Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Recomandati-mi un doctor bun. Ma mut in Cluj.


16 raspunsuri la acest subiect

#11
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 05 august 2003 - 11:47

Va multumesc foarte mult pentru sfaturi si informatii. Ma ajuta foarte mult. Intr-adevar Clujul este un oras superb si cred ca ma voi acomoda repede, mai ales cu ajutorul oamneilor de acolo care sunt foarte diferiti (sunt mai calmi, mai prietenosi) Va pup si va scriu impresii prin septembrie cand voi fi acolo. lilie

#12
romana_74

romana_74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 547 mesaje

Postat 05 august 2003 - 23:35

Eu ti-l recomand pe dn. doctor Muresn Daniel, e un medic exceptional si un om deosebit. Eu am nasut cu el luna trecuta si a fost pentru mine o experienta superba nasterea si numai datorita lui. E un medic grozav si un om de milioane. Ti-l recomand din suflet! Are cabinet in cartierul Manastur si lucreaza la Ginecologie 1. Daca te intereseaza iti pot da mai multe relatii.Oricum eu am fost pana la el la o gramada de medici, dar el e nemaipomenit! Merita sa incerci! Bine ai venit in orasul de pe malul Somesului si sper sa te acomodezi cat mai repede! ROMANA SI BB MATEI romana

#13
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 august 2003 - 20:18

Romana_74 iti multumesc foarte mult pentru informatii. as vrea intr-adevar mai multe detalii despre cum il gasesc daca se poate. adresa nr. de telefon. Multumesc si de bun venit. Am vazut ca ai aceeasi profesie ca mine, spune-mi te rog cum este piata muncii clujeana in domeniul nostru? Apar foarte rar oferte de munca in domeniul nostru? multumesc

#14
romana_74

romana_74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 547 mesaje

Postat 06 august 2003 - 21:50

Cabinetul dr-ului Muresan Daniel este pe str. Mehedinti, nr. 1/3 ap.2 telefon 0264/571184 si este in cadrul Centrului Medical Medstar, vine pe undeva pe langa magazinul BIG din cartierul MANASTUR. Poti sa-ti faci o programare, dar cu cateva saptamani inainte ca are f.f. multe cliente si are program doar lunea si miercurea de la ora 15.00 pana seara tarziu la ultima clienta.Sa stii ca referitor la intrebarea ta despre piata din Cluj, pot sa-ti spun ca merge ca si oriunde, daca ai pile poti sa iti gasesti ceva bun de lucru, altfel...Oricum, mai tinem legatura! romana

#15
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 07 august 2003 - 11:25

quote:
Originally posted by romana_74
Cabinetul dr-ului Muresan Daniel este pe str. Mehedinti, nr. 1/3 ap.2 telefon 0264/571184 si este in cadrul Centrului Medical Medstar, vine pe undeva pe langa magazinul BIG din cartierul MANASTUR. Poti sa-ti faci o programare, dar cu cateva saptamani inainte ca are f.f. multe cliente si are program doar lunea si miercurea de la ora 15.00 pana seara tarziu la ultima clienta.Sa stii ca referitor la intrebarea ta despre piata din Cluj, pot sa-ti spun ca merge ca si oriunde, daca ai pile poti sa iti gasesti ceva bun de lucru, altfel...Oricum, mai tinem legatura! romana iti multumesc foarte mult pentru informatii. o sa te anunt cand m-am instalat in Cluj cu impresii


#16
ruscus

ruscus

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 241 mesaje

Postat 07 august 2003 - 21:02

bun venit in cluj, eu iti recomand pe dr Diculescu de la Stanca,e un om minunat, nu stiu daca are un cabinet particular dar daca vrei ma pot interesa. abea astept sa ne intalnim in parc. numai bine

#17
Dana P

Dana P

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 07 august 2003 - 21:13

Prietena mea din Baia Mare mi-a recomandat un dr. din cluj, o citez chiar pe ea : "dr. Surcel - vin la el din toata tara si e un tip foarte fain , profesor universitar ,seful catedrei de obstetrica ginecologie" dar pentru mine e foarte greu sa fac naveta bucuresti-cluj pentru controale si tratament. daca vrei amnunte despre el am sa o intreb. Mai multe nu stiu.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -