Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Scrisoare deschisa a sotiei presedintelui Romaniei


27 raspunsuri la acest subiect

#11
maru

maru

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.954 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 19:46

miroase a disperare...
de ce nu a facut gestul asta mai devreme in campanie? Basescu nu mai are resurse si apeleaza la nevasta?
hm...

Emma Aida e inger[ruga]
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

#12
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 20:42

Mi se pare de domeniul fantasticului ce face politica din om .

Dupa ce pe un site de parinti am vazut cum i se ia aparrea lui Basescu in problema cu lovitul copilului sustinandu-se ca e ok , ce sa faci daca a fost nesimtit si a injurat , citesc aici cum b.nica pe care o stiu ca e lucida , obiectiva si pe baricade sustine ca deh , la varsta aia e ok sa incerci sa-ti bati copilul , nasol daca e mai mare si te da de perete.

Ce faceti , oameni buni?


***Fur is for petting**
http://www.xfactor.ro/#tp (produse eco)
http://www.adoptiica...optii-virtuale/
http://www.adoptiipi...optii-virtuale/

http://freecycletm.ecosapiens.ro/

http://accesoriisihaine.blogspot.com/

http://www.4animals.ro/ajuta.html

#13
zanabuna

zanabuna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 21:32

A facut bine D-na Base ca a scris scrisoarea, pana la urma nici unei femei nu i-ar sa spuna unu si altu ca a batut-o barbatu', mai ales daca esti sotie de presedinte.
Si cu faza cu "pumnul dat la copil" a venit Base cu dovezi ca acel film e trucat.
Ceea ce s-a intamplat la Timosoara e josnic cat tupeu sa ai sa te duci de ziua romanilor cu asa zisu viitor premier neamt si papusoiu de crin sa faca ei "PACT" sa scoata romania din criza ,HA-HA RUSINE PSD

#14
mami_alexia

mami_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 21:47

[vom] Da, filmul e trucat, Basescu n-a fost acolo, nici copilul, nici cei care au vazut faza live, numai ni se pare noua cand il vedem.

[vom]Intr-adevar, Timisoara-i sfanta, nu are nimeni voie sa calce pe acolo....



[:I]






MAMI(Adriana) & [cri] ALEXIA(28 aprilie 2007)



Sa-l ajutam sa lupte...



ABSOLVENTE!!!!



N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!



#15
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:00

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia


Apreciez calitatile tale de spion. Nu am doua fetite, am o singura fetita, uita-te mai bine daca tot te uiti[:D]Si stai linistita ca ce o sa fie intre mine si fetele mele o sa ramana intre mine si ele, nu o sa ma apuc sa ti le spun tie. Si daca o sa spun vreodata ca "nicioadata" la mine in familie nu s-au intamplat ridicari de ton, palme, etc atunci inseamna ca nu am o declaratie anterioara in care zic ca s-a intamplat asta. Asa ca..mai usor cu fanatismul politic. Marketingul e marketing, nu tine loc de sentimente.




sigur citim aceeasi scrisoare? eu vad ca altul era subiectul contestat in respectivul paragraf:

"L-am auzit acum cateva zile, si inca nu-mi vine sa cred,pe domnul Mircea Dinescu afirmand ca sotul meu m-ar fi lovit. Nu stiu in ce familie a crescut dl. Dinescu, dar in familia mea, in casa mea si in viata mea nu s-au intamplat niciofata asemenea lucruri".

"asemenea lucruri" insemnand cele afirmate de Dinescu: "ca sotul meu m-ar fi lovit". pot sa vad declaratia anterioara care afima contrariul? ca pentru mine, sot si fata nu-i acelasi lucru - sper ca nici pentru tine.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#16
mami_alexia

mami_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:23

Da, Mianna, uitasem, in copii avem voie sa dam. Mai ales cand sunt mari. Imi cer scuze, ea nu spune nimic de sot, povesteste numai de tentative de batai cu copiii, nu cu sotul. [asia]






MAMI(Adriana) & [cri] ALEXIA(28 aprilie 2007)



Sa-l ajutam sa lupte...



ABSOLVENTE!!!!



N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!



#17
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:59

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia
Da, Mianna, uitasem, in copii avem voie sa dam. Mai ales cand sunt mari. Imi cer scuze, ea nu spune nimic de sot, povesteste numai de tentative de batai cu copiii, nu cu sotul. [asia]
MAMI(Adriana) & [cri] ALEXIA(28 aprilie 2007)Sa-l ajutam sa lupte...ABSOLVENTE!!!!N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!
Daca luam de bun interviul ala scos de la naftalina, aflam ca Maria Basescu si nu TB a incercat sa dea in fie-sa. Inetrviu luat in 1995... Pai daca ma iau dupa istoria forumului astuia, in 1995 era OK sa dai in copil, era OK sa-l lasi sa planga in pat etc. O palma data in 1995 e tot o palma, doar ca pe vremea aia nu i se parea nimanui la fel de scandalos ca acum. Mentalitatile s-au schimbat, slava Domnului!, dar cred ca in 1995 nici noi nu gandeam prea child-oriented (mai ales io, ca in 1995 aveam 11 ani[:D]).O palma ramane o palma si atunci si acum. Dar in 1995 nu cred ca s-au scandalizat cititorii.Monica mami de [copil] cu motoras CRISTIAN (7.03.2009)Asa am venit eu pe lume!

#18
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 23:10

Si inca ceva: marlania lui Dinescu merge mana-n mana cu marlania lui Crin care in confruntarea directa cu TB baga shoparle cum ca Lenutza Udrea ar fi fost promovata pe criterii fizice. Cu Maria Basescu de fatza. Ar fi meritat neshte rosii, da' o doamna adevarata se abtine.



Monica mami de [copil] cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)




Asa am venit eu pe lume!

#19
r_ocsy

r_ocsy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.831 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 23:17

De ce nu va puneti putin in locul Mariei Basescu? Credeti ca e usor ca atatia ani sa vezi atacuri asupra sotului, ficelor , familie tale si sa nu spui nimic ... pentru ca asa trebuie sa se comporte o sotie de presedinte ?! Cat ai putea sa mai suporti mai ales intr-o campanie asa de murdara cum este aceasta? Eu recumosc...as fi explodat de mult !!!

Iar la urma...de unde ma rog stie Mircea Dinescu ca Basescu si-a lovit sotia, traieste cumva in aceasi casa cu ei ??? Mai bine ar fi mai atent la ce spune,sa nu il mai ia gura pe dinainte fara sa gandeasca !


#20
mami_alexia

mami_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 23:27

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy
De ce nu va puneti putin in locul Mariei Basescu? Credeti ca e usor ca atatia ani sa vezi atacuri asupra sotului, ficelor , familie tale si sa nu spui nimic ... pentru ca asa trebuie sa se comporte o sotie de presedinte ?! Cat ai putea sa mai suporti mai ales intr-o campanie asa de murdara cum este aceasta? Eu recumosc...as fi explodat de mult !!! Iar la urma...de unde ma rog stie Mircea Dinescu ca Basescu si-a lovit sotia, traieste cumva in aceasi casa cu ei ??? Mai bine ar fi mai atent la ce spune,sa nu il mai ia gura pe dinainte fara sa gandeasca !
Dinescu n-a spus-o din casa, a spus-o din culisele unui platou de filmare. Dar are prea putina importnata fiindca n-o poate demonstra.
MAMI(Adriana) & [cri] ALEXIA(28 aprilie 2007)Sa-l ajutam sa lupte...N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -