Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (8)


197 raspunsuri la acest subiect

#31
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 12:00

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra
delia, daca ai sti de cate ori m-am gandit sapt trecuta la tine, la strumph, la toate fetele care sunteti departe si fara ajutor aproape...nu stiu ce m-as fi facut sa fi fost singura cu copii, aveti mare grija de voi [flo][flo][flo]Cozonacelul meu, Cristian AndreiBuburuza mea, Catalina IoanaMada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011Poze---------------------------------------------Ceea ce nu te doboara , te intareste!Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!
[pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo]O sa-ti trimit un mail mistomami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#32
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 12:19

fetele, vreau si eu o reteta de aluat de tarta, care chiar sa iasa...am incercat ieri si mi s-a sfarmat rau, nici n-am putut sa o scot din tava, am asamblat-o acolo...[:D], Mada, parca tu stiai...[pup]

apropo de madaline... Viss, alehiam ce faceti?



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#33
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 12:59

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota
fetele, vreau si eu o reteta de aluat de tarta, care chiar sa iasa...am incercat ieri si mi s-a sfarmat rau, nici n-am putut sa o scot din tava, am asamblat-o acolo...[:D], Mada, parca tu stiai...[pup]apropo de madaline... Viss, alehiam ce faceti?mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)
delia, da am o suuper reteta [pofta] de la deea , ti-o trimit acum pe pm[pup]super tare mail-ul, si eu ii mai fac asa sotului cateodata [:D], iar acum a vazut si el cat timp iti ia de ex la pranz, sa bagi copilul in casa, sa-l speli, sa-i pregatesti manacarea, sa-l hranesti, sa-l schimbi si sa-l pui la culcare...[:D]Cozonacelul meu, Cristian AndreiBuburuza mea, Catalina IoanaMada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011Poze---------------------------------------------Ceea ce nu te doboara , te intareste!Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

#34
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 13:16

Am pus poze cu copiii!



Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana



Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011



Poze



---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!



Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

#35
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 05 iunie 2012 - 13:54

hello fete dragi!! [pup]

mada, delia, deea Lucas boxeru' va pupa!!! [:D][pup]

am fost ieri dupa masa la nasica lui L si am "rupt livada'n doua" [:D][:I] am mancat la capsuni, cirese,visine,"pomita" (nu stiu cum se numesc exact [:I] ).......urmaream si afinele si specialitatile care le mai are pe cand le pot prada [:D][:D]

deea pooop anna nazdravana sa iasa o data dintisorii care o necajesc! delia te-a sfatuit foarte bine [flo] eu zic sa gasesti in echilibru in ceva ce te linisteste , ex un somn cand doarme anna, sau o baie cand doarme anna , sau mergeti impreuna si cumparati ceva, oricat de mic, chiar si un sutien sau un rimel, etc ....

mada, superbi copilasii!!! voi in concediu aveti camera tripla/apartament?? sau camera dubla?? luati si un patut pliabil pt cata, nu?? (sau primiti de la hotel).....am si eu o mie de ganduri pt acest concediu in 4 [:-@]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#36
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 05 iunie 2012 - 13:55

merg sa prega un aluat de pizza...comanda speciala de la al meu sot...[olala][olala]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#37
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 13:59

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
hello fete dragi!! [pup]mada, delia, deea Lucas boxeru' va pupa!!! [:D][pup]am fost ieri dupa masa la nasica lui L si am "rupt livada'n doua" [:D][:I] am mancat la capsuni, cirese,visine,"pomita" (nu stiu cum se numesc exact [:I] ).......urmaream si afinele si specialitatile care le mai are pe cand le pot prada [:D][:D]mada, superbi copilasii!!! voi in concediu aveti camera tripla/apartament?? sau camera dubla?? luati si un patut pliabil pt cata, nu?? (sau primiti de la hotel).....am si eu o mie de ganduri pt acest concediu in 4 [:-@]__________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
yasmy, buun cred ca a fost[pofta][pofta]eu iar am fost in piatza si la supermarket si cu Andra in babybjorn, nu vreti sa stiti cum am venit[bang][shopi][shopi]eu de exemplu am luat acum in Maramures o camera cu pat matrimonial, canapea extensibila si am avut patutul pliant cu noi[pup][pup] mada, ti-am raspuns la pm.... mie mi s-a parut fantastic mailul....mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#38
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 05 iunie 2012 - 14:36

madavreau si eu reteta de tarta!! plss [flo][pup]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#39
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 15:56

salutare feteleeeeeeeeeeee

eu mananc capsuni si cirese din gradina
ciresul dupa cum v-am zis l-am pus eu acu 5 ani
iar capsunile mi le-a pus soacra in primavara asta
si au legat ffffffff bineeeee
sunt atat de incantata cand stiu ca sunt super bio
si le culeg eu
nu-mi vine sa cred
si din cate mi-a zis socrela dau in parg toata vara[pk][olala]

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#40
AllyLaur

AllyLaur

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.036 mesaje

Postat 05 iunie 2012 - 15:57

Buna ziua!!!
Puuuup toate mamicile[flo]!
Mada, vreau si eu reteta de tarta...pls[pup]!


Eduard Andrei [copil] 02.04.2011



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -