Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***221***


219 raspunsuri la acest subiect

#21
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 11:33

Neata tufete [pk]

Gata a venit si ziua taierii[:D] Asa ca tre sa imi fac bagajul, pe motan l-am trimis la servici, io ma duc cu metroul la clinica, plec in doo ore.
Mi-e dor de Luli Truli a mea de mor [q][q][q] nu stiu cum o sa stau fara ea pina vineri, numa ce ma gindesc la ea si imi vine sa dau apa la soareci... desi am mai lasat-o la socri o data doua zile, totul s-a petrecut super... dar atunci am plecat la distractie, acum plec la taiere, de-asta probabil si coarda sensibila e alta [alcool][bang]

Am vazut pe Phiphi cu freza in vint [olala]
Vazut vitamina la cort [olala][olala][olala], valeu ce inghesuiala acolo la vama veke [alcool]
Vazut Bossul la bunica acasa cum se rasfata el [olala], viata de vis acolo. Oli, lasa ca se duc ele kilele asa cum au venit, nu-ti face griji [pup]
Vazut ca Simonica e mai bine [flo][pup] curaj si nu ii ierta pe cei cu heirupurile pe-acolo, sa invete sa faca lucrarile securizate, nu in doru lelii.
Vazut discutii despre gaska, sint de acord cu uali, avem cea mai tare gaska si fiecare membra are ceva special, de-asta si intregul nostru face ca inteligenta colectiva sa fie sus-sus! [flo][flo][flo][flo]
Cit despre ce fac si ce stiu sa fac io, sa enumar: sofez dar nu imi place, ma catar dar sint lenesa, inot dar imi place in mare, la piscina iar sint lenesa, joc fotbal cu baietii cind nu am genunchii paraditi, cos goblen, compun versuri cind m-apuca, as vrea sa scriu o carte, inca nu am decis ce subiect [:D], dorinta cea mai mare e sa merg in voiaj in jurul lumii cel putin timp de un an.
Gata ca zboara timpul si tre sa ma pregatesc, nu sa stau de povesti. Sint inca in pijama [:D]

Va [pup][pup][pup][pup] si va multumesc pentru gindurile bune, sper sa ne revedem curind (nu stiu daca am net la clinica, dar am o conectie pe mobil care se poate pune la laptop, sa vad cum merge [:D]).

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#22
dyana27

dyana27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.710 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 11:57

chatonel [pup][pup][pup]; tinem pumnii sa scapi repede si sa nu te doara[pup][pup]; si asteptam vesti repede de la tine[pup]



Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009

[bis]MINUNEA MEA[bis]

cum am venit pe lume


#23
aris26

aris26

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.049 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:11

neatza,
am recuperat si eu rapid. am vazut ca Simona e mai bine un pic. f bine faci ca il dai in judecata dar sa nu te ashtepti la rezultate mai repede de 4-5 ani doar daca ai un avocat super infipt.

chatonel are operatia azi. nu am prins ce o[peratie e si nici nu stiu daca s-a hotarat la rahi sau total. oricum iti tin pumni sa treaca repede si ushor. sa ai o recuperare rapida[pup] si las ca sigur vine pitica in vizita.


Novus si Denisava pup pe amandoua ca tare imi sunteti dragi si mai mereu ma faceti sa zambesc ca oaia la ecranul de calculator.

Bianca - spre Vadu ma gandeam sa o luam si noi data viitoare. dar acum ca mi-ai confirmat mergem sigur.

Floric - eu zic sa depui dosarul ca poate nu taie chiar si amarati astia de 100 de lei...poate au uitat de ei.logic ar fi chiar sa mareasca stimulentul daca tot vor sa scape de cic-uri.

Shasa - ah ce dor imi era de tine. chiar dimineata am vazut ca ai pus poze noi, ma bag acum sa va vad[pup]

siiii......[bis][bis][bis]LA MULTI ANI GAZO![bis][bis][bis]

sper ca nu am uitat prea multe

[copil]
25 martie 2009



#24
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:16

Neata again,

Deci e ziua lu' GAZII MARE-pai LA MULTI ANI SI FERICIRE. Sanatate Multa![flo]

Chatonel- bafta multa la operatie.

Vladimir s-a culcat la 7.30 si inca doarme. Am dormit si eu pana la 10. Cand m-am trezit eram singurei- nu am auzitcand a plecat Robert.[alcool]

#25
Pisik06

Pisik06

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.004 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:24

Neatza!



[s]LA MULTI ANI GAZA!!![s] Sa fii sanatoasa, fericita, implinita toata viata!![pup][pup][pup][pup][pup]



FLORIC, eu stiu de la cineva ca nu a mai primit stimulentul, desi e in perioada corecta[bang]. Dar tu depune, ca nu ai ce pierde



OLI, na, ca nu te cred. Tu si cu kg alea in plus pe care ziceai ca le ai tot aratai belea. Esti atat de tanara si frumoasa incat crede-ma ca nu vede nimeni 2-3 kile in plus[flo]. Drum bun acasa!



CHATO, bafta la operatie[pup]



Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)





Pozele noastre



Fotografii profesionale evenimente







#26
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:24

ARIS si UALI si cine mai vrea la mare pustiu...

Se merge prin VAdu si apoi iesi din sat pe camp si e un drum de macadam (merge orice masina pe acolo, eu am mfost cu un YAris) pana la Cherhana unde se strange lumea sa manance peste. Ideea e ca dupa cherhana mai trebuie mers vreo 2-3 km inspre o unitate militarae merge pe Grindul Chituc, pe malul apei, inspre Delta). Asa sunt vreo 30 si ceva de km de plaja pustie (in stanga e lacul Sinoe si in dreapta Marea Neagra daca va uitati pe harta).

Nici semnal la telefon nu este. Noi am stat asa 4 zile, cand eram eu gravi in vreo 3 luni si vreau sa zic ca de martipana sambata nu am vazut picior de om. Doar sambata dimineata 2 jandarmi.

#27
simplyana_m

simplyana_m

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.555 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:25

[bum][bum][bum][bum][bum]
La multi ani, Gaza!!!
[bum][bum][bum][bum][bum]


http://www.lucamic.blogspot.com/

#28
chatonel

chatonel

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.856 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:27

Ops, uitai sa ii urez Gazei numai bine si o aniversare de neuitat [pup][flo]

Inca o data va [pup] in gaska si va multumesc [flo]

ps
am uitat la lista aia de "capabilitati" [:D] sa pun ca sint pasionata de bucataria rafinata si ca imi place sa incerc pe cobai (sot, familie) noutati culinare si diverse inventii [pofta]

pps
vazut indienii [olala][olala]

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose
[hippi]

#29
simplyana_m

simplyana_m

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.555 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:30

CHATONEL, tinem pumnii sa fie bine si sa treaca repede![pup][pup]

SHASA, superbi indienii, ca de obicei, dar Petrucu e minunat!!!Parca-i unul din hobitii mici ce cascau gura la Bilbo in LOTR![pk][pk][pk][olala][olala][olala][olala]

http://www.lucamic.blogspot.com/

#30
claudela

claudela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.149 mesaje

Postat 22 iunie 2010 - 12:40

Chatonel, iti urez si eu multa sanatate, sa treci cu bine si fara probleme peste interventie![pup]



POVESTEA MIRUNEI

POZICI MIRUNICA


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -