Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Donatii pentru Cristi


62 raspunsuri la acest subiect

#11
oanaruth

oanaruth
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 19 februarie 2004 - 14:57

As vrea din toata inima sa fac donatie! Am nevoie de un element de identificare suplimentar pentru contul deschis la Banc Post: contul meu personal este la BRD, iar pe ordinul de plata trebuie trecut nu numai numarul de cont, ci si beneficiarul sumei transferate interbancar. Va rog, spuneti-mi cun se numeste titularul contului mentionat la (http://www.desprecop...ultumescdoneaza)! [flo] Dana si Iubirea ei, [8**] Oana-Ruth

#12
oanaruth

oanaruth
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 20 februarie 2004 - 01:07

Iertare! Intre timp am gasit si numele titularului contului, intr-un sticky din "Anunturi DC". Multumesc! Dana si Iubirea ei, [8**] Oana-Ruth

#13
Ira

Ira

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.622 mesaje

Postat 20 februarie 2004 - 13:53

Si sotul meu a plecat acum sa depuna niste bani in cont..... Sanatate lui Cristi, ii tinem pumnii si ne gandim mereu la el.

#14
Alyssa

Alyssa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 20 februarie 2004 - 20:08

Ma gindesc tot timpul la acesti micuti care sufera... Ma rog pentru sanatatea lor. Asi vrea sa fac mai mult totusi... Ma gindeam astazi ca mai in toate cazurile este nevoie de deplasarea micutilor si familiilor in strainatate la vreo clinica. Am vazut ca se fac apeluri firmelor de transport aerian pentru bilete gratuite sau reduceri. Si apoi m-am gindit la "Air Miles" care le colectam aici in Nord America. Exista acest sistem si in alte tari? Este vorba de puncte pe un card pe care le colectezi in magazinele care sponsorizeaza aceasta metoda. Eu m-am gindit ca nu am nimic de pierdut si mi-am luat si eu un card "Air Miles" si am strins puncte. Nu pot merge nicaieri cu milele pe care le am, am vreo o mie cinci sute de mile. Dar stiu ca sint transferabile. Le-asi dona. Si daca mai sint persoane care colecteaza, se pot dona intr-un cont ce poate fi folosit pentru bilete de avion... O idee... Alice

#15
Ira

Ira

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.622 mesaje

Postat 20 februarie 2004 - 21:10

As fi vrut sa-i instiintez pe cei care vor sa faca donatii la Banc Post, insa alta sucursala decat cea din Magurele, sa se inarmeze cu multa rabdare si cel putin 1 ora timp liber, pentru ca este f multa birocratie. Eu am depus astazi niste bani, nu mult, insa cand voi mai avea bani disponibili, voi mai depune. Chiar as fi curioasa daca au ajuns acolo unde trebuie.

#16
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 21 februarie 2004 - 03:33

Nu conteaza de unde se trimit acesti bani. Daca se trimit corect sigur ajung. Si tot in mod sigur se va face TOT ce va fi posibil pentru o sansa in plus. Poate TU vei fi sansa aceea. Poate TU vei schimba un destin. Nu uitati! Voi sunteti www.desprecopii.com, voi toti. Nimeni nu va obliga la nimic. Judecati cu sufletul si faceti doar ceea ce sufletul va spune sa faceti. Eu va multumesc oricum in numele umanitatii. Marius (www.desprecopii.com)

#17
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 21 februarie 2004 - 06:08

Am donat pentru Cristinel putin din putinul care il avem si noi si ne rugam la bunul Dumnezeu sa il ajute pe Cristinel sa treaca cu bine peste toate aceste incercari ale vieti . Eu si sotul meu am deschis pe EBAY -Help Cristi- si speram sa fie de ajutor ! http://cgi.ebay.com/...K:MESSE:IT&rd=1 Multa sanatate si Doamne-ajuta ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

#18
monicuta

monicuta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 22 februarie 2004 - 15:24

Elena, cum functioneaza contul de pe ebay? se strang bani acolo si apoi ii trimiti tu?M

#19
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 23 februarie 2004 - 03:48

quote:
Originally posted by monicuta
Elena, cum functioneaza contul de pe ebay? se strang bani acolo si apoi ii trimiti tu?M
Monicuta , cine va vedea anuntul si va dona banuti pentru Cristinel va dona direct in contul unde se string bani adica aici : Accounts for donations http://www.desprecop...info.asp?id=577 MULTA SANATATE si Doamne-ajuta! iar daca eu o sa primesc banuti in contul meu din paypal desigur o sa transfer banuti in cont dar eu am pus direct adresa de pe forum ca banuti sa fie transferati in contul pentru Cristinel [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

#20
lai

lai

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.446 mesaje

Postat 23 februarie 2004 - 13:02

Am donat si eu un pic mic atat cat s-a putut acum pentru Cristi. Sper sa poata face asta cat mai multi dintre noi si, mana de la mana, sa putem face ceva pentru micul blond. Sunt cu sufletul alaturi de el si de Adelina! Iar voua, dragi membrii DC, va multumesc pentru felul in care va implicati, ajutandu-l pe Cristi si, in acelasi timp, dandu-le celor din jurul vostru incredere in omenie si frumusete sufleteasca, inspirandu-le curaj. [flo] Lai


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -