Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Ghiocei de Martie-Aprilie***260***


239 raspunsuri la acest subiect

#201
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 18:47

va pup si eu pe toatele de-a valma, ca de-a rindul nu mai reusesc :) [pup][pup][pup][pup] si un smack de-l mai mare lui monvas, care m-a tras de mina pi'n aci :D
merci de primire, ilinca, simonapro [flo]

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#202
Anaan

Anaan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.342 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 18:47

Voila, cine pandea in umbra: Chatonel in persoana![pk] Eu, cand spuneai tu ca o sa mai intri pe forum in octombrie, am crezut ca glumesti, dar tu erai foarte serioasa. Si, dupa atata absenta, chiar crezi ca scapi asa usor?! Hai, zi-ne cum a fost in concediu, ce face Izia????

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)


#203
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 18:50

ah, uite si pozele dragoanei la aniversarea de 18 luni
http://picasaweb.goo...feat=directlink

si aici sint pozele din vacanta in grecia, unde am fost ca tiganii cu cortul :) am dormit in saci si pe bampor, s-a intimplat si pe munte, o sa vedeti voi! enjoy!
http://picasaweb.goo...feat=directlink

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#204
denisamada

denisamada

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.280 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 18:57

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

DENISA acum venim si noi tot tarziu, daca nu ti-e greu poti aduce si marfa de contrabanda? [pup]



Si acum sa va zic faza de ieri. Io stau intr-un bloc de-o varsta ci sotzul, adicatelea construit in 64. Fostii proprietari au schimbat instalatia electrica din casa, dar aia de pe holul blocului e cea antica si de demult, din nascare. Prin urmare cand mi-e lumea mai draga mi se arde siguranta de pe hol.

Ieri, cand dormea Chiti, pe la 16 imi sare siguranta.Sotz la redactie, deci buhuhu prin casa. Il sun sa-mi zica ce sa fac, refuza, vezi Doamne e periculos. Ii explic ca eu oricum ma bag, n-am decat 3 ore libere pe zi si nu le pierd si pe-alea dintr-o tampenie, nu vrea, Nah, caut eu prin casa, gasesc niste sigurante, ma apuc sa desurubez la panou. Insurubez. Nik. Iau alta siguranta. Nik.

Dupa vreo ora jumate ajunge sotz acasa. Imi zice: "asa-i ca n-ai luat sigurantele de pe raftul de sus?". Asa-i, eu le luasem de pe raftul unde ajung si eu... [bang][bang][bang]

Am pomenit-o ieri pe soacra-mea intens (a se citi ce i-am zis de mama lui sotz).



Maine ma duc si-mi cumpar sigurante sa le pun la ciorap, ca cu' harpagonu' asta care tine sigurantele la ciorap nu mai tine.





Aducem, aducem, sigur! [pup]



[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Si noi am skimbam toata instalatia (am disperat vecinii cand am taiat prin pereti pt cabluri. DAR numai in orele regulamentare!!!) Nu m-am gandit ca ar putea sari siguranta de pe hol... [:I] Pana cum n-a sarit...



I-am citit si lu'meshterilah postarea ta, sa se simta si el bine. [:D]



Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )



Povestea unei manute pierdute

#205
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 18:59

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Voila, cine pandea in umbra: Chatonel in persoana![pk] Eu, cand spuneai tu ca o sa mai intri pe forum in octombrie, am crezut ca glumesti, dar tu erai foarte serioasa. Si, dupa atata absenta, chiar crezi ca scapi asa usor?! Hai, zi-ne cum a fost in concediu, ce face Izia????

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



pai cum altfel :) bineinteles ca eram serioasa, nu-s genul alarmelor false :) acum, sincer, cine are timp de net in vacanta? mai ales in vacanta fara cupil? [:D]
dragoana e frumoasa si tipacioasa in ultimele doua zile, ma testeaza mereu si io o cert mereu [:I]
io am reluat serviciul de sapt trecuta, adik de vreo 9 zile si e greuuuuu.... da ma reobisnuiesc, ca s-a dus si vara, asa ca nu mai am de ales [bang][bang][bang]
pe-aici se grevuieste lumea de zor, se face o reforma a pensiilor si se impinge data de iesire la pensie la 67 de ani. Io nu am mers la greva ca era in centru si nu aveam chef de ingramadeala. Si-asa ... sistemul de pensii e pe moarte, degeaba se grevuieste lumea, mai bine ar cauta solutii, nu cai verzi pe pereti (gen sa plateasca actionarii sau mai stiu io cine... ca asa pot si io sa zic: sa plateasca papa de la roma, ca si el are bani [:D] ).


Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#206
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 19:03

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Citat:
citat din mesajul lui novusAm uitat sa zic ca l-am admirat si pe Mario, o dulceata de baiat !!![olala]
Da, un scumpel! [pup]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 ) Povestea unei manute pierdute
si io, si io l-am admirat pe frumusel [olala]Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009Toulouse, la ville rose[hippi]

#207
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 19:05

Nu ma-nnebuni, Izia are shuvitze blonde!! Nu ne-ai zis ce vorbeste si in ce limba. Si vacutza aia baltzata e a socrilor?[olala]

Dar ce poze din concediu, m-am imbolnavit, ce tanjesc si io dupa asa vacantza (dar cu cupil[:I])...ce peisaje faine...tu esti asa de juna si bella...sotzul tau asiderea[:I]...si amandoi niste dilii noncomformisti, vorba aia, o tunat si v-o adunat![:D]



mami de Sophia-Diana (Sophiphi)

17 luni

Manole forever

Sovata

#208
Anaan

Anaan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.342 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 19:05

Kitzunu' e tot mai blondut si mai simpatic![olala][olala][olala] Super lumanarile de un an si jumatate[pk], mie nu mi-ar fi trecut prin cap asa ceva[alcool]!

Cat despre pozele din Grecia...am ramas fara cuvinte, atat de frumoase sunt locurile si atat de priceput ochiul fotografului in a le surprinde pitorescul![asia][flo]


P.S: Chatonel, tu ce faci, tufata, te-ai pus pe intinerit?!(ca arati tot mai bine!)

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)


#209
denisamada

denisamada

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.280 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 19:06

Citat:
citat din mesajul lui simonapro
Am uitat sa va spun fetelor, daca va mai doriti cat de putin inca un copil, eu va sfatuiesc sa nu stati pe ganduri, ca la fel am facut si eu, am analizat pe toate partile situatia si parca acum imi pare rau, ca putea sa fie mai mica diferenta intrei baieti. Copilul important e sa-l faci ca apoi creste el, ca nu trebuie sa-i oferim luna de pe cer, ci strictul necesar si muuuuulta dragoste, de care nu ma indoiesc de nici una dintre voi, ca nu aveti. Eu acum nu mi-as mai inchipui viata fara doi copilasi, e minunat sa-i vezi pe amandoi cat de tare se iubesc [olala]
Vrem BB2, dar tre' sa ma mai intorc si la munci, ca daca mai stau 2 ani acasa, po'sa ma fac direct secretara, ca stiinta de carte se duceeeeeeeeeee... [bang][bang][bang][bang][bang]Ma primiti la intalneala daca vin si cu un ghiocel mai parguit? Ca a ciulit nepoata-mea cand a auzit de plimbare in Herastrau. [:D]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 ) Povestea unei manute pierdute

#210
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 12 octombrie 2010 - 19:06

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Halou! Hai ca dau si neshte beutura la cafea, ca e ziua lui huzband[olala][...]Mai, dar chatonela chiar se-ntrece cu gluma ca nu mai vine pe-aici! Chaaatoneeeeeloooo...se-aude?! Si Galushca, Shasa, satmareanca Zsuzsu, Carmenada, Rivali, Kea, Joanna, Raaluca, Cristi_naus...pe unde umblati? Cu Lysbeth a mai tinut cineva legatura? De Plici Plici si Petra.Tudor nu mai zic nimic, cred ca ele ne-au abandonat de tot[q]Dar cuscra Inapreda, n-ai lipsit cam mult de la apel?...
[s] La multi ani si din partea noastra! [cheers][cheers][cheers]Si strigam si pe cuscra Ariiiiiiiiiiiiiiiis!!!! Te asteptam cu vesti despre ginerik! [pup]Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 ) Povestea unei manute pierdute
mai, mai, ma strigarati si la apel!!! nu vazusem :)atunci sa bem [alcool] La multi ani iar si din nou! (scuze, luai o br, cafea nu mai servesc).Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009Toulouse, la ville rose[hippi]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -