Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#411
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 18 decembrie 2003 - 11:00

Diana, Aveti dial-up la serviciu? Stiu cum e cu sefii, am avut si eu unul din asta care gasea diverse motive sa ne scoata din sarite. Ai rabdare cu el, saracul [:)] gandeste-te ca scapi de el o perioada. Mai vorbim. Eu mai vin la serviciu pana pe 24... dupa aia probabil ca o sa mai intru de acasa dar o sa fie mult mai rar. Pupici, Andreea si bb de 12 saptamani

#412
Cady

Cady
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 decembrie 2003 - 12:51

Diana, vreau sa imi spui mai multe despre dr. Badiu de la Municipal. Mi-am facut programare la el, dar de abia pe 6 ianuarie am reusit sa prin un loc liber. Vreau sa aflu si parerea ta despre el. Ai spus ca poti da informatii. Cum s-a mai spus aici increderea in dr. este esentiala. Aseara am fost ka un consult la Maternitatea Bucur si sincer nu mi-a placut reactia dr. la multe chestii pe care i le-am spus. Dupa cate vad nici nuapare il lista facuta de voi cu cei mai de incredere medici de aici. Probababil ca spune ceva. Multumesc mult, Cady

#413
Diana Negescu

Diana Negescu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 decembrie 2003 - 14:33

Andreea, da, avem dial-up deci blochez o linie telefonica si plus ca vine destul de mult. Eu am incercat sa ma invoiesc pe 24 dar nu stiu inca daca ma lasa. Si nu scap de el o perioada, ci definitiv... ca nu ma mai intorc aici nici moarta. Cum adica, din ian nu mai vii la servici? Lamureste--ma. Cady, ti-am rasuns dincolo. [pup][pup] Dienutza si bb de 16 sapt

#414
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 18 decembrie 2003 - 16:56

Diana, Vin de pe cinci, nici nu as putea sa scap si nici nu vreau deocamdata. Incepe sa imi placa din ce in ce mai mult pe aici. Aseara l-au dat afara pe sefu' meu si se pare ce, cel putin o luna doua nu mai vine altcineva in locul lui. Vin, dar ziceam ca pana pe cinci nu o sa mai reusesc sa intru atat de des. Andreea si bb 12 sapt

#415
blyzzy

blyzzy
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 20 decembrie 2003 - 14:14

Stie cineva de dna. dr. Camelia Constantinescu de la Maternitatea Bucur? A nascut cineva cu ea? Sunt gravida in 14 saptamani si am fost la o consultatie la cabinetul particular unde lucreaza, la recomandarea unei prietene. Mi-a facut impresia unei bune profesioniste si mi-a placut rabdarea de a-mi raspunde la multele mele intrebari (am incercat si la alti 2 doctori cu renume dar care mi s-a parut ca incearca sa ma expedieze rapid din cabinet). As vrea sa stiu si parerea altcuiva care o cunoaste si care eventual a nascut cu ea.

#416
Otilia

Otilia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 20 decembrie 2003 - 14:36

Cum s-a ajuns la un numar impresionant de mesaje si de pagini, voi pune lacatel acestui subiect si va invit la continuarea lui, "Liste medici (2)": http://www.desprecop...?TOPIC_ID=18756 Daca cineva a urmarit cu atentie tot subiectul poate face pentru noi un rezumat pe prima pagina a continuarii... Va multumesc! [flo]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -