Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MULTUMIRI


43 raspunsuri la acest subiect

#11
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 02:25

Adelina cred ca noi ar trebui sa-ti multumim pentru lectia de bunatate pe care ne-ai dat-o .Te-am vazut si eu la Tv alaturi de Cristi si m-ati impresionat unul mai mult ca celalalt, sunteti frumosi si va sta bine impreuna.Sa va ajute Dumnezeu sa va bucurati cat mai mult unul de celalalt!!! Adriana

#12
nelia

nelia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.179 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 02:28

Tie ti-au dat lacrimile, eu pling de-a binelea! Un articol semnat de membrii comunitatii despre copii si poza cu tine si cu ingerasul tau in brate a aparut ieri in ziarul „Actualitatea canadiana“, aici in Montréal. Sper sa dea roade! Pina la urma se va rezolva, sa rezisti puiutule bold. Cornelia, mamica Agatei

#13
Mirela Anca

Mirela Anca
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 04:30

In ultimile zile ,de cite ori deschid calculatorul ,aflu cite o veste buna .Adelina ti-am spus la telefon ca te admir si nu intaleg de unde ai putere ,esti sensibila si puternica in acelasi timp .Aceste 2 calitati te duc la victorie .De cite ori o sa te simti slabita si obosita ,intoarce-ti privirea spre Cristi ,o sa prinzi iar putere si o sa mergi mai departe.Eu aici ,pe forum ,am gasit si durere si bunatate si putere de lupta dar mai ales unire.O mina de oameni care stiu sa -si mai iubeasca aproapele , care lupta ,pling si inving impreuna.Aici uit de indiferenta celor care dau din umeri si spun:asa e viata [bang].Primii pasi sint facuti ,drumul e lung dar am invatat sa mergem. [flo] [pup] Mirela si [bonjovi]Cosmin

#14
tlaura

tlaura

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 05:06

Adelina, noi trebuie sa-ti multumim tie! Sa-ti multumim pentru ca existi, pentru ca ai fost si esti speranta lui Cristi, pentru ca ai avut curajul si puterea de a lupta pentru el; si sa-i multumim Domnului ca exista oameni ca tine! Multa sanatate si putere in continuare, iar despre Cristi sa ne dai numai vesti bune. Multumim, Adelina! Laura, mama lui Andrei http://community.web.../user/tcatlaura http://www.imagestat...142&mode=invite

#15
Dana_

Dana_

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 05:17

[flo][flo][flo]
[pup][i]

Dana&bb Andy(1 an)

#16
Cristina

Cristina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 89 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 09:48

[flo][flo][flo] "Niciodata..sa nu-i uitam pe cei mai tristi ca noi" Cristina&Sanziana

#17
monica

monica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 10:45

Nu-mi doresc decât sa vina ziua în care sa organizam o mega -nemaipomenita întâlnire special pentru a-l cunoaste pe Cristi si a-i da fiecare dintre noi pupicul pe obrajor pe care am simtzit de atâtea ori ca, cel putin virtual, i l-am dat. Iar ziua aceea sa vina cât mai curând. Si atunci Cristi sa se piarda printre copilasii nostri, sa zburde cu totii si toata nebunia asta cu problemele lui medicale sa ne para undeva departe, departe.... Un gând bun tuturor. Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."

#18
liliana csaki

liliana csaki

    Membru junior

  • Moderators
  • 677 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 10:53

Sa te-auda Dumnezeu! Mama, si ce petrecere va fi! http://community.web...er/lilianacsaki
quote:
Originally posted by monica
Nu-mi doresc decât sa vina ziua în care sa organizam o mega -nemaipomenita întâlnire special pentru a-l cunoaste pe Cristi si a-i da fiecare dintre noi pupicul pe obrajor pe care am simtzit de atâtea ori ca, cel putin virtual, i l-am dat. Iar ziua aceea sa vina cât mai curând. Si atunci Cristi sa se piarda printre copilasii nostri, sa zburde cu totii si toata nebunia asta cu problemele lui medicale sa ne para undeva departe, departe.... Un gând bun tuturor. Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."


#19
Arhistefy

Arhistefy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.097 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 10:55

[bis][bis][bis] Cu drag, Mihaela

#20
oanaruth

oanaruth
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 12:07

Adenina,

Noi iti multumim ca existi, ca renunti la ora aceea de somn, ca ne-ai invatat - din nou - sa plangem [q], sa ne revoltam[bang], sa ne mobilizam [si-eu], sa ne rugam [ruga] mai mult, sa iubim [i] mai mult si mai dezinteresat, sa dam mai mult de la noi, pentru binele altuia, sa ne bucuram, alaturi de puiul tau, de lucrurile simple - de iaurtul pe care l-a cerut Mosului, de supa fara sare, de intalnirea din fiecare dimineata de pe coridorul spitalului, de DRAGOSTE!

Va iubim, pe amandoi, asa cum multi dintre noi nu au mai facut-o pana acum! Sunt sigura de asta! Avem mult de daruit, trebuie doar sa ne constientizam potentialul si sa deschidem ochii, sa vedem cat de multi din semenii nostri au nevoie de ajutorul nostru!

[grup][dc] [pup] [pup] [pup]

Dana si Iubirea ei, [8**] Oana-Ruth


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -