Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Am nevoie de suport moral....


276 raspunsuri la acest subiect

#11
monalac

monalac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.342 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 01:45

El are 35 de ani,iar pozele le a facut doar zonelor intime,nu si fetei.Ca pe el doar asta il intereseaza.Cred ca lucrurile s au accentuat de vreo trei ani,in sensul ca vrea din ce in ce mai multe lucruri,vibrator etc.Cand vine de la serv,chiar daca n a dormit de 24 de ore,nu poate dormi pana nu facem sex.In ultimul timp lucreaza in particular, iar munca pe care o presteaza e efectiv bruta,freaca la faruri sau interioare de masini si 12 ore incontinuu si cu toate astea el nu e obosit,vrea incontinuu sex.



Mami de [bonjovi] Cris si [bebic] Codrin



Poze Cris

Bebe Codrin

#12
monalac

monalac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.342 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 01:50

Eu il iubesc,nu pot concepe ca familia se destrama...Tremur,efectiv,gandindu ma ce va fi...Nu ma vad facand fata in viitor,urasc singuratatea...



Mami de [bonjovi] Cris si [bebic] Codrin



Poze Cris

Bebe Codrin

#13
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 01:51

Vai de mine, imi pare foarte rau de ceea ce ti se intimpla. Trebuie sa discutati serios cit de curind. Poate poti citi despre sex addiction pe internet, sa vezi ce spun aia acolo. Nu poti continua asa la nesfirsit, nici macar de dragul copiilor.[pup]

#14
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 01:52

Citat:
citat din mesajul lui marius
Cati ani are?
[:)]Esti usor invidios, sau mi se pare?monalac, nu suna bine ce spui.Sa-ti spun ce nu-mi suna mie bine: nu ca vrea sex permanent, ci ca treaba asta se acutizeaza. Usor-usor pare ca se transforma in boala. Sex, pozitii, poze, fantezii, inca un barbat...sa ne intelegem, intr-o anumita limita toate-s acceptabile (pentru mine mai putin partea cu al doilea barbat...[:D]), dar asa cum povestesti, e boala curata pentru ca se supara si nu accepta un refuz cat de mic.Ca se supara...e una, dar ca se razbuna, e alta, la fel de grava. Injosire, teroare...nu au ce cauta intre soti. Observ ca te ameninta cu divortul. Eu sper ca tu realizezi ca o face asa des tocmai ca tu te arati speriata de asta. Poate ai face bine ca, in mod natural, sa mimezi capitularea si sa-i spui direct: "du-te frate, daca asta vrei. Nu mai pot, indiferent cat te iubesc. Du-te si fii fericit". Intelegi? Nu-l alungi...ii redai libertatea, pentru fericirea lui. Dar in acelasi timp ii spui clar: asa nu mai merge pentru ca nu mai pot.Inteleg ca te gandesti la divort. Mie unul mi se pare normal. Divortul nu va fi ceva benefic pentru copii, cu siguranta. Dar te asigur ca nici ce va urma in casa voastra cu timpul nu va fi benefic. Lucrurile pot evolua in rau, chiar periculos. Nu pune piciorul in prag, ci incepi sa-ti construiest o strategie beton pentru tine si viitorul tau. Cere sfaturi juridice, pentru ca e posibil sa iasa urat. Si inca ceva foarte important: pune mana daca poti pe pozele in anumite ipostaze. E musai sa faci asta, oricat timp sau efort ar lua. Distruge-le definitiv, pe orice suport s-ar gasi. La un moment dat, vor fi folosite. Nu in favoarea ta...Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#15
monalac

monalac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.342 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:02

Nu stiu,mereu ma gandesc ca poate nu sunt eu prea deschisa,ca poate alte femei i ar oferi barbatului tot ce si doreste in pat....La ambele sarcini am avut probleme,daca la prima a acceptat destul de usor faptul ca nu pot face sex [il satisfaceam in alt mod],la a doua a fost suparat pe mine toata sarcina,eu eram in spital[am stat trei luni in spital,la 60 de km de casa],iar el imi trimitea mesaje de repros,in care imi spunea ca din cauza mea e el privat de sex.Asta in conditile in care eu nu stiam daca voi duce sarcina la bun sfarsit....

E un om fara mila,fara compasiune...Poti muri in fata lui,ca nu i pasa...Dupa ce am nascut al doilea copil,din cauza unei injectii facute gresit,am facut o necroza....Eram innebunita de durere,dar tb sa ma ridic sa i fac copilului lapte,ca el nu voia,pe motiv ca ''cine si a dorit al doilea copil,sa suporte consecintele''...Si am facut copilul cu stirea lui,dar pe parcurs,din cauza faptului ''ca nu s o femeie normala si ca nu fac copii fara probleme'',si a dorit sa renunt la sarcina,iar eu am refuzat.



Mami de [bonjovi] Cris si [bebic] Codrin



Poze Cris

Bebe Codrin

#16
portocalia

portocalia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.595 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:09

mona, am citit subiectul de la inceput si daca la inceput eram tentata sa spun pe un ton glumet ceva de genul "lasa ca ii trece cu varsta", ce povestesti tu devine extrem de serios si de trist. problema cu sexul trece pe planul doi, mie mi se par mai importante si mai acute lipsa de compasiune, egoismul, indiferenta, abuzul psihic (si fizic, na) . astea nu sunt chestii cu care sa traiesti in buna pace si sa speri ca trec "cu varsta".

#17
monalac

monalac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.342 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:09

El are un salariu mai mare ca al meu,plus ca mai castiga bani si in particular.Iar asta il face sa fie foarte arogant,sa mi spuna ca mi va lua copiii.Asta desi candva,intr o discutie legata de divort,mi a spus ca n are nevoie de copii,ca l ar incurca.Pe mine ma innebuneste gandul ca ar putea desparti copiii.El incearca sa l atraga pe cel mare [8 ani] de partea lui..Copilul e efectiv derutat,pt ca il iubeste mult...Insa copilului nu i va fi bine la socri [casa in care locuim e a bunicului meu,deci eu voi ramane in casa].Socrii locuiesc la casa,au multe camere,dar o singura camera e incalzita.In plus locuiesc f departe de scoala copilului.Socrii nu s au implicat niciodata in cresterea sau educarea copiilor,ei au alt nepot,din partea fetei,care e preferatul lor,de care au grija si caruia ii cumpara de toate.

Pe copilul cel mic l a muscat cainele socrilor de cap,pt ca ei au doi dulai pe care i tin dezlegati.Aveti idee daca pot folosi asta la proces pt a demonstra ca cei mici nu sunt in siguranta acolo?



Mami de [bonjovi] Cris si [bebic] Codrin



Poze Cris

Bebe Codrin

#18
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:11

Rufus are ca de obicei dreptate.
Sotul tau profita de bunatatea ta si de faptul ca il iubesti atit. Trebuie categoric sa pui piciorul in prag chiar daca o sa- ti vina greu. Trebuie sa-l scuturi de sa-l ia naiba.
Nu cred ca-ti poate lua copii chiar daca cistiga mai bine ca tine.

#19
monalac

monalac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.342 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:16

Portocalia,de asta mi e cel mai frica...De faptul ca ma voi trezi singura cand,poate,va fi prea tarziu...Eu nu s perfecta...poate mai tip,uneori,el imi reproseaza ca nu mi place sa ascult muzica tare,pe cand lui da[mai ales muzica populara si manele,pe care eu le urasc],ma acuza ca s prea gospodina pentru el [imi place sa fac prajituri,mancaruri]...El imi spune ca nu l intereseaza sa le fac curat copiilor,ci vrea ca timpul ala sa l petrec cu el..Imi spune ca nu stau mai des cu el,dar atunci cand ma duc langa el,el nu face decat sa mi atinga zonele intime si mie nu mi place,mai ales ca sunt copiii prin preajma si pot vedea.Eu dorm cu copiii[stiu ca nu e bine,insa copiii nu dorm fara mine],iar el dimineata se baga langa mine,vrand sa facem sex.Eu ma inhib,pt ca in camera cealalta sunt copiii care pot veni oricand peste noi.El nu intelege toate astea...Nu intelege de ce nu stau mereu sa mi puna mana pe organele genitale...Eu imi doresc sa ma alinte altfel,sa ma imbratiseze,sa ma pupe.



Mami de [bonjovi] Cris si [bebic] Codrin



Poze Cris

Bebe Codrin

#20
portocalia

portocalia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.595 mesaje

Postat 01 decembrie 2012 - 02:19

eu nu cred ca un judecator normal la cap va da copiii sotului, daca tu povestesti ce ai spus aici (si cred ca nu ai spus toata povestea), indiferent de cat castiga el.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -