Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(100)


205 raspunsuri la acest subiect

#31
Adee

Adee

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 926 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 00:51

Ciao tufete. Mi-a adus si mie tati laptopul si am intrat sa va multumesc pt incurajari.Dupa cum va zis si sora mea, Kitty,sunt in maternitatede duminica dimineata de pe la 5, am venit pt ca aveam contractii regulate la 5 minute. Dupa ce ma internat, au disparut si contractiile si am tinut-o tot asa (mai veneau cate un set - super oferta[:D] si dispareau ) pana acum vreo cateva ore cand am inceput sa am contractii reglate si fffffffff dureroase. Acuma am contractii din 6 in 6 minute si tin in jur de 45-60 secunde. Astept sa vina contractii din 4 n 4 minute si merg sa anunt asistenta.



Chatonel f util cronometrul de contractii ce l-ai pus. Nu mai trebuie sa imi bat capul, sa tin minte la ce ora am contractii si cat o durat.



[pup]pe toate



mai intru sa va anunt daca am noutati



Joanna am vazut mesajul in seara asta, ca i-am dat tlefonul la tati sa mi-il duca la incarcat[pup] sper ca esti bine. o sa incerc sa mai citewsc din urma



[gravi]40+[fetita]Ariana



poze

#32
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 00:54

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Am ramas singurica?Ma duc sa fac nani, caci sunt cam obosita dupa doar 5 ore de somn azi noapte.Va pup[pup] si ne revedem maine.Gigelica [gravi] +37 [baietel] Victor-Andreihttp://bd.lilypie.com/0qxyp2.png
Somn usor, Gigelica![pup]Ma duc si eu la somn, ca de cand tot dorm, tot mai somn imi e.I-a placut la Luana la baita, doar nu credeai ca nu-i place.[olala]Poate revin si eu dupa urmatoarea alaptare sa vad daca a mai nascut cineva. Am inregistrat-o pe Luana, asculta caruselul muzical si cand s-a terminat s-a suparat si a tipat.[pk] dar nu am incarcat inca, il las pe tati daca are chef.Somnic usor![majoreta]Hai Chatonel![majoreta]_________________I love you so much my tiny princessYou grew in my heartAlma so small, so sweet, so soon

#33
olishka

olishka

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.776 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 01:00

Adee bafta multa!!! Iti doresc sa nasti repede si cu bine!!! Tin pumnii [flo][flo][flo]
[majoreta][majoreta][majoreta]HAI Adee!!![majoreta][majoreta]

Olga [gravi] 35+ [baietel] David

#34
Kitty

Kitty

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.008 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 01:43

Sper sa fie asa cum ii doriti...bantui si eu pe la voi de stresata ce sunt...[alcool] Imi si place tare de voi, sunteti un grup tare fain, va doresc la toate numai bine tufetelor [flo]. Eu la fetele mele de la albinute le spun pupeze ( de la te puuup, pupeee) si m-am distrat ca aveti si voi apelativ [:D].



Hai nepoticaaa meaaa odataaa!

[majoreta][majoreta][majoreta] Adee [majoreta][majoreta][majoreta]



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007

Poze

slideshow

#35
Gaza22

Gaza22

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.133 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 01:45

Ayla ai citit ce-am scris cu o pagina in urma. Ca acu imi vine sa plang[q] ca m-ai crezut dezertoare.

Pupici fug la nani ca la mine e deja fff tarziu.

[gravi]36 + cu [fetita]

#36
iuliya

iuliya

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 359 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 02:19

Mamici, ce mai stiti de Maya25?



Felicitari tuturor mamicilor care au nascut![flo] Va doresc refacere rapida si mult laptic, sa creasca bebeii mari si sanatosi! [:)]



nepotica mea

#37
shasa

shasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.932 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 02:29

Citat:
citat din mesajul lui aris26
vai fetelor pleaca omu' la un somn scurt si voi treceti la capitol nou? si ce capitol! felicitari tuturor pt cap. nr.100![bis]chatonel - sa ai o nashtere ushoara ushoara!shasa - [:D][pup]se pare ca suntem pe aceeashi lungime de unda si cu orele de somn[flo]ilinca - si eu ma cam chinui cu aparatorile pt ca am doar doua parti cu gratii si sunt cam greu de prins...deocamdata am abandonat, mai vad eu dupa. poti sa lipesti de exemplu nishte bucati mici de arici cu banda bublu adeziva. nu stiu cat de buna e ideea dar acum alta n-am[alcool][gravi] 39+[baietel]pozeAMR 2 de zile [pk]
Da ARIS pe aceeasi lungime de unda dar eu nu am apucat sa imi satisfac somnul ala[q] Si acum ca-i noapte in loc sa dorm stau iar ca huhurezu' pe net. Cred ca trag si eu acum cat mai pot ca dupa ce apare Petruc adios somn cand vreau eu[:D]Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 37+

#38
shasa

shasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.932 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 02:34

ADEE pai te asteptam sa ne anunti cand este sigur. Iti tin pumnii ca de data asta sa fie cu oferta pana la final si sa iti ti bebica in brate pana maine dimineata[pup]



Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 37+





#39
shasa

shasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.932 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 02:35

CHATONEL[:D]deci pana la urma eti chitita pe nascut[:D] Este clar din moment ce nu ai mai dat de stire.....







Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 37+





#40
shasa

shasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.932 mesaje

Postat 24 martie 2009 - 02:39

Feteloooooooooor......mamiciloooooooor........hellooooooooo!

Iar am intrat la spartu' targului??? Hm?

Cum dispar ele la nascare colegele mele pupeze de noapte. Parca ma si vad cu un 41+ la semnatura bantuind noaptea pe forum[:D]



Florin 18.05.2002[*]Teodor 01.03.2005[*]BB3 - Petru - 37+






Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -