Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

tintura de branca ursului


30 raspunsuri la acest subiect

#1
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 09:44

Citind mesajul Mariei despre branca ursului, ieri la plafar am vreut sa-mi cumpar ceai, dar nu avea decat tinctura. Va scriu din prospect, indicatiile care ne intereseaza pe noi. Indicatii: -impotenta hormonala si vasculara, sterilitate masculina.Stimuleaza secretia gonadelor, dilata vasele din zona genitala, creste nr.spermatozoizilor si le imbunatateste motilitatea. -adjuvant boli venerice(gonoree, sifilis, chlamydia), anexita, metroanexita. -amenoree, sterilitate feminina. Stimuleaza activitatea ovarelor, favorizeaza relaxarea musculaturii vaginale si uterine. Eu deja mi-am cumparat, costa doar 22 mii si daca are actiunile astea...tre' sa cumpar patutz pt [copil]...:)) Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#2
R.R.

R.R.
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 10:56

Andru, te rog din tot sufletul sa-mi spui de la ce Plafar ai cumparat tinctura, eu am cautat si nu am gasit, te rog. [pup] R.R.

#3
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 11:01

RR, in militari, la statia de metrou Armata poporului, chiar langa gura de metrou, cea de la pasajul lujeru. daca stai departe, iti cumpar eu si ne intalnim undeva ...eu lucrez in zona garii de nord. Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#4
ncristina

ncristina
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 14:37

Scuze ca ma bag fara legatura cu subiectul. Andruzza stai in Militari? Sui eu! Poate ne vedem! Te pup Cristina cristina

#5
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 14:53

cristina, ok!! tu in ce zona stai? eu stau aproape de lujerul, pe traseul lu' 41 Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#6
ncristina

ncristina
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 15:25

Stau pe langa Sherrif's. Eu ies de la serviciu pe la 6.15. In jur de 7 ajung in Militari. Poate ne vedem intr-o seara la Sherrif's sa bem un capuccino. Ce zici? Cristina cristina

#7
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 15:28

ok, vorbim! Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#8
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 31 ianuarie 2003 - 21:16

quote:
Initial creeata de andrruzza
Citind mesajul Mariei despre branca ursului, ieri la plafar am vreut sa-mi cumpar ceai, dar nu avea decat tinctura. Va scriu din prospect, indicatiile care ne intereseaza pe noi. Indicatii: -impotenta hormonala si vasculara, sterilitate masculina.Stimuleaza secretia gonadelor, dilata vasele din zona genitala, creste nr.spermatozoizilor si le imbunatateste motilitatea. -adjuvant boli venerice(gonoree, sifilis, chlamydia), anexita, metroanexita. -amenoree, sterilitate feminina. Stimuleaza activitatea ovarelor, favorizeaza relaxarea musculaturii vaginale si uterine. Eu deja mi-am cumparat, costa doar 22 mii si daca are actiunile astea...tre' sa cumpar patutz pt [copil]...:)) E super,o sa-mi iau si eu sa vad ca poate se intampla si-i dau si lui daca o sa vrea peste atatea tratamente ! Te pup, Gabi. Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"


#9
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 03 februarie 2003 - 10:17

Gabi, ai grija cu tinctura asta de branca ursului ca scade tensiunea, o sa citesti asta si in prospect. tu stii cumva cate picaturi se administreaza a tinctura de telina si de cate ori pe zi? Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#10
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 03 februarie 2003 - 10:23

quote:
Originally posted by andrruzza
Gabi, ai grija cu tinctura asta de branca ursului ca scade tensiunea, o sa citesti asta si in prospect. tu stii cumva cate picaturi se administreaza a tinctura de telina si de cate ori pe zi? Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"
Eu ii dau tinctura de telina sotului meu de 3 ori pe zi cate 15 pic cand nu am pastile de telina care-i dau 3/zi. Te pup, gabi.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -