Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cistiguri la loterie!!!!


21 raspunsuri la acest subiect

#11
alba

alba

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 610 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 00:24

quote:
Originally posted by Garofitza
[:D][:D]Tocmai azi am castigat la loto $ 65.00. Prima oara in viata! Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
[pk] Felicitari GARO si la mai mare [bum] ***Alba*** http://www.desprecop...&mid=499&cid=78

#12
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 03:05

Bravo, Garo!!!![bis][bis][bis] Ai väzut ce la fix am pus tema???[:D] Sper cä data viitoare sä ne spui 65 €, dar cu multe zerouri in coadä!!!![:D][:D][:D] Pupici,[pup] Cami.

#13
Garofitza

Garofitza
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 07:53

Multumesc, mamici!Si sa auzim, cum a spus Cami. Cat mai multe zerouri, si daca nu avem noroc, sa fim iubite in continuare si mai mult![:D][cheers][cheers] Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

#14
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 08:57

Cameluta ce subiect![q][q][q] Plang ptr ca eu nu am castigat niciodata nimic!Dar totusi joc din cand in cand la loto si SPER!!!Stiti voi ca daca nu e speranta,atunci nu nimic.Eu va doresc la toate mult NOROC . Nicole&Amira[copil]

#15
carmenp

carmenp

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.109 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 15:24

[flo][flo]Felicitari baftoaselor! Joc si eu la tot ce prind, dar abia daca mi-am scos banii pe timbre si plicuri![bang][bang] Mult noroc pe mai departe![pup] [hippi]Carmen si Ionut[copil]

#16
Flower

Flower
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 16:19

Io am castigat , cand aveam 9 ani, pe un CEC de 5.000 lei...o masina [bis][bis][bis]! Statzi , nu ma invidiatzi , ca am vandut-o [bang], ( ai mei nu aveau carnet , mama n-a vrut sa-si ia , taica-miu e mai in varsta si e ingrozit de viteze [bonjovi], accidente , etc. ) asa ca am luat bani buni pe ea si i-am pus la CEC. Si au stat sa faca pui ( ca... Azi la CEC 1 leu depui / Maine el va face pui ! ) , s-au mai cheltuit din ei si au mai ramas vreo 40.000 , a venit Revolutia si cu banii aia ne-am luat...[tv] TV COLOR [bang]( ca aveam unu' cu vreo 15-20 ani in spate )! Fu-se si se du-se ! Io mai astept a doua sansa , care va veni , probabil , in alta viatza ! Acu as vrea sa am masina , desi altele ne sunt prioritatile si nu stiu daca nu as proceda ca ai mei ! [flo]

#17
ralucami

ralucami

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 332 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 16:26

De ieri ma tot chinui sa postez si eu [bang] Cel mai mult am castigat la Janbo (un fel de loto unde ai un cod format din 9 cifre si o serie din 2 cifre ). Mie mi s-a potrivit doar codul si am castigat 100.000 yeni adica vreo 900$ . Faza criminala e ca daca mi se potrivea si seria castigam 2.000.000 de $.[bang] Mai fetelor daca castigam 2.000.000cred ca ma duceam pt o luna in Hawai si imi cumparam 100 de perechi de pantofi si o masina de teren [hot] Plus ca nu il mai lasam pe al meu sa se duca la servici si stateam toata ziua amandoi[amoras][:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

#18
raly

raly

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 224 mesaje

Postat 15 iulie 2003 - 09:53

Eu am castigat la loterie o VIZA pt America, pentru mine si sotul meu...altceva nimic niciodata!! Am "jucat" o singura data, da'cu noroc! Noroc la castiguri de toate felurile[bascket]!! raly

#19
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 15 iulie 2003 - 16:07

Fetelor, am citit mesajele voastre si m-am bucurat la fiecare!!! Este frumos sä auzi cä NOROCUL nu ne-a uitat!!![:D] Ieri am fost la Esanelle si m-am tuns mai scurt, cä-mi crescuse pärul si nu mai stätea deloc!!!...mi-a tras si un masaj misto la cäpätinä, cä aproape mä luase somnul!!![:D] Mä gindeam ce pläcut este sä savurezi cistigul!!!![:D][:D][:D] Anne-Marie si-a tras suvite...cä mä innebunise in ultimul timp!!!.ea este satenä, iar suvitele sint atit de reusite!!! ( sint asemänätoare culorii mahagoni )... e si normal, la un astfel de friser!!!....dar cel mai mult mi-a pläcut, cä toate frizeritele, i-au admirat pärul!!![:D][:D][:D]....vaaaai ce pär frumos!!![:D] In felul ästa am "scäpat" de 3 taloane ( cä suvitele lui Anne-Merie costau 70€!!!)...dar mai am 3!!!...hehehe...tipele au fäcut niste ochi, cind au väzut 6 taloane!!!! Vä pup dulce,[pup] Cami.

#20
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 15 iulie 2003 - 16:29

quote:
Initial creeata de camelia-daniela
Fetelor!!!!...azi am primit o scrisoare grasä si la propriu, si la figurat!!! De vreo säptäminä mä tot gindeam sä mä duc la friser, sa-mi mai scurtez pärul...si azi, am primit 6 taloane a cite 35 € pt Esanelle!!! Pot sä mä duc de 6 ori la frizer, färä sä plätesc!!! [cool] Voi ce a-ti cistigat la loterii, sau la diferite concursuri cu premii?? Gäsesc subiectul foarte pozitiv!!!...de-aia l-am si deschis!!![:D] Care a fost cel mai "gras" cistig si dacä a-ti cistigat bani, ce a-ti fäcut cu ei? Eu am cistigat pe la inceputul anului, la lotto, vreo 170 €, din care am cumpärat pt. toti cite ceva ( inclusiv motanul!!!), iar restul l-am dat pe "bomboane"!!![;)] Vä pup, Cami.
[:D] Cami, nu-mi opresti si mie un talon, ca poate trec prin Germania si cine stie...[:D] Eu am castigat o singura data! De fapt fi-miu, ca era pe numele lui. La o tombola la McDonald's! Era un joc Pokemon si am primit vestea chiar de ziua mea! Da am noroc in alta parte! SIC! [:D][:D][:D] Claudia


Panic Questions

  • Sunt însărcinată

    menis
    - iul 23 2024 19:25

  • 18 săptămâni

    UIoana
    - iul 21 2024 21:39

  • Test Paborama

    Alina Patrichi
    - iul 21 2024 21:00

  • Dormitul pe spate

    Ioana6667
    - iul 19 2024 09:18

  • Lichid amniotic crescut

    anays12
    - iul 12 2024 09:21

Last Blogs

  • Primul test pozitiv

    Ayshutza
    - Astăzi, 00:15

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    Cristiana1304
    - Ieri, 21:19

  • Am nascut o minune de baiat!

    Deutzuk
    - Ieri, 20:59

  • 27saptamani

    irinan
    - Ieri, 19:54

  • Saptamana 30

    DaianaL
    - Ieri, 17:47

Ultimele aprecieri

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • Laura25Poza lui %s

    Laura25
    ii multumeste lui

    Elkia
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -