Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Litoralul romanesc 2010


65 raspunsuri la acest subiect

#21
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 30 aprilie 2010 - 11:03

Citat:
citat din mesajul lui valentinag
Ma duc sambata,de 1 mai,sa vedem cam care este atmosfera!"La vita e bella" Bijuterii hand madeDe mancareDulciuriDin gradina mea
asaa... si unde zici ca vii? [;)]R

#22
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 30 aprilie 2010 - 11:18

Rox,in principiu la Mamaia,sa ne plimbam pe plaja,sa admiram marea,sa vedem cum se prezinta statiunea,d'astea.Sper sa ajung,ca asa mi-a promis barbatu,da dat fiind faptul ca azi dimineata a avut alarma si-a plecat la 3 de acasa,parca vad ca-mi trage clapa.[q]Da,daca ai chef de mine,cu prima ocazie cand vin,dau semn![pup][size=1]



"La vita e bella"

Bijuterii hand made

De mancare

Dulciuri

Din gradina mea

#23
marutzu

marutzu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 214 mesaje

Postat 30 aprilie 2010 - 14:20

la noi la mare anul trecut tot ziarul covrigul si piatra de baie se vindeau pe plaja...nu prea putea puha mea sa doarma e plaja desi era vreme buna si se putea dormi pe sezlong. sf de luna august. cat despre jecmaneala la sezlong ce sa mai zik...mancarea era ok...gaseai proaspat cu ceva cautari...in rest cred ca mai bn in bulgaria si e destul de aproape pt mers cu bb[bibe]noi am stat in mamaia la ambasador,nu prea faine conditiile[bang]

#24
ellinia

ellinia

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.041 mesaje

Postat 02 mai 2010 - 17:15

Ce parere aveti de furtul masinilor de la Nisipurile de Aur? O fi facatura? Ca nu m-as mira... ca sa nu mai mearga lumea la bulgari vara asta, de frica. Prima stire era cu furtul masinilor si bineinteles stiritii nostri erau pe faza si a cincea sau a sasea stire ii arata pe romani in aceaisi statiune, cat de bine s-au simtit si ce convenabil este...



Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)



Pozele_mele



BazarGeneral

#25
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 04 mai 2010 - 15:45

Citat:
citat din mesajul lui valentinag
Rox,in principiu la Mamaia,sa ne plimbam pe plaja,sa admiram marea,sa vedem cum se prezinta statiunea,d'astea.Sper sa ajung,ca asa mi-a promis barbatu,da dat fiind faptul ca azi dimineata a avut alarma si-a plecat la 3 de acasa,parca vad ca-mi trage clapa.[q]Da,daca ai chef de mine,cu prima ocazie cand vin,dau semn![pup]"La vita e bella" Bijuterii hand madeDe mancareDulciuriDin gradina mea
deci stii ca vreau sa te vaz. asa ca pls da un semn cand vii, macar de o cafea sa ne facem timp.pup!

#26
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 11 mai 2010 - 12:33

Nu aveti cumva vreo recomandare de hotel in Mamaia? As alege chiar 4*, numai sa avem garantia ca e ok. [flo]
Ne-am uitat la Splendid (caci e nou-noutz), numai ca mi se pare departe de plaja si restaurante (suntem cu 2 pitici dupa noi), la Palace, la Comandor, Condor, Savoy... Despre Ambasador vad ca nu aveti parere prea buna...
Alte impresii ?

#27
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 11 mai 2010 - 13:09

Noi am fost cu ani in urma la Orfeu in Mamaia, ne-a placut foarte mult (aveam si camera cu vedere la mare). Acum nu stiu cum mai este...

Ingrid si Cristi 7 ani

#28
allexa06

allexa06

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.940 mesaje

Postat 11 mai 2010 - 15:25

Maria_alexia - noi am fost anul trecut in Mamaia la hotel Aurora , este de 2** dar are tv ,frigider,aer conditionat,mobilier nou si modern , termopane,inchiderea usilor se face pe baza de cartela,vedere la mare( plus ca este si la doi pasi de plaja [pk] , doar traversezi strada si ai intrat pe plaja [pk]. Eu il recomand tuturor [flo]Au si un mic loc de joaca pt copii,parcare si doua intrari in hotel.De exemplu parcarea este in fata si ca sa mergi la plaja nu trebuie sa ocolesti hotelul ,folosesti cealalta iesire.Noua ne-a placut ne-am simtit tare bine

http://community.web...m/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

#29
anca_a

anca_a

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.050 mesaje

Postat 11 mai 2010 - 16:37

Citat:
citat din mesajul lui maria_alexia
Nu aveti cumva vreo recomandare de hotel in Mamaia? As alege chiar 4*, numai sa avem garantia ca e ok. [flo]Ne-am uitat la Splendid (caci e nou-noutz), numai ca mi se pare departe de plaja si restaurante (suntem cu 2 pitici dupa noi), la Palace, la Comandor, Condor, Savoy... Despre Ambasador vad ca nu aveti parere prea buna...Alte impresii ?
Splendid e chiar foarte aproape de plaja si e situat in nordul statiunii, intr-o zona linistita si curata. Am fost deja de 2 ori acolo iar in iunie mergem din nou. Mie mi-a placut mult de fiecare data, sunt cele mai bune conditii pe care le-am intalnit in vreun hotel de pe litoralul romanesc. Children see

#30
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 13 mai 2010 - 11:30

Oh, am fost ieri la eximtur, nici un loc la Splendid. Nici la Savoy, nici la Comandor ... De fapt, am mai gasit doar la vreo 3 hoteluri de 4 stele - dintre cele mai scumpe, evident [bang].

Oare are sens sa incerc si al alte agentii, s-ar putea sa gasesc?

Anca_a, voi prin ce agentie ati facut rezervarea la Splendid?


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -