Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

frigiditate dupa bebe?


43 raspunsuri la acest subiect

#31
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 01 noiembrie 2002 - 10:51

Mai bine va uitati la nenea Bebe sexologul care vine din cand in cand la de 3 ori femeee..pe postu acasa.....e meseriash! Roxica ..... da voi videou, casete dalea XXX, cd-uri cu botoase...naveti? Ia sa va cumparati! Si sa stragetz cu okiu la ce tzaka etc fac aia....stii cum vine kefu? GARANTAT! BAFTA! Luizax - karkotash shef!

#32
Guest114_44

Guest114_44
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 noiembrie 2002 - 11:02

Elena daca te uiti la profilul meu, cred ca poti sami trimiti email ... am facut update, ca pina acum mi-a fost lene sa ma ocup de partea aceea [bonjovi]. Si Doamne fereste, fii serioasa, ca nu mi se pare nimic ... pe mine ma amuza ca s-a bagat Biserica si la Sex, si acum poti cumpara carti in domeniu, la librarii bisericesti ...[:-)))][:-)))][:-)))]

#33
adriana

adriana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.091 mesaje

Postat 01 noiembrie 2002 - 17:20

Pai nu prea sunt asa crestine...ortodoxe...acele carti...sunt protestante sau chiar sectante...Asa stiam eu de Libraria "Stephanus" Oricum...succese mari...![hop] [berica]

#34
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 01 noiembrie 2002 - 17:23

quote:
Originally posted by Luizax
Roxica ..... da voi videou, casete dalea XXX, cd-uri cu botoase...naveti? Ia sa va cumparati! Si sa stragetz cu okiu la ce tzaka etc fac aia....stii cum vine kefu? GARANTAT! BAFTA!Luizax - karkotash shef!
Buna idee ,Luiza!Testata!Vazut,placut,bip-bip[cool]Din pacate e o solutie artificiala si temporara,pt.ca daca devine permanenta si indispensabila deja trece de limita normalului si se transforma-n fetis...Nu bun!Cind nu ai motive serioase,nu esti obosita,stresata sau bolnava si chefu' pur si simplu nu vine, problema e de alta natura:poate fi mentala si nici nu ne dam seama cite chestii pe care noi le consideram nimicuri ne pot bloca apetitul sau fiziologica;deficienta testosteronului de exemplu;si-atunci poti sa ai numai Ciciolina in fata ochilor si sa dormi cu Sandra Brown sub perna ca tot degeaba![q]Smile! It's free therapy...Imagine postataIrina & Veve cea cumintzica foc!

#35
Elena

Elena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 02 noiembrie 2002 - 05:29

quote:
Originally posted by adriana
Pai nu prea sunt asa crestine...ortodoxe...acele carti...sunt protestante sau chiar sectante...Asa stiam eu de Libraria "Stephanus" Oricum...succese mari...![hop] [berica]
Draga Adriana, Intr-adevar la libraria Stephanus gasesti mai mult carti scrise de credinciosi protestanti, dar sa stii ca am gasit acolo carti f. bune scrise de clasici, ca de exemplu Sf. Augustin sau C.S.Lewis, care a fost tradus si la editura Humanitas. In ceea ce priveste cartile sectante, eu nu cred ca o sa gasesti la libraria asta carti sectante, scrise de mormoni sau Iehovisti sau mai stiu eu ce sectanti. Mie nu mi s-a parut important sa specific ce fel de librarie este, dar daca cineva crede ca e mai important pentru sufletul lui sa nu citeasca ceva scris de un crestin ne-ortodox, decat sa incerce sa-si imbunatateasca viata sexuala ( btw, cartea este scrisa cu mult bun-simt si profesionalism de un medic de specialitate), atunci poate ca ai dreptate, e mai bine sa stie de la inceput despre ce e vorba. Dupa parerea mea, ce este cel mai important si ce conteaza pana la urma cel mai mult este ca toti crestinii credem in acelasi Dumnezeu si in acelasi Mantuitor, Hristos. Ei, si gata cu subiectul asta ca am deviat cam muuuuuult de la subiectul initial. Cu drag si prietenie in Hristos, Elena

#36
adriana

adriana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.091 mesaje

Postat 02 noiembrie 2002 - 06:34

quote:
Mie nu mi s-a parut important sa specific ce fel de librarie este, dar daca cineva crede ca e mai important pentru sufletul lui sa nu citeasca ceva scris de un crestin ne-ortodox, decat sa incerce sa-si imbunatateasca viata sexuala ...

DA

cred ca este foarte important sa stii cine a scris cartea[:)]... Sunt multi lupi imbracati in cojoace de oi, si este bine sa stim cine se ascunde sub cojoc...ca sa ne aparam... Pentru mai multe discutii...mai bine folosim mesajul privat....ca sa pastram [huta] [cheers]

#37
Elena

Elena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 02 noiembrie 2002 - 07:52

Sunt multi lupi imbracati in cojoace de oi, si este bine sa stim cine se ascunde sub cojoc...ca sa ne aparam... Pentru mai multe discutii...mai bine folosim mesajul privat....ca sa pastram [huta] [cheers] [/quote] Absolut de acord !!!!! [cheers][cheers] Elena[flo]

#38
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 02 noiembrie 2002 - 14:25

Hei,fetelor dragi!Pai daca mutam toate discutiile-n contradictoriu pe "privat" n-am facut nimic.Poate suntem multe interesate de discutie...Atata timp cat nu se-ajunge la nervi si la cearta sunteti binevenite aici![hia][pup]

Smile! It's free therapy...Imagine postata
Irina & Veve cea cumintzica foc!

#39
EDDY

EDDY
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 04 noiembrie 2002 - 17:23

Shi uite ca ma alatur shi eu anormalelor normale [disco]!Cind am aflat ca sint insarcinata,daca shtiam ce va urma nici nu-i mai spuneam sotzului,ca nu am mai avut parte de [sex]sau [xinpat]de nici o culoare [q][q][q],cu motivul ca"Ceeee,vrei sa-i spargem capu' lu'[bb]?"Cit despre [sex][xinpat][sex]acuma,dupa ce am nascut,de-abia ashteptam primul ciclu ca sa incep sa iau anticonceptzionale shi apoi...sa vedetzi [ispita]shi noptzi inflacarate de [sex][xinpat][sex][xinpat][sex]!YUPIIIIIII [bum][cri][harp]!Ce ma bucur ca sintem un cuplu de anormali din aia normali: [bere]apoi [sex]shi [bere]shi iar [xinpat]shi uite asha VIATZA E FRUMOASA [cheers]![ups]!Mi-am amintit ca sintem shi parintzi!Norocul nostru ca printzesa se trezeshte doar o singura data noaptea sa pape [;)]!Hai ca v-am zis ce aveam de zis shi acuma plec pe chat ca sa nu devin [indecent]!Pupici shi BAFTA multa celor ce doresc [sex][xinpat][sex] Eddy & printzesa Antonia-Naomi

#40
sumisa

sumisa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 noiembrie 2002 - 19:48

[flo]BRAVO POFTICIOAS-O[pofta]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -