Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei de sept-oct 2009 *92* 7 luni!


201 raspunsuri la acest subiect

#11
Fragutza

Fragutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.820 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:52

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn.

maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...

mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi.

hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.

noapte buna.

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Unde-s rupti! Mi-as lua si io da' daca-s rupti in zona fundului nu ma avantajeaza..daca-s rupti pe la genunchi e buni[:D]

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

#12
hepilica

hepilica

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.076 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:53

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Auzi, Hepilicimea ta, eu zic sa te hotarasti cum vrei sa ti se spuna.mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
..sa mi se spuna cum am zis [:D].h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
da nu mai tii minte exact cum era,nu? varsta maica..[:D][:D][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
[:-)))]of, of, of...cum am ajuns...sa rada tineretu' de mine. pe vremea mea nu se pomenea...auzi, niste dinti de firma de unde as putea sa-mi pun si io? sau mai bine imi cumpar un d-ala de facut iaurt si nu-mi mai trebe dinti, nu? tu ce sfat mi-ai da?h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Io as mai astepta, poate ies dintii de lapte,
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Auzi, Hepilicimea ta, eu zic sa te hotarasti cum vrei sa ti se spuna.mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
..sa mi se spuna cum am zis [:D].h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
da nu mai tii minte exact cum era,nu? varsta maica..[:D][:D][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
[:-)))]of, of, of...cum am ajuns...sa rada tineretu' de mine. pe vremea mea nu se pomenea...auzi, niste dinti de firma de unde as putea sa-mi pun si io? sau mai bine imi cumpar un d-ala de facut iaurt si nu-mi mai trebe dinti, nu? tu ce sfat mi-ai da?h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Io as mai astepta, poate ies dintii de lapte, bunaciunea dvs!!Cat despre aparatul de iaurt, am auzit ca e o porcarie![hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
!!Cat despre aparatul de iaurt, am auzit ca e o porcarie![hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
[:-)))][:-)))]...bunaciunea hepilica..., nu " bunaciunea dvs"[flo]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.

#13
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:53

Cica e o inscenare,un ziar francez a facut o gluma pe seama noastra si alti destepti (gen fosta noastra colega) au preluat stirea ca adevarata si au facut un mare tam-tam pe tema asta.Din seria no comment....
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Vik noapte buna!Bunaciunea Hepilica noapte buna si tie!Fetele deci nu imi vine sa cred ce am vazut la B1, in legatura cu faptul ca RO ar fi trimis ajutoare in Tahiti in loc sa trimita in Haiti!!!mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

#14
hepilica

hepilica

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.076 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:54

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn.

maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...

mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi.

hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.

noapte buna.

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Unde-s rupti! Mi-as lua si io da' daca-s rupti in zona fundului nu ma avantajeaza..daca-s rupti pe la genunchi e buni[:D]

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


..e rupti pe craci..., pe craci. mai sus, mai jos...

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

#15
madalina84

madalina84

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.345 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:55

ELLE multumim de casuta noua[pup]

LILIAC imi pare tare rau ca Radulescu nu e in apele lui,eu nu cred ca e sange,sper sa-si revina si sa fie baiat de treaba si sa se odihneasca si mami(cu noi pe forum)

Gata fug la baiat si ne vedem dimineata la cafea[nani]



D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA

[bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala]

[foto]POZE CU NOI[foto]



[:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]

#16
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:57

DACA DAI BANII PE GADGET-URI,N-AI AVUT BANI SA CUMPERI UNII INTREGI...[:D]


Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn.

maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...

mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi.

hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.

noapte buna.

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Unde-s rupti! Mi-as lua si io da' daca-s rupti in zona fundului nu ma avantajeaza..daca-s rupti pe la genunchi e buni[:D]

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


..e rupti pe craci..., pe craci. mai sus, mai jos...

h. [recevere]

[mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.websho...576696699yHysnI

#17
liliac1

liliac1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.404 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:57

Hai, mai, Hepi chiar asa??? Io pot sa te iau la brateta si sa-ti spun "TU"?? Nu de alta dar ma simt pe-aproape de tine [una de da din gene].

Ia zi unde-s rupti blugii aia?? Prin ce zona??

Si daca nu e suficient, zice aici ca-i rezolvam noi...sfasiem bucatita cu bucatita [pk]



Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)



Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!



D'ale Andrei



Vremuri





#18
Ellenuta

Ellenuta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.668 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:57

Citat:
citat din mesajul lui suede
Cica e o inscenare,un ziar francez a facut o gluma pe seama noastra si alti destepti (gen fosta noastra colega) au preluat stirea ca adevarata si au facut un mare tam-tam pe tema asta.Din seria no comment....
Citat:
citat din mesajul lui doris_79
Vik noapte buna!Bunaciunea Hepilica noapte buna si tie!Fetele deci nu imi vine sa cred ce am vazut la B1, in legatura cu faptul ca RO ar fi trimis ajutoare in Tahiti in loc sa trimita in Haiti!!!mami de theodora ioana 01.09.2009si andrei gabriel 23.07.2003Poze TheoPoze noi
Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009FEBRUARIE:http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI
nu mey .. un ziarist roman a scris si el un pamflet si nataraii de la canal+ au dat stirea ca fiind adevarata fara sa mai verifice alte surse .. [batcap] si ce mai radeau de romani si ce coate isi mai dadeau .. Doamne mare ti-e gradina ..Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)[foto] Eva[foto] Anna [papica] papa bun

#19
hepilica

hepilica

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.076 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:58

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn. maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi. hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.noapte buna.h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.
Noapte buna, pupam, sa nu te supere osteoporoza in seara asta. [flo][hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009
..nu, nu ca iau pastile ingeras [:)].[flo][flo][flo][flo][flo][flo]h. [recevere][mamica] de [8**] minunata (22.09.2009).Multumesc lui DD.

#20
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 01:58

Of, Liliacule, imi pare rau ca e suparici Raducu ..chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau. E bine ca ati fost la biserica, si noi o ducem pe pitika.

Sper ca nu inseamna nimic rau firicelele rosii din kk, si ca maine va fi mai linistit. Poate apar dintisorii sau poate are el o perioada mai agitata asa, toti au.

Mult succes la diversificare; azi am incercat si noi morcovel, dar a decretat ca e yak !

Pup sa te simti mai bine.



[hia] Uka, cea mai fericita mamica de [8**] C a r i n a - 14 septembrie 2009






Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -