Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Donatii pentru Cristi


62 raspunsuri la acest subiect

#21
m34

m34

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 125 mesaje

Postat 25 februarie 2004 - 12:03

Pentru depunerile valutare prin Banc Post, banca solicita ca depunerea sa fie efectuata la sucursala unde este deschis contul (Magurele). Dupa explicatii (scurte si civilizate) asupra destinatiei banilor, se accepta depunerea de la alta filiala, dar depunerea se face in numele titularului. Corectitudinea depunerii se poate verifica prin confruntarea numarului de cont de pe borderoul primit cu cel de pe site. Sanatate multa lui Cristi si celorlalti copilasi [flo] si mii de multumiri celor ce ne-au pus la dispozitie acest site, conturile si timpul lor [asia] Mihai

#22
Adela P

Adela P

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 211 mesaje

Postat 28 februarie 2004 - 22:37

quote:
Initial creeata de ADMIN
- ar fi bine totusi sa specificati la donatii: "pentru Cristi" Numai bine, Florin
Am facut si eu un transfer prin paypal insa nu am vazut niciunde unde as putea specifica "pt Cristi".[?] Unde trebuia sa scriu? Eu nu am mai folosit paypal pana acum asa ca iertati-mi nestiinta. Adela http://community.web...er/adela23_1999

#23
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 29 februarie 2004 - 00:51

Adela, la paypal nu se scrie nimic, banii intra in contul paypal al lui Admin. Oana_B

#24
ionica

ionica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.344 mesaje

Postat 02 martie 2004 - 02:49

SALUT MA TOT CHINUI SA PLATESC PRIN PAYPAL AM FACUT CONTUL CERUT PE SITE DAR MI S6A RASPUNS; The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal. deci se pare ca din Costa Rica nu se poate. exista alta solutie? mii de multumiri si intelegeti-ma ca habar nu aveam de existenta paypal!

#25
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 02 martie 2004 - 02:54

Ionica,poti trimite direct in pliculet la adminii forumului.E mai simplu si scapi de alte taxe bancare si dureri de cap;nu ai fi singura care face asa.Daca-ti comvine varianta,cere-i Mirelei (desprecopii)adresa pe mp. [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]

#26
ionica

ionica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.344 mesaje

Postat 02 martie 2004 - 04:28

quote:
Originally posted by Veve Multumesc Veve, am gasit adresa Mirelei si cred ca am sa folosesc metoda clasica"piculetul" care v-a ajunge tarziu ,dar mai bine mai tarziu decat nici o data!! Ionica
Ionica,poti trimite direct in pliculet la adminii forumului.E mai simplu si scapi de alte taxe bancare si dureri de cap;nu ai fi singura care face asa.Daca-ti comvine varianta,cere-i Mirelei (desprecopii)adresa pe mp. [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]


#27
tlaura

tlaura

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 02 martie 2004 - 07:05

Am donat si noi putin prin paypal; dar e pe numele sotului meu. Sper ca au intrat banii. Nu am avut unde sa scriem "pentru Cristi", dar cred ca se stie. Dumnezeu sa-l ajute, si sa se faca bine! ma rog pentru el in fiecare seara, ca pentru un membru al familiei. Laura, mama lui Andrei http://community.web.../user/tcatlaura

#28
teo1970

teo1970

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 543 mesaje

Postat 04 martie 2004 - 18:43

quote:
Originally posted by marius
Nu conteaza de unde se trimit acesti bani. Daca se trimit corect sigur ajung. Marius (www.desprecopii.com)
Marius, am depus astazi o suma din partea firmei unde lucrez, de la sucursala BancPost Mosilor. As vrea totusi sa stiu (luni-marti saptamina viitoare)daca banii au ajuns, pentru ca am uitat sa mentionez "pentru Cristi" si mi-e si cam teama sa nu se piarda pe drum (daca s-a gresit vreo cifra la nr. contului?! - n-am depus eu banii personal) Este posibil ca titularul contului sa-mi confirme cumva de pe extrasul de cont primirea sumei (atunci cind va fi cazul)? Multumesc mult, Teodora [pup] [flo]

#29
antoioana

antoioana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 136 mesaje

Postat 05 martie 2004 - 01:25

Vreau si eu sa trimit niste bani pt. Cristi. Nu am credit card. Sa inteleg ca nu pot folosi acel paypal? Ce inseamna metoda pliculetului? Adica prin posta? Ca i-as trimite si eu unuia dintre administratori. Numai bine! anto

#30
oana cretu

oana cretu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 05 martie 2004 - 02:10

quote:

Vreau si eu sa trimit niste bani pt. Cristi. Nu am credit card. Sa inteleg ca nu pot folosi acel paypal? Ce inseamna metoda pliculetului? Adica prin posta? Ca i-as trimite si eu unuia dintre administratori. Numai bine! Da, anto, poti trimite la administratori in plic! Eu asa am trimis Mirelei si in mai putin de doua zile a ajuns pliculetul! II bagi intr-o hartie sau o felicitare...Daca vrei adresa da-mi mesaj pe privat! Va pup pe toti! oana-cannes "Si maine mai este o zi..."


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -