Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

frigiditate dupa bebe?


43 raspunsuri la acest subiect

#11
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 30 septembrie 2002 - 18:05

quote:
Originally posted by emira
Fetelor ,sunteti bestiale !!!!!!!!!!!!!!!!!Mai am un pic si sar pe al meu sot daca mai stau sa vad ce ziceti voi.Cu niste prietene ca voi nici nu e greu sa treci peste chestii de genul asta.In rest ce mai faceti dupu asa un eveniment in viata voastra ca eu in afara de firma si pampersi nu mai am chef de nimic!VA PUP CA NU AM TERMINAT CU TREABA PE ZIUA DE AZI. NE AUZIM MAI TIRZIU.
"Kefu' vine mincind!"...sloganul preferat al sotzului meu[:)]...Si sa stii c-am cam ajuns sa-i dau dreptate...Nu-tzi fa probleme!cind te saturi de biberoane si diapersi o sa vina de la sine...[:X] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#12
Alehandra

Alehandra
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 octombrie 2002 - 12:42

Kefu ne Kefu in timpul sarcinii si eu trageam de el dar nu si nu ca lovim copilul mai ales ca din luna a -6-a aveam ditamai burtica, dupa ce a venit Alexandra intre noi s-a intors roata. M-am intrebat si eu ce-o fi cu mine si mi-am dat seama ca am devenit mamica lucru care mi se parea mai important decat cel de sotie iubitoare si uite asa Fufu vine muncind si apoi ne revenim cu totii. Sa fim iubite. suntem intr-una

#13
mumulina

mumulina
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 octombrie 2002 - 17:09

eu am fost una din alea cu libidoul crescut; am avut si o sarcina din aia...lunga, ca pe la 41 saptamani bb nu vroia sa iasa cu toate partidele de sex cu tot. si dupa alea 6 sapt. totul a fost ok, doamne fereste, oi fi defecta?????? va pup!

#14
Angela T.

Angela T.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 20 octombrie 2002 - 10:57

ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii[:D][:D][:D] .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani[V][V][V] chiar azi am simtit niste imbolduri [:p][:p][:p] numa' ca nu s-a putut[:(][:(][:(] si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui [:)]...

#15
Angela T.

Angela T.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 51 mesaje

Postat 20 octombrie 2002 - 10:58

[:0][:0][:0]... AOLEO!! CRE'CA IAR MA BESTELESTE VEVE !!!!!!![:0][:0][:0]

#16
alexa

alexa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 16:27

Da...asa se intimpla.Dar eu ce ma fac [:(]ca au trecut patru ani de cind am nascut si cheful nu de a face dragoste nu mai vine...[V][q]

#17
alexa

alexa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 16:50

Da...asa se intimpla, numai ca eu nu mi-am revenit nici dupa aproape cinci ani. Cred ca am luat mult prea in serios rolul de mama. Ce ma fac????[q][q][q]

#18
mumulina

mumulina
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 18:49

fa o schimbare. nu, nu de sotz, de alte alea. plecati in weekend singurei sau trimite copilul la mama sau incearca din chestiile alea pe care le scriu fetele: cina romantica, lumanari... alina,don'soara Alex si bb Teo

#19
Lidia

Lidia
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 19:11

Daaaa..... frigiditate dupa bebe. Da nu la mine, la sotu'[mariaj], si-l tine asa de vreo 6 ani![indecent]ooops, pardon! asa ca nu va plangeti de ce n-aveti, ca va e bine asa [flo] Lidia Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

#20
Lidia

Lidia
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 22:04

quote:
Originally posted by Angela T.
ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii[:D][:D][:D] .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani[V][V][V] chiar azi am simtit niste imbolduri [:p][:p][:p] numa' ca nu s-a putut[:(][:(][:(] si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui [:)]...
Angela mama, eu ajung sa cred ca noi suntem anormale cu [xinpat] sau cu [sex].... nu vezi fetele astea cum sunt? [cool] si [*][*][*][*]....si noi....[q][q][q] dupa [sex][xinpat].... hmmm, ce-o fi anormal cu noi? [help][:D][:D][:D][:D][:D][bere]LidiaEste imposibil sa-i multumesti pe toti!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -