Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cum va petreceti timpul in prenatal?


16 raspunsuri la acest subiect

#11
bebi

bebi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 60 mesaje

Postat 23 iulie 2003 - 16:06

Eu am intrat in prenatal cu 17 zile inainte sa nasc. Erau doar 17 zile si simteam ca innebunesc. Ma apucase nebunia sa fac curatenie in casa, parca eram posedata de "necuratu'" curateniei (in stare "normala" nu fac niciodata curatenie [bang][bang][bang]) Aranjam si rearanjam hainutzele Catalinei de cateva ori pe zi... Am spalat perdelele, am aranjat si rearanjat camera de cateva ori.. Iar seara n-aveam somn si stateam seara pana tarziu ( ora 1.00) pe la terase in Herastrau. Mai ramanea sa merg si la discoteca[}:)] SI SFATUL MEU E SA TE ODIHNESTI DIN PLIN CA DUPA VA FI MAI GREU. BEBE VA FI SEFUL TAU! Oricum ai alege, nu ne uita, mai trece si pe la noi! Si, sambata, 2 august sper sa vii in IOR. TE PUPACIM, [copil]CATALINA SI MAMICA RALU Love is all around

#12
bebi

bebi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 60 mesaje

Postat 23 iulie 2003 - 16:13

quote:
Originally posted by bogux
.....shi voi shi lasti pe barbati sa se ocupe de treburi. :O) Bogdan - Viitor Tatic
IOTE, BINE CA AM AFLAT SI NOI CU CE SE OCUPA BARBATII GRAVIDUTZELOR[alcool] Love is all around

#13
bogux

bogux
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 23 iulie 2003 - 16:44

adica cum mei bebi cu [alcool][berica][berica][berica]? poate ne ocupam shi cu altele [bonjovi] [box][hop][duel][greutati][huta][roker][xinpat][surf][ttv]

#14
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 23 iulie 2003 - 16:56

Dana, la mine era vacanta si am prins o olimpiada, in '92. Maamaaa, cit box am vazut eu atunci, nu va puteti inchipui. Eram expert, miroseam deja care o sa cistige partida.[hot] D.

#15
bogux

bogux
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 23 iulie 2003 - 18:21

dioki shi ai facut antrenamente la sac? sau la saci? [box]

#16
Roxana77

Roxana77
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 24 iulie 2003 - 12:08

Eu lucrez inca, dar intru in prenatal de pe 1 august ( pe 8 septembrie sunt programata la cezariana). Ma gandesc de pe acum la ce pot sa fac timp de 1 luna pana vine [copil] Cumparaturi nu pot sa fac deoarece sotul meu m-a asigurat ca o sa faca el cumparaturile dupa ce nasc. De citit nu pot pentru ca nu mai am rabdare. O sa ma plimb prin magazine dar nu stiu daca o sa rezist sa nu fac cumparaturi. Poate ca o sa fac putina[greutati] Nu mai am rabdare , abia astept sa-mi vad fetita si sa o tin in brate. Noroc ca timpul "zboara". Roxy[gravi] 33 saptamani

#17
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 24 iulie 2003 - 12:28

Roxana, batem cuba! si eu ma simt exact la fel, cumparaturi nu vrem sa facem dinainte, doar am fost in prospectari, de citit nu prea am stare, dupa jumate de ora ma pliktisesc, stau ce stau pe net, dar dupa ce voi sta numai acasa nu voi mai putea nici asta prea mult [bang] in rest incerc sa ma uit la tv unde e un program infiorator de prost vara [xx(], iar prin magazine nu am energie sa merg pe caldurile astea, mai ales ca la jumate de ora mie imi trebuie un wc si nu stiu pe traseu unde se afla toaletele. Asa ca rabdarika, rabdarika, mai ales ca eu am inca fro 10 zile in plus fata de tine pina voi naste (intre 15-20 sept). Eh, noi sa fim sanatoase si bbeii sa vina cu noroc![cheers] danat


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -