Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Pestisori... pestisori... (39)


197 raspunsuri la acest subiect

#41
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 17:14

Gata plimbarea. Acum incerc de 2 ore sa il adorm pe Bogdan ca sa fac si eu ce a facut Daniela.Am facut piatza si am supa pe foc + o masina gata [rufe], deci am fost relativ harnicuta pana acum.Daca[nani] zmeul poate reusesc sa fac si restul din lista propusa [curat][spala][vase]+ sa croitoresc ceva ( daca imi mai aduc aminte cum se face). CAutand prin emoticoane m-i s-a facut pofta de o cana cu ceai.

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#42
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 17:19

io-s la lucru imediat plec acasa ..... deja ma gandesc la plecare , merg sa-mi sortez hainele si alte chestii[:D][:D]



ANDANII [flo][hia][hia]



"Licuriciul Emma din sufletul meu"



"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"



"Povestea unui licurici"





[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [aerob]



[grasa] "grasa devine slaba" [ispita]



#43
daniela_daneza

daniela_daneza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.559 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 17:24

Merg sa fac o salata de vinete ca mie cam foame ....si apoi mai vad eu ce fac .

dana, cand plekati ?

Baby , ce supa ai facut ?A adormit baietelul ?[pup]

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


#44
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 18:14

oo vineri plecam [pk][pk]... mai am 3 zile .... da parca incep sa nu am rabdare [:D][:D]... nu-mi prea place ca plec doar eu cu copilu [q][q]da nah o fi cumva si fara jumatate in vacanta .... am mai fost o singura data fara el si nu ne-a placut ... acuma repetam, vedem cum va fi .... oricum vom merge si cu el luna viitoare [pk]... inca nu stim unde .... suntem in cautari inca [bibe][bibe]



ANDANII [flo][hia][hia]



"Licuriciul Emma din sufletul meu"



"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"



"Povestea unui licurici"





[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [aerob]



[grasa] "grasa devine slaba" [ispita]



#45
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 18:18

Supa de rosii am facut. Acum a adormit. Acum inchid calculatorul si ma apuc de smotru.[pup]

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#46
daniela_daneza

daniela_daneza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.559 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 18:36

Dana, hai nu f trista , gandeste-te ca pleci numai cu copilul si profita la maxim de asta ....maine poimane creste si nu il mai prinzi, pleaca cu fetele [:D]

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


#47
daniela_daneza

daniela_daneza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.559 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 19:15

gata , inchid pc-ul, ca ma doare deja capul ...si de la cautat job si de la cautat apartament cu 2 camere pt. nepot si dat tel ....

pe la 19.15 maergem sa vedem unul la bucur obor ....


stiti ca au crescut astia preturile, imediat ce au aprobat prg prima casa [bang]


fetele din bucuresti care stiti vreun ap cu 2 camere de vanzare anuntati-ma ...sa fie langa metrou sau pe aproape s sa fie bloc mai nou ...80 incoace ....

va pup[pup]

o seara buna[alcool]


nu stiu daca mai apar azi [olala]

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


#48
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 14 iulie 2009 - 01:47

Hai ca m-am adunat... si am citit mai pe sarite [:I]
Ne-am returnat in seara asta de la mamaia mea... am fost cu baietii... mandra e la tara cu mamaia ei [:D]
Ne-a plouat... dar au fost foooarte incantati... si baietii, si mamaia [:D] ... si eu pt. ca am condus... pe autostrada [:D] ... chiar cu 120 [:I] Acu parca am prins curaj sa ple singura pe strazi prin bucuresti [pk] Acu' sa te tii... si sa stati pe la casele voastre [:D]

Cryna cum sa ma supar ca facusi capitol nou? f. bine [pup]

marami tot nu stii cum m-ai visat?
Ca soata m-a visat la pranz ca am busit masina pe toate partile [:D] ... si s-a trezit brusc cu ideea ca mai bine conduce el la retur [:D] E uite ca nu l-am lasat...

Dany bafta la cautari ... si una, si cealalta...

[pup] si noapte buna... promit ca revin maine cu mai multe vorbe [:)]



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)



#49
marami

marami

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.427 mesaje

Postat 14 iulie 2009 - 03:35

Etete! S-a intors ratacitoarea noastra, pai asa pleci madame, fara sa lasi o vorba. Bine ai revenit, asteptam toate detalile, maine esti ;a dispozitia noastra, ai de recuperat. Tu ca tu, da` sa vedeti cat va avea Mirela(Crismir) de recuperat[:D]la povesti desigur ca vad ca nu ne mai baga in seama, nici ea, nici Felis, nici aristocrata, nici Nelly[:(]

Schimbul 3 doarme?!

Noapte linistita!



PS: ca iar am uitat, puteti arunca un ochi in mail, mi-am onorat promisiunea[8D]







[ruga]Ramane in suflet Povestea unui Licurici![ruga]



pozne-npoze



Before you judge me, try hard to love me.

#50
CRISMIR

CRISMIR

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.355 mesaje

Postat 14 iulie 2009 - 07:58

Hihihi,asta noapte,la Ro,m-am conversat cu MARAMI[pup],ce surpriza placuta ca m-a abordat pe mess,pe chat[:D]...si uite asa mai bag un ochi si la pestisori[:)]..rusinica sa-mi fie ca nu am mai scris de atata timp..v-am tot citit dar recunosc ca in ultimul timp nici asta nu am mai facut[:I]

DANY si pe tine te pup dulce de tot..ca mi-ai scris pe PM,esti o scumpa[:)]

In rest ce sa va zic...cu copilul toata ziua,ca-i in vacanta si tot pe la piscina suntem si pe la plaja[8D]...sunt trista ca nu mergem nicaieri in vacanta[q]...s-ar putea sa plecam totusi cateva zile doar eu cu puiul,hm,ceea ce nu ma incanta foarte tare ...mi-ar fi placut sa fie si tati,dar...viata asta...nu le poti avea pe toate,nu?[:(]

Vacanta placuta voua,tuturor si sa auzim numai de bine!!![pup]




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.web...ser/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.web...user/CRISMIR100



Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Camera bebeluÈ™ului este gata

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 19:49

  • Săptămâna 30

    Denisa1996
    - Astăzi, 12:40

  • O saptamana cat o luna

    RoxiMada
    - Ieri, 20:50

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - mai 04 2024 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - mai 04 2024 13:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -