Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 7 voturi

Ce ma fac????


468 raspunsuri la acest subiect

#411
siren25

siren25

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 171 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 03:10

Corina, Multumesc pentru intelegere!
Da, asta vreau, sa-mi strig iubirea si fericirea! Sper candva sa fie asa!
Iar fetitelor tale nu le doresc sa devina capcanele iubirii... nimanui nu doresc asta! [flo]


#412
larasarit

larasarit

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 564 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 03:12

Eu astept pagina 1587[:D]
Siren25 mai poti duce?
Eu una is convinsa, "capcanele iubirii" imi suna a telenovela ieftina[:D]. Diagnosticul e "telenovelista inflamatorie". Aduceti Marea Carte Au-Au.

#413
alice2004

alice2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.520 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 03:17

Pai ea e tinara si rebela, o poate duce bine merci, din pacate nu stiu daca forumul va suporta aceste unamiexxx de pagini !

Nu am batut recordul deja ?? Am ajuns la pag.42 si Siren este fericita ! Cred ca putem merge la culcare linistite, nu mai este nici disperata, nici problemele grave nu mai atirna greu ... totu-i vis si armonieee, noapte buna ! [nani]



Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

The Calypso singer

#414
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 09:07

Citat:
citat din mesajul lui siren25

XIO, tu realizezi ce spui?
[:)]
Deci, tu la ora 7 azi dim imi scriai mesaj!
Alta (nu mai stiu care dintre voi) imi scria la ora 3:40 a.m acum cateva nopti!
Ahaaaa, deci asa se desfasoara o relatie normala!
Bai, va spun sincer, eu cand am trait in aceeasi cu fostul iubit (3 ani mai exact), aveam alt comportament...

Deci voi, nu faceti altceva decat sa stati pe net si sa criticati (nicidecum sa ajutati cu o vorba ok sau sa sfatuiti) si va laudati ca aveti familii fericite si frumoase! Looool!

Cateva dintre voi (Stiu eu care) sunt chiar decente si mi-au devenit drage! Una in mod special! :) Stiu eu ce zic!





Eu locuiesc in Germania, care e cu o ora in urma fata de Romania. ;)) plec la lucru la 7 fara 15.
Cred ca iti dai seama ca doar eu am scris cum decurge o zi, nu inteleg pe ce logica te-ai bazat cand ai tras concluzia ca asa se desfasoara o relatie 'normala'.

[:D] Oricum esti simpatica de fiecare data cand spui ca toate de aici avem relatii nefericite[:D] Urmeaza sa ne spui ca suntem urate si gata, ma simt ca la certurile de cand aveam 5 ani :))

**Fur is for petting***

http://www.facebook....tiicaini?ref=ts
http://www.facebook....100001793812916


#415
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 09:17

Bun si daca o strigi,incearca s-o faci fara sa jignesti gratuit,asta dovada de maturitate.Insultand ca la gradinita cu esti gospodina,gospodinelor,sunteti nefericite...etc...
Nefericita esti tu,ca din patul tau se duce la al nevestei.

Conform psihologiei,de multe ori,e valabil principiul"te duci in sat dai de veste,vii acasa faci cum poti."...cred ca te macina ideea ca nu poti fi cu cel pe care-l divinizezi pentru ca sta doua ore juma cu tine,da` te-ai gandit ca poate unii vorbesc din experienta?Ca poate au fcut si altii ce faci tu si au ajuns la niste concluzii?Nu,pen` ca joaca hormonii inca...tot ce spui tu e tipic pentru amanta.Daca nu esti asa,de ce nu-ti retragi vorbele?Abia cand realizezi anumite chestii poti spune ca esti matura.
Si tu nu realizezi nimic,.Ne faci sa ne distram de minune.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

#416
alice2004

alice2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.520 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 11:15

Cred ca fata s-a speriat de muntele de informatii si sfaturi pe care le-a primit aici de la noi si si-a jurat sa ramina actrita/sirena forever, ca vad ca s-a retras in liniste (sau poate repeta pentru vreo piesa noua ??).

Oricum, banuiesc ca a dormit beton azi-noapte, dupa cite discutii [:D] a purtat, ceea ce este foarte bine, la urma urmei odihna este extrem de importanta pentru intelect !

O mai asteptam pentru impresii/sfaturi/subiecte de discutie/retete/moda/samd !! Anitaim, cu mare placere ! [hippi]



Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

The Calypso singer

#417
histamina

histamina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.285 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 11:27

sireno draga, pana la Camil! Camil Petrescu,da!
ei,daca ti-ai ales-o model pe Cella Serghi,cu parere de rau iti zic ca a fost amanta lui Camil Petrescu toata viata lui pana la 40 de ani,cand omul s-a insurat,cu altcineva bineinteles.
din amantlacul lor a rezultat un personaj doamna T, din Patul lui Procust.
de Camil nu te lega, pt ca a fost prieten cu Sebastian, Mihail Sebastian si nu zic mai multe, dar ultimul e unul din subiectii celui de al doilea doctorat al meu.

si doi, MAMA E MAMA pt orice strumf, indiferent cum o ponegresti tu pe femeia aia si cat de perfecta ai fi fost tu in locul ei.

rufus sari tu cu afinele,dulceata?emanuela cu painea neagra?

deci vin eu:

1.dulceturi de :afine,toate fructele, zmeura,caise, smochine,visine,cirese amare,pepene galben.magin de prune fara zahar, magiun de sfecla.
2.sarmale facute in oala de pamant,in trei feluri de vin,carnea tocata la satar si printre ele,aruncate oarece coaste de ramator,coaste afumate de ich,dupa ce le-am tinut 40 de zile in 4 baitzuri diferite.
3. sireno,ce e nasol e ca nu-s tunata,dar incam mai am 92-65-89,nu-s perfecta,dar ma plac.si am facut si sport de performanta.celulita nu posed.
3. oarece carte stiu.
4. si la partea cu hormonii is greu de incadrat,nu de alta, dar in junetea mea am facut curs de antropologie sexuala si tao e la degetul mic.cunascatorii stiu ce inseamna tao.
5. castig dublu fata de sot de cand ma stiu.
acum am si eu o nelamurire:pe mine unde ma incadrezi?

http://forum.desprec...ian-Minunea-mea

#418
alice2004

alice2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.520 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 11:47

Citat:
citat din mesajul lui histamina



deci vin eu:



1.dulceturi de :afine,toate fructele, zmeura,caise, smochine,visine,cirese amare,pepene galben.magin de prune fara zahar, magiun de sfecla.

2.sarmale facute in oala de pamant,in trei feluri de vin,carnea tocata la satar si printre ele,aruncate oarece coaste de ramator,coaste afumate de ich,dupa ce le-am tinut 40 de zile in 4 baitzuri diferite.







Dumnezeuleee !! [pofta][pofta] Nu vrei sa ma infiezi si pe mine ?? Promit sa maninc tot, fara mofturi ![8D]



Alice si Andrei

"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"

The Calypso singer

#419
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 11:53

Citat:
citat din mesajul lui histamina

sireno draga, pana la Camil! Camil Petrescu,da!
ei,daca ti-ai ales-o model pe Cella Serghi,cu parere de rau iti zic ca a fost amanta lui Camil Petrescu toata viata lui pana la 40 de ani,cand omul s-a insurat,cu altcineva bineinteles.
din amantlacul lor a rezultat un personal doamna T, din Patul lui Procust.
de Camil nu te lega, pt ca a fost prieten cu Sebastian, Mihail Sebastian si nu zic mai multe, dar ultimul e unul din subiectii celui de al doilea doctorat al meu.

si doi, MAMA E MAMA pt orice strumf, indiferent cum o ponegresti tu pe femeia aia si cat de perfecta ai fi fost tu in locul ei.

rufus sari tu cu afinele,dulceata?emanuela cu painea neagra?

deci vin eu:

1.dulceturi de :afine,toate fructele, zmeura,caise, smochine,visine,cirese amare,pepene galben.magin de prune fara zahar, magiun de sfecla.
2.sarmale facute in oala de pamant,in trei feluri de vin,carnea tocata la satar si printre ele,aruncate oarece coaste de ramator,coaste afumate de ich,dupa ce le-am tinut 40 de zile in 4 baitzuri diferite.
3. sireno,ce e nasol e ca nu-s tunata,dar incam mai am 92-65-89,nu-s perfecta,dar ma plac.si am facut si sport de performanta.celulita nu posed.
3. oarece carte stiu.
4. si la partea cu hormonii is greu de incadrat,nu de alta, dar in junetea mea am facut curs de antropologie sexuala si tao e la degetul mic.cunascatorii stiu ce inseamna tao.
5. castig dublu fata de sot de cand ma stiu.
acum am si eu o nelamurire:pe mine unde ma incadrezi?

http://forum.desprec...ian-Minunea-mea

[:D] Imediat transformam DCul in site de dating... pot sa beneficiez de lista de mai sus fara sa dau nimic?[8D]
Intreb si eu..[bibe]

#420
emanouela

emanouela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.971 mesaje

Postat 09 aprilie 2013 - 12:08

Bueiiii....e post, pacatosi ce suntem. Sa inteleg ca singura evlavioasa e sirena care era cu biblia langa ea sa ne jure (am si uitat ce) invocand postul...ntz, ntz, ntz...ce s-a ales de noi[:D]

Prea des noi ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii. John F. Kennedy


Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - mai 17 2024 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • Ultimele momente cu burtica

    Julix94
    - Ieri, 23:09

  • Povestea numelui 💙

    Linaiubi
    - Ieri, 22:11

  • Cu bebe pe drumuri

    BeckyGaie
    - Ieri, 22:09

  • Planuri, cursuri, pregatit camera

    RoxiMada
    - Ieri, 20:59

  • Sexul bebelusului

    anadragomir06
    - Ieri, 16:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -