Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Recomandati-mi un doctor bun. Ma mut in Cluj.


16 raspunsuri la acest subiect

#1
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 04 august 2003 - 12:16

Dragelor, in ultima sapt a lunii august ne vom muta in Cluj (din Bucuresti) pentru o perioada cuprinsa intre 3-5 ani. As vrea sa va rog sa-mi recomandati un doctor gineco foarte bun si vreo clinica privata meseriasa. Eu aici eram abonata la Medicover - doamna dr. Petrache si la Victor Babes (centrul de diagnostic si tratament )- Dr. Ruxandra Dumitrescu Multumesc frumos P.S. Imi da foarte multa putere acest forum si ma ajuta sa trec mai usor peste probleme (de curand am pierdut o sarcina si imi doresc mult un copil). Multumesc inca o data

#2
carina

carina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.339 mesaje

Postat 04 august 2003 - 14:55

Bun venit in Cluj! In privinta clinicilor,in Cluj este Interservisanul dar nu stiu eu preamulte despremedicii de acolo. Apoi sunt cabinetele private. Un medic bun pe care mie mil-a recomandat Dr. Puia de la Giulesti este Dr. Butnaru. Eu personal nu am fost la el dar am auzit doar cuvinte de lauda si cred ca merita sa incerci. Daca vrei o adresa a lui spune-mi si iti fac rost. Anda si bebelusa Carina cea nazdravana http://community.web.../user/andamihai

#3
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 04 august 2003 - 15:52

quote:
Originally posted by carina
Bun venit in Cluj! In privinta clinicilor,in Cluj este Interservisanul dar nu stiu eu preamulte despremedicii de acolo. Apoi sunt cabinetele private. Un medic bun pe care mie mil-a recomandat Dr. Puia de la Giulesti este Dr. Butnaru. Eu personal nu am fost la el dar am auzit doar cuvinte de lauda si cred ca merita sa incerci. Daca vrei o adresa a lui spune-mi si iti fac rost. Anda si bebelusa Carina cea nazdravana http://community.web.../user/andamihai
iti multumes foarte mult pentru urarea de bun venit. Chiar am nevoie. M-am familiarizat cu orasul cat de cat in wk-endul trecut cand am fost sa inchiriem o locuinta. E tare frumos. Sper sa ma acomodez repede. Ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai da o adresa a doctorului de care imi spui. Multumesc

#4
romana

romana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 04 august 2003 - 17:21

Eu am venit din Cluj in Bucuresti acum 2 ani. ti-l recomand pe dr. TODEA CEZARIN 0722244945. Lucreaza si la Interservisan. mie mi-a fost recomandat de o prietena doctorita care a nascut cu el. E destul de tinar si stiu ca in 2001-2002 isi pregatea doctoratul. Pe mine m-a vazut la ecograf in dec. 2001, dar din pacate am avut sarcina oprita in evolutie. Succes. Cu drag Romana si bebe Cristian

#5
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 04 august 2003 - 18:17

quote:
Originally posted by romana
Eu am venit din Cluj in Bucuresti acum 2 ani. ti-l recomand pe dr. TODEA CEZARIN 0722244945. Lucreaza si la Interservisan. mie mi-a fost recomandat de o prietena doctorita care a nascut cu el. E destul de tinar si stiu ca in 2001-2002 isi pregatea doctoratul. Pe mine m-a vazut la ecograf in dec. 2001, dar din pacate am avut sarcina oprita in evolutie. Succes. Cu drag Romana si bebe Cristian
Iti multumesc foarte mult. Nici nu stii cat ma incurajeaza mesajul tau mai ales ca si eu am avut o sarcina oprita in evolutie (am pierdut-o acum 2 sapt) si inca nu mi-am reevenit. Imi poti da adresa clinicii sau spitalului Interservisan? Multumesc frumos

#6
bubi

bubi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 106 mesaje

Postat 04 august 2003 - 18:26

lilie, din cate stiu eu exista Medicover si la Cluj. Pe spatele cardului meu scrie: Centrul Medical Medicover Str. Gh. Bilascu 34-36, tel 0264 430 450. Poate fetele din Cluj stiu mai multe! Succes si sanatate! http://www.desprecop...p?nickname=bubi

#7
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 04 august 2003 - 18:53

quote:
Originally posted by bubi
lilie, din cate stiu eu exista Medicover si la Cluj. Pe spatele cardului meu scrie: Centrul Medical Medicover Str. Gh. Bilascu 34-36, tel 0264 430 450. Poate fetele din Cluj stiu mai multe! Succes si sanatate! http://www.desprecop...p?nickname=bubi Stiu ca exista Medicover dar as fi vrut o recomandare pt ca nu totidoctorii sunt ok de la medicover. Eu in Bucuresti dinpatru doctorite gineco. doar una e super buna Multumesc oricum


#8
romana

romana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 05 august 2003 - 05:38

INTERSERVISAN e o policlinica particulara. Adresa este str. Pascaly nr 5 ( e la et 1 al unui bloc care se vede din bld. Nicolae Titulescu ) tel ( daca nu -sa schimbat ceva, ca eu nu am mai sunat demult) 414.163. Poti ajunge acolo cu troleul nr 3 . Nu te nelinisti. E greu acum in aceasta perioada, dar trebuie sa crezi ca vei reusi. E foarte important si psihicul tau. Poti sa plingi acum sa te linistesti si sa te calmezi, iar dupa un timp o vei lua de la inceput. Ai grija de tine. Iti doresc sa ramii insarcinata cit mai repede si sa ai un copil sanatos si frumos. Romana si [copil] Cristian

#9
romana

romana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 05 august 2003 - 05:41

Si inca ceva. Am vazut ca esti tinara. Eu am pierdut sarcina la 33 de ani chiar de ziua mea. Acum am 34 si jumatate. Deci curaj si nu te lasa invinsa de ginduri negre

#10
CRISTINEL

CRISTINEL
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 05 august 2003 - 06:11

Esti norocoasa ca te muti in Cluj si nu intr-un alt oras in Cluj sunt foarte multi medici buni.Interserv. este o pol. privata si serviciile sunt super. Sa nu ai nici o teama , mult curaj si multa sanatate. In Cluj oamenii sunt foarte draguti, calzi si primitori sunt sigura ca o sa-ti placa. Astept impresii. Multa bafta si fruntea sus. Pupici, Cristine


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -