data ce ai aflat insa ca ai acest talent si ca il poti folosi sa salvezi un sufletel, cred ca trebuie sa mergi mai departe si sa faci folosesti puterea cuvantului asa cum nu o poate face oricine. Sunt sigura ca nu doar Cristi va fi salvat cu ajutorul tau, ci si alte suflete. Sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun pentru voi, dragii nostri! Alexandru, Ruxandra, Sorin

#29
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 19:29

[flo]Draga Adelina am citit si am plins , si tot ce vreau este sa pling de bucurie si nu de atitea necazuri prin care am trecut !!! Multa sanatate si nu uita ca ne rugam in continuare pentru Cristinel! Doamne ajuta ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

#30
monicuta

monicuta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 20:46

Dragii mei Adelina si Cristinel, va multumesc la amandoi pentru orice rascolire sufleteasca pe care mi-ati daruit- o. Adelina, esti o mamica formidabila, cea mai minunata pe care o stiu! Cristinel, esti un miracol in desfasurare! Va sarut, Adelina si Cristinel, pe voi si pe toti cei care sunt alaturi de voi; iar celor care nu s- au alaturat inca, le doresc sa aiba vreo data parte de o Adelina... de un Cristinel...[flo][flo][flo]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -