Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei de sept-oct 2009 *92* 7 luni!


201 raspunsuri la acest subiect

#21
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:59

Liliac tin pumnii sa fie bine...[pup]
Gata,plec!
[emoticon eu cu ochii-n gura]


Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.websho...576696699yHysnI

#22
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:00

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn. maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi. hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.noapte buna.h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Unde-s rupti! Mi-as lua si io da' daca-s rupti in zona fundului nu ma avantajeaza..daca-s rupti pe la genunchi e buni[:D]If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
..e rupti pe craci..., pe craci. mai sus, mai jos...h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Da de ce?[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009

#23
Ellenuta

Ellenuta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.668 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:00





liliaco tot ce se poate sa fie de la vinisor. sper sa-si revina don Radulescu si sa nu va mai faca "cu paru' cret"! [pup]





gata fug la dormitoare ..



noapte buna si petrecere frumoasa! va vad eu maine cand va iau de proaspete dovleceii ..



Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)

[foto] Eva

[foto] Anna

[papica] papa bun

#24
liliac1

liliac1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.404 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:01

Mada sar'mana [asia] Lasa ca-si revine el la normal, nu-mi fac eu griji. Nervii nu prea ma mai tin... ca cica la senilitate nici Xanax-ul nu e bun [:D] dar ma mentin optimista.

Doar ma justificam si io p-aci ca sa nu credeti ca m-am dat lovita-n aripa.

L-am vazut si io pe scumpicelul Iri in jumperoo..si am convingerea ca in curand o sa pedaleze intr-un mare fel [pk]

Te [pup]



Ah, suede stii io-s ca pisica aia de trebuia sa moara din cauza de curiozitate [:I] Na, nu ma bag in corespondenturi private. Ma gandeam ca e vreo chestie de-asta universala la care stimabila mea faptura n-a participat [alcool]







Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)



Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!



D'ale Andrei



Vremuri





#25
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:02

Da...ceva de genul [pup].Mi-a fost scarba sa ascult ce campi mai bat francezii.Oricum eu cand am fost in tara lor mi-am dat seama ce urat se poarta ei cu toata lumea.Ei sunt number one!! Exista un [emoticon caruia ii e greata]?
Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta
Citat:
citat din mesajul lui suede
Cica e o inscenare,un ziar francez a facut o gluma pe seama noastra si alti destepti (gen fosta noastra colega) au preluat stirea ca adevarata si au facut un mare tam-tam pe tema asta.Din seria no comment....
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Vik noapte buna!Bunaciunea Hepilica noapte buna si tie!Fetele deci nu imi vine sa cred ce am vazut la B1, in legatura cu faptul ca RO ar fi trimis ajutoare in Tahiti in loc sa trimita in Haiti!!!mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI
nu mey .. un ziarist roman a scris si el un pamflet si nataraii de la canal+ au dat stirea ca fiind adevarata fara sa mai verifice alte surse .. [batcap] si ce mai radeau de romani si ce coate isi mai dadeau .. Doamne mare ti-e gradina ..Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)[foto] Eva[foto] Anna [papica] papa bun
Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

#26
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:02

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn. maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi. hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.noapte buna.h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Noapte buna, pupam, sa nu te supere osteoporoza in seara asta. [flo][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
..nu, nu ca iau pastile ingeras [:)].[flo][flo][flo][flo][flo][flo]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Yeah, right.Asta daca nu uiti.Sa iei pastile ca sa-ti aminteasca sa iei pastile pt osteoporoza [:D]Hai da' nu te culci odata? Nu e sanatos sa amani asa...[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009

#27
doris_79

doris_79

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 335 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:04

Elle, ai dreptate am vazut si eu mai tarziu explicatia.Ce mai radeau de noi si francezii parca si spaniolii.

Mai fetele dar eu nu am mai vazut nici o postare de ceva timp de a Aidei di de a Dacianei.CE stiti?



mami de theodora ioana 01.09.2009

si andrei gabriel 23.07.2003



Poze Theo





Poze noi





#28
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:05

Noapte buna![pup]

Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.websho...576696699yHysnI

#29
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:06

Citat:
citat din mesajul lui suede
Noapte buna![pup]Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI
Nighty night!Si eu ma retrag, va pup..[pup][pup][pup][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009

#30
SabinaY.

SabinaY.

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 917 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 02:07

Mai iara scrieti asa mult[q]





____________________________________



"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"

"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."




Jurnal de "mogalnete"

Japonia prin ochii unui amator





Sabina Y.mami de Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)


fosta devylla




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -