Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Pestisori... pestisori... (39)


197 raspunsuri la acest subiect

#21
Tethys

Tethys

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.914 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:24



Marami, multam fain de dedicatie [pup]! E faina tare melodia [pk]! Mno, doar ii Michael [8D]... hmmmhhh... in liceu imi placea Michael supermult... aveam si un caiet special pt. el [:D], unde scriam versurile melodiilor sale [olala]... aveam o colega, care era fan "inrait" al lui Michael si... cre'ca ea m-o molipsit si pe mine [:D]... dupa aia, am mai crescut [:D] si am inceput sa-l ascult ceva mai rar... tot mai rar... hmmmhhh, m-au debusolat destul de tare acuzatiile aparute despre el in perioada respectiva... am fost tare dezamagita si l-am abandonat [:D]... dar, tot imi mai plac unele din melodiile lui, chiar daca le ascult mai rar... Mno, muzica lui ramane vie pt. fanii lui si pt. oricine vrea sa-l asculte [pk]. Multam inc-odat' de dedicatie [flo].



Baby, ti-a iesit bine sudoku aseara [:D]? Eu sper ca da [pup].



Hmmmhhh, Dany... sa stii ca, nu-ti zic care-i regatul meu la Conquiztador [:p]... ca, nu vreau sa ma bati sau sa ma vezi cum mananc bataie... nu mereu [:D] ca, mai si castig [pk]... [pup].



Mey, la noi e uraaattt tare afara [q]... ploua de as-noapte [pic] [pic] [pic]... e rece... innorat... [q]... uffaaa... iar stam doar in casa... nu mi-e de mine, ci de poznas... ca, el e cel care zburda cel mai mult pe afara [:D]... hmmmhhh...



Va [pup] pe toate si va doresc o zi buna, frumoasa si un inceput de saptamana cat mai bun! [pup]











#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[;)] Mi se spune "argint viu"... [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[:D] Oare ce varsta avem?!? [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






#22
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:27

Buna dimineataza!
Eu credeam ca o sa fiu prima. Cryna mi-ai luat-o inainte.
A iesit bine sudoku[:)], da nu prea aveam chef.
Am pus cesul sa sune la 6.30. Cand a sunat m-am uitat la ceasul mare si era 6.00. Asa ca m-am mai culcat pana la 6.30. Si m-am trezity la 7.30 dupa ceasul de pe perete. In concluzie, cat este ceasul va rog frumos?[:I]

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#23
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:32

atentie, nu treceti pe sub balconul meu ca arunc un ceas de perete!

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#24
Tethys

Tethys

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.914 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:37



Hi, hi... e 08.30 Baby... trebuia sa mergi la servici? Ca, daca nu... recuperezi tu ce ti-ai propus sa faci [^]. [pup] dulce ca sa treaca supararea!!!











#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[;)] Mi se spune "argint viu"... [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[:D] Oare ce varsta avem?!? [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






#25
Tethys

Tethys

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.914 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:40



Hmmmhhh... deci la servici ai intarziat, nu? Vazui amu ca esti tare suparata pe ceas... Scuze [iartama]... [pup]











#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[;)] Mi se spune "argint viu"... [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[:D] Oare ce varsta avem?!? [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






#26
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:43

Multumesc frumos. Sunase bine alarma de la telefon. Nu merg la servici. Incerc sa ma trezesc cu o ora inaitea zmeului ca sa fac si din alea nefacute si sa termin treaba pana la 9 ca sa il scot afara pana in 11. Dar azi s-a trezit imediat dupa mine si deja e in plina activitate.
La noi a iesit deja soarele si e placut.

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#27
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:46

[:)][:)]nu la servici [pup] ca sunt pentru inca 1 luna jumatate in concediu.
Am iertat ceasul. Incerc sa ii pun baterie noua. DAca nu merge nici asa ii pun o poza pe el si il fac tablou. Ca de e criza, refolosim[:)] [:)]

"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz

#28
Tethys

Tethys

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.914 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:49



Hmmhhh... io, am intrat acum pe mess... dar, m-am asigurat intai sa-i dau ex-ului "permanently offline"!!! Ca sa nu ma mai vada el [:(!]... hmmmhhh, suntem despartiti de doi ani jumatate iar, de vreo juma' de an (cum mai zisai parca) ma slabise cu fazele lui... chipurile, isi achita amarata de pensie alimentara (115 ron) si atat... nici macar pe Robert nu-l mai sunase sa vorbeasca cu el... crezui ca s-a potolit... ei as... ma prinsese saptamana trecuta, intr-o dupa-amiaza pe mess si, de atunci, e si el numai online pe mess dupa-amiaza [toanerele... ca na, sor-mea tot dupa-amiaza intra si, cum intra destul de rar, tre'sa stau s-o "prind" la vorba [:D]... asa ca, lui i-am dat offline si gata! Sper c-am rezolvat problema [:D]...











#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[;)] Mi se spune "argint viu"... [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[:D] Oare ce varsta avem?!? [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






#29
Tethys

Tethys

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.914 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:52



Aha, Baby... inteles. Spor la treburi oricum [pup]. Si s-aveti plimbare frumoasa cand veti iesi afara [8D]... la noi e urat [q]...











#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[;)] Mi se spune "argint viu"... [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

[:D] Oare ce varsta avem?!? [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






#30
babylina

babylina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 13 iulie 2009 - 10:54

Ai facut perfect ca i-ai dat permanent offline. Solutia extrema este sa ii dai ignore si nu il mai vezi nici tu deloc. Da poate vrea sa lase un mesaj important si atunci il pierzi. Offline e perfect. Sper sa nu te mai deranjeze.[pup]










"Vorbiti cand cuvintele sunt mai de pret decat tacerea, insa iubiti tacerea cand este mai buna decat cuvintele" Sf. Grigorie de Nazianz


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -