Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

trombofilie Dr Uscatescu


46 raspunsuri la acest subiect

#11
vanilashake

vanilashake
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 24 martie 2012 - 21:42

fetelor va rog fumos sa imi dati si mie adresa de email a domanei Uscatescu..am mare nevoie de ea...va multumesc

#12
carla_cluj

carla_cluj

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.148 mesaje

Postat 28 martie 2012 - 10:44

Citat:
citat din mesajul lui vanilashake

fetelor va rog fumos sa imi dati si mie adresa de email a domanei Uscatescu..am mare nevoie de ea...va multumesc

Pune te rog o adresa de mail unde sa ti-o trimit.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, urmeaza FIV la Polisano Sibiu

#13
carla_cluj

carla_cluj

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.148 mesaje

Postat 28 martie 2012 - 10:45

Citat:
citat din mesajul lui vanilashake

fetelor va rog fumos sa imi dati si mie adresa de email a domanei Uscatescu..am mare nevoie de ea...va multumesc

Pune o adresa de email unde sa-ti trimit.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, urmeaza FIV la Polisano Sibiu

#14
mimika85

mimika85
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 30 martie 2012 - 01:40

ony spune mi te rog dupa cat timp ti a raspuns d na dr uscatescu la mail sanatat si multumesc

#15
alex_alex555

alex_alex555
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 30 martie 2012 - 13:08

Buna tuturor. Sotia a facut niste analize si au iesit pozitive niste mutatii...V leiden, 34 Leu, A 1298 C...deci suspecta de trombofilie. Am facut un FIV nereusit si ne pregatim de urmatorul, dar am vrea sa vorbim inainte cu d-na dr. Uscatescu. Ma puteti ajuta cu adresa dumneaei de e-mail? Adresa mea este ale_geo15@yahoo.com. Va multumesc anticipat si multa sanatate tuturor.

#16
nelly04

nelly04
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 31 martie 2012 - 21:07

Buna
si eu sunt in plin fiv si mi-am descoperit mutatii(mhtfr c677t, factor XIII v34l, pai-1 4G/5G si epcr) si as dori sa iau legatura pe mail(in prima faza) cu d-na dr. Uscatescu. Va rog sa-mi trimiteti si mie pe pm adresa de mail.
va multumesc

#17
danutzaa85

danutzaa85

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 02 mai 2012 - 10:40

Buna ziua.
Ma confrunt si eu cam cu aceleeasi probleme ca si voi fetelor si-mi pare rau ca se intampla asta.
Eu am pierdut 3 sarcini[2 cu sangerari si una oprita din evolutie] si nu mai stiu ce sa fac.Mi-am facut analizele recomandate de dna doctor ginecolog si mi-a iesit ca am mthfr a1298c pozitiv-heterozigot. mi-a dat tratament cu aspenter si multe vitamine inainte de a ramane insarcinata si cam atat.mi-am facut sperante ca insfarsit stiu ce am si cu tratament o sa fie bine.
dar din pacate in martie-aprilie am ramas insarcinata si l-am pierdut iar cu tot cu tratament.nu mai stiu ce sa fac sunt disperata si as vrea sa ajung la dna uscatescu.va rog frumos daca aveti sfaturi sau cu ce ma puteti ajuta cu cea mai mare placere le primesc si as dori adresa de email a dnei doctor uscatescu...va rog din suflet...

#18
danutzaa85

danutzaa85

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 02 mai 2012 - 10:47

Buna ziua.
Si eu sunt tot din galati, eu am pierdut 3 sarcini din pacate...imi pare rau pentru pierderea ta..ai reusit sa rezolvi ceva?cum iti este sau ce tratament ai primit?ai fost la bucuresti la dna uscatescu? ai adresa dnei de email? te rog din sulfet sa-mi trimiti si mie adresa pe emailul: daniela_irimia85@yahoo.com ,la ce medic ginecolog mergi in galati?

#19
dulgherua

dulgherua
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 06 mai 2012 - 16:35

Buna ziua. Sunt noua pe acest forum. Am 2 sarcini oprite in evolutie ambele la 7-8 saptamani. Mi-au iesit toate analizele bune, insa dupa cea de-a doua sarcina dna dr ginecolog mi-a spus sa fac si analizele de trombofilie. Deoarece sunt din Vrancea as vrea sa iau leg cu dna dr Uscatescu prin email. Stie cineva adresa dansei? Adresa mea de email este dulgherua@yahoo.com Va multumesc.

#20
dulgherua

dulgherua
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 06 mai 2012 - 22:22

Buna ziua. Sunt noua pe acest forum. Am 2 sarcini oprite in evolutie ambele la 7-8 saptamani. Mi-au iesit toate analizele bune, insa dupa cea de-a doua sarcina dna dr ginecolog mi-a spus sa fac si analizele de trombofilie. Deoarece sunt din Vrancea as vrea sa iau leg cu dna dr Uscatescu prin email. Stie cineva adresa dansei? Adresa mea de email este dulgherua@yahoo.com Va multumesc.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -