Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Gasca de Constanta *113*


196 raspunsuri la acest subiect

#171
DanaAlex

DanaAlex

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.842 mesaje

Postat 21 mai 2010 - 18:34

Citat:
citat din mesajul lui dianamaria
Va citesc regulat, dar nu prea ma bag in seama. Copilul meu e mult mai mare, alte probleme [:D]... bb2 nu vrea sa vina inca (am pierdut 2 sarcini intr-un an ...[q] )... dar, azi am citit ca DanaAlex vrei sa-i duci pe micuti la oftalmolog.


multumesc ca ai intrat special sa-mi scrii mie, daca tot citesti apuca-te si scrie...sunt mamici care au copilul cam de varsta cu al tau si fete [olala]...poate te incuscresti cu cineva de pe aici [:D]

ce sa zic de sarcinile pierdute...imi pare rau, Doamne ajuta sa fie cum iti doresti si sa vina si bebe 2 [pup]

#172
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 17:25

Stiti cumva de unde pot cumpara sau inchiria costum pentru serbare? Stefan va fi urs si daca la batranica mai improvizezi ceva [:D], la urs nu prea am cum.




Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

#173
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 18:33

Citat:
citat din mesajul lui dady68

[





Sinzi- ce faceti? David cum se descurca cu scoala? Pe la voi cum se simte criza financiara?



Sanatosi sa fim!!!!!!!



<<<Tania,mami de Anduta si Bibica>>>

NOI!



Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan











Tania, noi suntem...asa si asa[:I]...

Eu mai ales...trec printr-o grea incercare...si m-a cutremurat vestea cu moartea lui Florin....[q]

David e bine, se pregateste de vacanta in Romania la bunici...va sta toata vara ...si am emotii cat carul....in plus de asta, va veni singur cu insotitor pe avion!!!....

Criza ...si noi o simtim...nu asa mult ca in alte parti, din fericire...dar....e ok deocamdata....

Va pupam, si poate va vedeti cu David prin parc in vara!!!!



Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] David

[foto]









#174
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 18:41

Sanzi, iti doresc din suflet sa treci cu bine peste hop! [flo] Multa sanatate!

David sigur se va distra in vacanta. Cred ca s-a facut tare mare de cand nu l-am mai vazut!

[pup]

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

#175
DanaAlex

DanaAlex

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.842 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 18:43

salut!!!
Cornelia - am vazut ieri la libraria din complexul 4-5 un costum de serbare si cred ca e urs sau lup (nu sunt fff sigura) si am vazut un magazin cu costume in satul de vacanta (posibil maine sau in seara asta sa ne ducem si intreb daca are de urs si cat costa)...daca ajungi cumva acolo este in grupul de magazine de langa fostul cazino(intrarea in sat de la roata mare)...sper ca ai inteles [pup]

noi am fost in mamaia si ne pregatim sa plecam iar...e asa de frumos afara

toate cele bune...

[flo][pup]

#176
sinzi_ana

sinzi_ana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.198 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 19:03

Cornelia[pup]! Mai trag si eu cu ochiul din cand in cand pe pozele cu voi...si te admir pentru familia frumoasa!!!! Vladimir e asa dulce si seamana cu Maria!!! Si Stefan nu imi vine sa cred ce mare e, si merge pe bici fara roti ajutatoare!!!!



Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] David

[foto]









#177
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 22 mai 2010 - 19:09

Dana, trimis pm [:D]

Sanzi [pup], da, Stefanu meu e mare si merge de mai bine de un an fara roti ajutatoare. E si viteaz tare [:D].

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

#178
mery_anna

mery_anna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 318 mesaje

Postat 23 mai 2010 - 02:20

Bun gasit in miez de noapte,acum reusesc si eu sa mai scriu cateva randuri...Vreau sa va multumesc din suflet pentru gandurile bune si incurajari!O salut si pe Gabi,Dodo-pui,cu care ne-am si intalnit cateva clipe la comisie!Gabi noi ne-am luat certificatul vineri,ca a expirat cel vechi si ne-au chemat mai repede sa nu facem intrerupere.Am primit acelasi grad,desi aveam ceva indoieli ca il vor mentine datorita ,,evolutiei,,noastre in bine,cum spun dansii...A trecut...prezentarea la comisie e un stres mare,alergatura dupa hartii,drumuri,stat la diverse ghisee si nu in ultimul rand,interogatoriul final din fata comisiei...



La noi inca mai apar cazuri de rubeola,alarmant de multe...sper sa ne ocoleasca,cel putin acum cand trebuie sa plecam la Sibiu pentru un nou reglaj...



La logopedie s-au complicat un pic lucrurile.A fost bine pana acum,cu sunetele,dar acum am inceput sa spunem cuvintele si e durere!Iese o balbaiala!!!Nu mai scoate sunetele frumos,decat daca ii prinde doamna clestisorul pe nasuc...e o fornaiala!!!Greu...sper sa avem rezultate bune la viitoarea audiograma si sa atinga odata pragul auditiv!



Intr-una din zilele trecute am fost la teatru,o reprezentatie superba,,Capra cu trei iezi,,lui Ionut i-a placut,s-a comportat frumos asa ca o sa mai mergem.







Minoiu Mariana

-------------------

Aici il puteti vedea pe Ionut!

#179
DanaAlex

DanaAlex

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.842 mesaje

Postat 23 mai 2010 - 19:15

salut!!!

ce vreme capricioasa, am fost in mamaia si era cand soare, cand nor...apoi a picurat si acum e soare in cartier, mai stam putin si iesim iar [pk]suntem plimbareti zilele astea [:D]

cat au dormit cei mici de pranz, am ajuns si eu singura prin tom, am vizitat kiabi...hainutze pentru toata lumea (pentru mari si mici, grasi si slabi) preturi bune(mici) comparativ cu hainele din magazinele de pe segmentul lor de vanzare...bravo lor ca au deschis si la cta, sa ai de unde alege [pk]

Cornelia - si mie imi place mult, mult de tot de Stefan [:I]

mamicile actritelor mici - Cameliaaaa, Taniaaaaa - impresii de la concurs, va rugam...

toate cele bune...[flo][pup]

#180
Madamsadamy

Madamsadamy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 451 mesaje

Postat 24 mai 2010 - 13:06

Buna ziua!

Am revenit acasa... . De cum am pus piciorulin aeroport OTP, am simtit ca ceva nu e bine. Si...sunt mucioasa si infundata; sa nu mai zic ce voce am. Se pare ca nu-mi prieste Romania[:D].
A fost o vacanta de vis, acum ca am ajuns acas nu-mi vine sa cred. Prietenii nostri niste oameni minunati, in materie de gazde au depasit standardele cu brio.O sa pun poze imediat ce-mi ies din starea asta naspa.
Am vizitat cel mai mare parc de pasari din europa, VOGEL-PARK.Super mare , super pus la punct. Am vizitat Hamburgul cu vaporul. Am mers la un party cu muzica jazz life[olala], si multe si multe. Promit ca revin saptamana asta cu poze.

Multa sanatate sarbatoritilor zilei de CONSTANTIN SI ELENA. Sa traiti "BINE".

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.web...ser/Madamsadamy
http://community.web.../Madamsadamy100


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -