Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#211
Sfia Geta

Sfia Geta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 iulie 2003 - 15:39

Aceleasi cuvinte de lauda pentru dl. dr. Peltecu, dar atentie fetelor este extrem de ocupat. eu am fost urmarita de dansul la ambele sarcini, dar spre ghinionul meu a doua nastere a fost in noaptea de inviere, asa ca...am nascut cu medicul de garda. Daca aveti intrebari va stau la dispozitie.Ca om este extraordinar. Geta

#212
loremari2000

loremari2000
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 13 iulie 2003 - 14:49

Timisoara-DR.Grigoras Dorel din partea mea merita nota 10 cu multe, multe plusuri. mariana gutescu

#213
Crisu

Crisu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 15 iulie 2003 - 17:25

Voi naste la inceputul lunii noiembrie cu d-na dr. Anghel Georgiana- Cantacuzino Pana acum a fost tot timpul alaturi de mine, este o dulceata(am avut ceva probleme cu sarcina la inceput)si m-a sustinut mereu. Nasa mea a nascut acum 2 ani cu ea si este extraordinara. A fost alaturi din prima clipa de ea. A mai nascut cineva cu ea? Sunt destul de speriata ca am citit pe forum tot felul de pareri negative referitoare la Sp. Cantacuzino. Ma poate incuraja cineva? Multumesc, Cris

#214
alinastancioiu

alinastancioiu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 16 iulie 2003 - 18:46

Salutari! Am un baietel sanatos de 1 an si trei luni[copil]. Am nascut cu DNA DR.TURCULET din Spitalul Filantropia. Este un om minunat, am ajuns la dansa printr-o prietena (sarcina cu mari probleme, dar multumita dnei.dr.Turculet a trecut cu bine peste dificultati). Am ajuns la dansa in 5 saptamani, plansa, speriata ca nu am sa pot tine sarcina (2 echo imi stabilise diagnosticul-dezlipire placenta 0.3mm). Cand am ajuns la dansa am fost intrebata daca imi doresc acest copil, i-am raspuns ca din tot sufletul meu imi doresc acest copil. Ultima echografie, facuta chiar de dansa stabilise ca am o dezlipire de placenta de 0.7mm. M-a sfatuit sa stau linistita, sa nu imi fac probleme ca se va rezolva. Totul a decurs normal pe parcursul celor 9 luni, am fost la birou pana la 8,5 luni, iar inainte cu 3 zile am dat un examen greu. De ce mi-a placut? Este o persoana care iti aduce multa liniste, pace, este tanara si foarte rabdatoare, si iti raspunde la orice intrebare. Din punct de vedere profesional s-a purtat absolut minunat; mi s-a parut extraordinar ca nu eram trimisa de la un dr la altul (adica consultatia la unul si echo la altul), Dna Dr.Turculet te si consulta iti face si echo. Am fost trimisa sa fac toate analizele posibile si imposibile, fapt care mi s-a parut important pentru sanatatea mea si a copilului meu. Am ramas insarcinata la 54 Kg. si ajunsesem la 82 Kg. si am nascut intr-o sambata in numai 4 ore - natural - un baietel de 4,200 Kg. Dupa nastere, Dna.Dr. s-a interesat de soarta mea si a copilului meu. Iata motivele pentru care ma fac sa sustin ca DNA.DR.TURCULET este un adevarat medic, care isi da tot interesul atat din punct de vedere profesional, dar si uman (cred ca este foarte important) Alinescu,

#215
roxanal

roxanal

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 461 mesaje

Postat 18 iulie 2003 - 15:22

Ruxy, sunt mirata de Dr.Corina Grigoriu, mie personal mi-a lasat o impresie foarte proasta..am mers la ea 5 luni si pe urma m-a lasat balta, pur si simplu..motivand ca merge in SUA la studii dar nu a plecat, m-am interesat ulterior...si mergea la ea la cab.particular, nu asa, oricum... Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva

#216
ruxi

ruxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 18 iulie 2003 - 17:23

Foarte ciudat, am spus in ce conditii am nascut eu cu ea si cum s-a purtat cu mine desi ma vazuse o singura data inainte de nastere. In afara de asta am recomandat-o si altor 3 mamici care au fost la ea, au nascut cu ea si s-a purtat la fel de admirabil. In salonul in care am nascut erau inca 2 mamici care nascusera tot cu ea si aveau aceeasi parere deosebita despre ea. Si dupa nastere a fost nemaipomenita. Vezi, ca la adresa care o dau la pagina mea personala, sunt poze cu Clara mea, si in una din ele, mai pe la sfarsit este cu d-na dr. acum vreo luna-doua. Ea e? Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

#217
rcamelia

rcamelia
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 21 iulie 2003 - 12:53

Poate cineva sa imi dea relatii despre dr. Strejan de la Elias?

#218
zoro

zoro
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 25 iulie 2003 - 16:08

e un doctor f bun, eu si colegele mele de servici nu ne-am da pe alte maini, mai ales in acest domeniu. am nascut cu el in mai si am fost foarte multumita, e atent si grijuliu. poti apela cu incredere.

#219
Lorelai182003

Lorelai182003

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 28 mesaje

Postat 29 iulie 2003 - 13:47

O cunoaste cineva pe doamna doctor Moarcas Mirela de la spitalul Municipal?[medic] Lorelai

#220
rain

rain

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 29 iulie 2003 - 19:52

as vrea si eu cateva informatii despre dna dr Popa Anca de la Medsana. nu stiu de la ce spital este. multumesc mult nicole


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -