Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 3 voturi

Sunt amanta (4)


331 raspunsuri la acest subiect

#321
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 12 mai 2009 - 19:40

aici sunt de acord cu tine... faza ca nu intru ca nu vreau sa ma cert cu nimeni nu o intelesesem...
ca doar se poate discuta civilizat si fara cearta indiferent de parerile diferite sau nu ale partenerilor de discutie!

si chiar ma bucur daca te-a ajutat cu ceva tot ce s-a discutat pe aici....multa bafta!!!

alina

#322
Natasha_Pisi

Natasha_Pisi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 102 mesaje

Postat 12 mai 2009 - 21:05

M-a ajutat chiar mai mult decat credeam. Multumesc frumos![flo]

http://community.web...er/Natasha_Pisi
Even an angel can end up falling ... :)

#323
Anna23

Anna23

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 67 mesaje

Postat 13 mai 2009 - 07:44

Ar trebui sa fiu "putin" bolnava psihic sa inventez tot ce am scris aici.Dar e parerea voastra si o respect,fiecare crede ce vrea la urma urmei...N-am scris aici deznodamantul povestii,ca sa spun asa,pntru o vorba buna sau o mangaiere ci pur si simplu asa mi s-a parut corect fata de cele care au citit si cele care chiar mi-au dat sfaturi.Mi s-a parut corect sa le spun ce s-a intamplat in loc sa le las sa se intrebe unde am disparut sau daca nu cumva a fost o farsa,m-am amuzat destul si m-am hotarat sa dispar.[asia]

#324
hellene_n

hellene_n

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 134 mesaje

Postat 17 mai 2009 - 13:43

draga anna! ce te asteptai? sa-si lase SOTIA si sa te ia pe tine?
nu e frumos ce-a facut, nu doresc nimanui.....dar nici deznodamantul de mai sus nu-l meritai!!! sa fim seriosi!!!
ce ma bucur, e ca in sfarsit il vei lasa in pace!!![pk]

#325
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 17 mai 2009 - 15:51

Citat:
citat din mesajul lui hellene_n

draga anna! ce te asteptai? sa-si lase SOTIA si sa te ia pe tine?
nu e frumos ce-a facut, nu doresc nimanui.....dar nici deznodamantul de mai sus nu-l meritai!!! sa fim seriosi!!!
ce ma bucur, e ca in sfarsit il vei lasa in pace!!![pk]



da , bietul om, bine ca il lasa Anna in pace. Nici nu imi inchipui prin cate a trecut acest barbat , sa fie obligat sa aiba erectii , sa faca sex cu Anna , sa iasa cu ea in oras, sa-i spuna diverse lucruri....pfuuuu , bine ca s-a hotarat Anna sa nu-l mai forteze si acum el poate a aiba o casnicie fericita cu nevasta-sa. Yeeeey

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**



http://www.flickr.com/photos/greecky/

#326
Basilique

Basilique

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 24 mesaje

Postat 18 mai 2009 - 00:51

Anna23, cum adica medicul legist ti-a zis ca nu rezolvi nimic daca depui plangere?!?!

Pai traim pe luna?! Asta e chiar culmea!

la ce mai exista politie si lege si de toate daca ajungi batuta in spital si nici macar nu ai curaj sa depui plangere?!

pai i-as cere si daune si as face scandal - si in definitiv e problema lui daca se blameaza in fata lumii ca aia pe care a batut-o era fosta amanta! nu te blamezi tu, ci el! ca el are familie!

probabil ca sunt eu prea idealista, dar nu e normal sa accepti asa ceva si sa il mai si protejezi. cum ziceau si fetele, o fi avand relatii, dar si relatiile alea cedeaza, de exemplu, in fata publicitatii. de ce nu chemi televiziunea? te pot da astia pe post si cu fata acoperita, daca nu vrei sa afle chiar toata lumea ca esti tu, dar daca i se ia un interviu politistului care iti inregistreaza plangerea nu cred ca se mai pot baga "relatiile".

exista si tot felul de centre de protectie a femeilor, exista EU, exista de toate. exista si nevasta-sa, careia nu cred ca i-ar conveni sa fie implicat barbat-so intr-un proces pe banii lor comuni.

Daca credeti ca toata treaba e virtuala, luati si raspunsul meu ca virtual, dar aplicabil in cazul realitatii.

B.

#327
anyella

anyella

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 556 mesaje

Postat 18 mai 2009 - 01:39

Citat:
citat din mesajul lui Anna23
Ar trebui sa fiu "putin" bolnava psihic sa inventez tot ce am scris aici.Dar e parerea voastra si o respect,fiecare crede ce vrea la urma urmei...N-am scris aici deznodamantul povestii,ca sa spun asa,pntru o vorba buna sau o mangaiere ci pur si simplu asa mi s-a parut corect fata de cele care au citit si cele care chiar mi-au dat sfaturi.Mi s-a parut corect sa le spun ce s-a intamplat in loc sa le las sa se intrebe unde am disparut sau daca nu cumva a fost o farsa,m-am amuzat destul si m-am hotarat sa dispar.[asia]
Te-ai hotarit la deznodamint : ).Frumoasa amanta din telenovele care nu depune plingere la politie pentru ca iubitul are pile, se hotaraste dupa coaste rupte/hematoame/tumefieri sa revina la sentimente bune si scrie cu majuscule ca numai e amanta.Urmatorul episod ce ne ofera? Completam noi dar da-ne paianjenul : ).[asia] [asia] [asia]---------------------------------------------- Tashi

#328
Adela99

Adela99

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.202 mesaje

Postat 18 mai 2009 - 09:59

nu va inteleg pe cele care n-o credeti pe anna. nu pentru ca n-o credeti. asta e ok. n-o credeti. dar ce rost au sarcasmele? daca totusi povestea ei e adevarata, nu va ganditi ca ii faceti rau? sau considerati ca pentru ca a acceptat sa fie amanta aveti dreptul sa tzeseti telenovele in jurul ei? s-ar putea ca voi sa scrieti pe-aci telenovele. nu ea. nu va ganditi ca e o femeie tanara care a fost abuzata fizic? care sufera? brrr!
mie mi s-a parut de bun simt ca anna a venit si a scris deznodamantul [flo], asa cum scrie si ea, din respect fata de cele care au sfatuit-o pana acum.


#329
anyella

anyella

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 556 mesaje

Postat 18 mai 2009 - 19:08

Eu cred ( in naivitatea mea ) o femeie abuzata : fizic si psihic ( :.Cunosc genul de mesaje.



Dar nu o cred pe Anna.Discutiile chiar daca sint,se vor a fi constructive.De ce nu o cred.Pai:



1.- Traieste in libertate.

2 -Indiferent de educatie ea si-a luat viata in piept ( sta singura).

3.- Sa isi dezamageasca parintii nu se mai pune (vezi 1 si 2 ).

4.-Fotografiile ei,aparitia ei pe un site desppe copii.

5.- Telenovele nu vizionez de cca 10 ani.Nu am timp si rabdare.Am facut-o demult : )

6.- Sotia bolnava de o boala incurabila...









Cu ce nu sint de acord:



Cu plasa de pajanjen intinsa unor fete altruiste.Nu dau nume.Dar: si-au pierdut timpul sa raspunda.





[asia],[asia],[asia]...si multe emoticoane [asia] : )



----------------------------------------------

Tashi





#330
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 18 mai 2009 - 21:11

beton argumente [:)]


Citat:
citat din mesajul lui anyella

Eu cred ( in naivitatea mea ) o femeie abuzata : fizic si psihic ( :.Cunosc genul de mesaje.

Dar nu o cred pe Anna.Discutiile chiar daca sint,se vor a fi constructive.De ce nu o cred.Pai:

1.- Traieste in libertate. - fireste, amantele traiesc la zoo, dupa gratii
2 -Indiferent de educatie ea si-a luat viata in piept ( sta singura). - de-a dreptul imposibil, doar stie toata lumea ca unei amante inca nu i s-a rupt cordonul ombilical
3.- Sa isi dezamageasca parintii nu se mai pune (vezi 1 si 2 ). - nu vad
4.-Fotografiile ei,aparitia ei pe un site desppe copii. - unde jumate din discutii (ok, un sfert, fie) sunt despre amante
5.- Telenovele nu vizionez de cca 10 ani.Nu am timp si rabdare.Am facut-o demult : ) - good for you. cred ca e timpul sa treci de cealalta parte a camerei (nu, nu ma refer la sufragerie)
6.- Sotia bolnava de o boala incurabila... - doar stie oricine ca certificatul de casatorie confera imunitate...




Cu ce nu sint de acord:

Cu plasa de pajanjen intinsa unor fete altruiste.Nu dau nume.Dar: si-au pierdut timpul sa raspunda.


[asia],[asia],[asia]...si multe emoticoane [asia] : )
...si mai multe emoticoane




"it's nice to be important, but it's more important to be nice"




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -