Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Un Craciun mai vesel pentru Adriana


87 raspunsuri la acest subiect

#41
teodora.g

teodora.g

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 92 mesaje

Postat 08 decembrie 2011 - 16:46

Buna,
Astazi a mai ajuns un coletel de la Arad nu mi-a zis inca de la cine este merge maine dimineata sa-l ia de la posta ca astazi nu are cu cine.
Am vorbit astazi cu Mihaela si era fosrte fericita ca sunt atatea persoane care le-au sarit in ajutor si anul acesta. E lucru mare sa faci o bucurie unui copil in prag de sarbatori, cu atat mai mult cand Mihaela in perioada asta este un pic deprimata, cu gandul la sotul ei, la boala, la faptul ca nu se ajung cu banutii.
Multumesc tuturor pentru ajutor.[flo]

#42
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.459 mesaje

Postat 08 decembrie 2011 - 16:55

Teodora , le dorim multa sanatate si sa vina vremuri mai bune si la ele [asia][flo]

_______________________________________________
Daria & felina fioroasa
[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela

[pegeam][aho][pegeam]

#43
alex_andra

alex_andra

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.196 mesaje

Postat 09 decembrie 2011 - 23:22

Teodora, nu stii daca a ajuns si pachetul de la mine? ca fiind din acelasi oras, ar fi trebui sa ajunga cel tarziu a doua zi.





BAZAR UMANITAR

#44
Cristina_OR

Cristina_OR

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 631 mesaje

Postat 13 decembrie 2011 - 12:57

teodora, as vrea sa te mai intreb ceva:stii cumva daca Adriana ia ceva tratament, sau daca are recomandare de ceva pt imunitate etc...(am inteles ca e cam firava de felul ei)? ma gandesc ca hainute si jucarii o sa mai primeasca ceva acum, eu as vrea sa ii trimit(in limita posibilitatilor mele), ceva ce are strict nevoie si nu are de unde sa primeasca.de aceea te rog sa imi spui daca are nevoie de ceva siropele, imunostimulatoare, vitamine etc (bineinteles strict sub recomandarea medicului ei), eventual si ceva pt febra, raceala...poate pot compensa o reteta pt baietelul meu , sa aiba mihaela in casa in caz de ceva, Doamne-fereste.

deasemeni, daca poti observa cam ce ii place ei mai mult si are voie sa consume, de genul .....un anumit tip de dulciuri, sau ceva alimente neperisabile, sa imi spui te rog.

#45
Cristina_OR

Cristina_OR

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 631 mesaje

Postat 15 decembrie 2011 - 15:43

teodora, mai am o intrebare(poate prosteasca[:I]): Adriana va avea un bradut, ceva, cat de mic, de Craciun, sau macar o crenguta impodobita??

as vrea sa fac maine un pachetel si i-as trimite cateva ornamente si ceva bombonele de pom?

e ok oare??


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana


#46
teodora.g

teodora.g

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 92 mesaje

Postat 15 decembrie 2011 - 18:58

Buna,
Referitor la medicamente, ce sa zic, Adi are acelasi medic de familie cu fetita mea, o doctorita exceptionala care le cunoaste povestea si care le ajuta atat cat poate. Deci medicamente sau siropele eu zic ca nu este cazul.
Cu privire la bradul de Craciun, fetele au primit anul trecut un bradut artificial frumos, imi cer scuze ca nu mai retin de la cine, oricum tot de la o mamica de aici. Bombonele ai putea sa-i trimiti, cat sa-si impodobeasca mai bine bradutul.
Azi m-am intalnit cu Mihaela la gradinita, mergea apoi la Fundeni pentru niste analize. Adi a ramas la gradi.
Zilele astea nu am mai intrat ca sunt super aglomerata si la serviciu si acasa. Acasa nu am mai montat calculatorul pentru ca fetita mea are probleme cu vederea si vreau sa evit, asa ca singura varianta este de la serviciu.
O sa o sun diseara si o sa o intreb de la cine a mai primit colete ca sa va pot anunta.
O seara buna!

#47
Cristina_OR

Cristina_OR

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 631 mesaje

Postat 20 decembrie 2011 - 20:52

teodora, scuze, dar abia azi am reusit sa trimit pachetelul catre Adriana.sunt schimbul 1 la servici, si nu am reusit sa ajung la posta.nu i-am trimis mare lucru, insa, putinul acela sper sa o bucure si sa le faca sa treaca mai usor si peste acest Craciun.multa sanatate Mihaelei si va doresc sarbatori linistite, atat lor, cat si tie si familiei tale, si un brat de [flo] pt ca incerci sa aduci un picut de fericire in sufletul Adrianei.





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana


#48
gabby2011

gabby2011

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 666 mesaje

Postat 22 decembrie 2011 - 01:31

Teo i au venit rochita,ghetutele?[flo]

http://bazar.desprec...ta&searchtype=2

#49
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.459 mesaje

Postat 22 decembrie 2011 - 08:13

si coletele multe de la oradea au sosit ???

_______________________________________________
Daria & felina fioroasa
[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela

[pegeam][aho][pegeam]

#50
monica70

monica70

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.205 mesaje

Postat 22 decembrie 2011 - 12:19

Si eu sper ca cel sosit in data de 8 de la Arad era de la mine si ca era intact.A purtat rochita la serbare? I-a fost ok?



MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"







Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -