Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Relatii virtuale


23 raspunsuri la acest subiect

#21
karmacoma

karmacoma
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 14 mai 2004 - 00:33

Tin sa spus ca dupa ceva ani de net am tras o concluzie....netul este o iluzie...bineinteles am intalnit si persoane care si-au gasit asa zisa jumatate pe net[cina2] cu care s-au casatorit dar in majoritatea cazurilor....totul e fum. De foarte putine ori descoperim in realitate pe cel care candva se ascundea in spatele display-ului.[mariaj] In afara de asta majoritatea credem ca noi avem exclusivitate...dar un sfat foarte sanatos....testati cu mai multe id-uri si o sa ramaneti surptins cand mai mult de 80 % au aceeasi placa bine invatata ptr a suci minitle femeilor.Incercati ![ups] E amuzant sa vezi ca omul care-ti spune ceva repeta tuturor aceeasi chestie ca o placa stricata.... Si noi femeile o facem.....totul e fum si ceata [bang] eu

#22
lacri

lacri

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 14 mai 2004 - 20:08

[si-eu]si cumnatii mei tot pe net s+au cunoscut iar acum sunt la casa lor si au si o mandrie de flacau de 1 an si2 luni.sa le traiasca!!!!!!!! si eu sunt tentata sa ma implic mult mai mult in relatiile virtuale ,probabil atunci cand nu vezi persoana cealalta ti-o imaginezi asa cum vrei tu sa fie(si la propiu si la figurat-fizic si suflet),cel putin asa mi se intampla mie. pupici[pup][pup][pup] Fabian si mami Lacramioara

#23
lucia_cs

lucia_cs

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 292 mesaje

Postat 15 mai 2004 - 07:29

Depinde de la om la om, cu uni poti stabili o relatie mai starnsa, cu alti mai putin stransa, daca stai sa te gandesti, tot relatii interumane sunt, iar daca te mai si poti intalnii cu persoanele pe care le intalnesti, este chiar fain. Pe net ai mai mute posibilitati de a cunoaste diferiti oameni, si sa gasesti exact genul tau de prieteni. Lucia sotia lui Csaba.

#24
arisa_alina

arisa_alina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 28 mai 2004 - 19:29

poate ca sunt mult mai bune decat o relatie normala,indiferent de natura ei.Am avut mai multe prietene[grup]cu care ca pote ma intelegeam bine,dar sa terminat.Cum si de ce?nu inteleg nici acum.Poate ca am gresit si eu [ups]dar nu suficient ca sa merit dispretul lor acum.Deaceea ma simt mult mai bine conversant acum cu voi toti,din toata lumea,prin site-ul acesta minunat.SALUTARI ORICUM TUTUROR.(SUNTETI CEI MAI BUNI)[si-eu] Sakamoto


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -