Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Fetele din America (75)


299 raspunsuri la acest subiect

#21
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 01:31

Sint experta in gasit site-uri care au preturi ieftine..la printat de poze! [:D]
Exista snapfish...le trimiti pe net si ei trimit acasa pozele..folosit de mine 2 ani.
Mai nou, in ultimii doi ani de cind cu bebe...am gasit asta : http://www.photocheap.biz/main.asp
mai ieftin de atit nu exista! Garantez! Este ceva de genul 10-11 centi parca si S&H gratis prima data...si apoi 99 centi indiferent de cite multe comanzi!Procedura este la fel!


As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

#22
Siminaf

Siminaf

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.901 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 01:33

Mie mi s-a parut scump la Target - 20-25 centi/copia de marime 4"x6" (adica 10x15 cm).



Mai ieftin era la Walmart - 12 centi la acelasi tip de copie si la Sam's Club doar 11 centi. Si daca-s digitale, le poti trimite si pe net si apoi le poti primi acasa sau le poti ridica direct de la unul apropiat tie (ca sa nu mai platesti S&H).



Cred ca la fel e si la Costco.











Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca



Virsta Deiu

Virsta Ralu





Home, wherever you are...





Santa Monica, Ontario Mills, Huntington Beach

Poze noi - Martie 2006

Excursie la Temecula

Downtown LA & Hollywood

#23
pisik 4ever

pisik 4ever

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 285 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 01:33

si yahoo este o idee grozava, nici nu ma gandisem, ma uit acu pe la preturi. mersi de sfat!



uite ca am reusit sa pun pozici cu pesterile pe care le-am vizitat.



You're unique. Just like anyone else.

[pis]... si [copil] bursuca 08.05.05

#24
pisik 4ever

pisik 4ever

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 285 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 01:41

[bis][bis][bis] pentru toate fetele [biz] si pline de sfaturi! multumim frumos ptr ideile pe care ni le-ati dat. cred ca o sa incerc photo cheap recomandat de kim, sa vad calitatea, cum si cand le livreaza si va tin la curent, daca intereseaza pe cineva.



You're unique. Just like anyone else.

[pis]... si [copil] bursuca 08.05.05

#25
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 02:06

quote:
Originally posted by Siminaf
Mie mi s-a parut scump la Target - 20-25 centi/copia de marime 4"x6" (adica 10x15 cm).
Io nu stiu, sa traiti[:D], nu i-am folosit niciodata am vaz't doar au posibilitatea asta:))Nici Sams nu mi s-a parut prea grozav sincera sa fiu, culorile la poza ce-am scos-o aveau o tenta cam rosiatica[:(]..sau poate ca doar magazinul ala era asa, cine stie.Io acu ce mai fac poze si le dau la altii le pun pe cedeuri sa si le printeze singuri iar pentru mine ce-mi place mai mult mi le printez singura pe hartie photo.pisi[pis] ce misto sunt pozele alea[cool]Oana_B[foto]

#26
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 02:16

Pisik calitatea este excelenta..daca si maniera in care sint facute pozele este de calitate. Livrarea dureaza in functie de cite comanzi..cum eu am facut 400 buc. ultima data...a durat cam 8 zile ..parca...

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

#27
Carmenbr

Carmenbr

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.070 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 02:27

Fetele, eu tot cu piticii mei cu mutatul. [bang] Aici nu cred ca o sa cistig vreodata la loto ca sa-mi iau casa, iar ca sa ma marit din nou, inca nu m-am gandit![:D]



Ne gandim acum la Texas, mai exact zona Houston. Mi-aduc aminte ca una dintre voi, parca Ruxij zicea ca a locuit in Houston si ca i-a placut f mult. Ne-am uitat si pe site si casele sunt la un pret mai mult decat acceptabil. Cand vreti sa va stricati ziua, bagati un ochi la preturile caselor din Orange County, si garantat va ia o durere de cap cumplita![bang]

As vrea informatii despre piata de munca in accounting in Houston, chiar si un site, un ziar online unde ma pot uita de joburi, cum sunt gradinitele, scolile, vremea. Ce zone sunt mai bune de locuit in Houston si imprejurimi, adica sa conduci vreo juma de ora pana in Houston.

Am auzit ceva despre tornade, dar parca nu e ca in Florida. Cat mai multe informatii despre asta, as aprecia din suflet. De accounting ma intereseaza doar pe mine, ca sotul are job.



Va multumesc mult de tot,





Carmen & Ericutz (15.06.2004)



Povestea nasterii!



Am un anisor deja!



2 anisori...aproape!

#28
philip

philip

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.313 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 02:45

repede, o intrebare si eu. vreau sa-l duc pe pupi la gradi cat de curand (poate chiar de saptamana viitoare), el n-are nici 2 ani inca, ce-mi puteti spune. care dintre voi aveti copilas (sau ati avut) asa mic cum s-au acomodat? cat de des s-au imbolnavit? ceva sfaturi? please, apreciez orice raspuns



philip[pk]&andreea[usa]

copilasi dragalasi

#29
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 05:14

Philip io l-am dus in Romania la o gradi particulara de la 2,3 ani... Ce sa iti spun la inceput nu a plans deloc...nici nu a vazut ca plecam... Apoi s-a prins care e treaba si se agata de mine, dar nu plangea...

De racit nu a racit decat de vreo 2 ori (mai mult muci) in 6 luni (de iarna) dar i-am dat Imunobaby toamna!!!



Fiecare dimineata e un nou inceput



Sinzi, Radu[avion]si David[marinar]







David[cool]









#30
Ramona J

Ramona J

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.843 mesaje

Postat 31 mai 2006 - 09:21

Buna Carmen,Noi sintem "fresh" la Dallas, daca te intereseaza. La Houston nu am fost, te lamureste ruxij. Preturile la case sint bune si aici (nu stiu cum se compara cu Houston). Am auzit ca vremea e mai placuta in Dallas, e mai putina umezeala. Riscul de uragane e scazut fata de Houston. Tornadoes sint. Cred ca nici cu lucrul nu e problema. Nu stiu daca te intereseaza scolile, sint foarte bune. Am vazut ca au mereu licee pe lista cu "top schools". Daca ai intrebari iti mai pot raspunde. Cum sintem inca noi pe aici nu le stiu nici eu pe toate.
quote:
Originally posted by Carmenbr
Fetele, eu tot cu piticii mei cu mutatul. [bang] Aici nu cred ca o sa cistig vreodata la loto ca sa-mi iau casa, iar ca sa ma marit din nou, inca nu m-am gandit![:D]Ne gandim acum la Texas, mai exact zona Houston. Mi-aduc aminte ca una dintre voi, parca Ruxij zicea ca a locuit in Houston si ca i-a placut f mult. Ne-am uitat si pe site si casele sunt la un pret mai mult decat acceptabil. Cand vreti sa va stricati ziua, bagati un ochi la preturile caselor din Orange County, si garantat va ia o durere de cap cumplita![bang]As vrea informatii despre piata de munca in accounting in Houston, chiar si un site, un ziar online unde ma pot uita de joburi, cum sunt gradinitele, scolile, vremea. Ce zone sunt mai bune de locuit in Houston si imprejurimi, adica sa conduci vreo juma de ora pana in Houston. Am auzit ceva despre tornade, dar parca nu e ca in Florida. Cat mai multe informatii despre asta, as aprecia din suflet. De accounting ma intereseaza doar pe mine, ca sotul are job.Va multumesc mult de tot, Carmen & Ericutz (15.06.2004) Povestea nasterii! Am un anisor deja! 2 anisori...aproape!
The best thing you can do for your children is to love your wife.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -