Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

distribuitor produse Amway?


15 raspunsuri la acest subiect

#11
silvana_salajan

silvana_salajan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.908 mesaje

Postat 06 octombrie 2008 - 16:19

Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei.
Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.

#12
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 06 octombrie 2008 - 18:14

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan

Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei.
Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.




silvia,[:-)))][:-)))][:-)))]
io sa stii ca nu m-am lasat! sa fiu spalata pe creier![alcool]

Rufus are dreptate, cine vrea cumpara, cine nu, NU!




Kari

#13
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 06 octombrie 2008 - 20:01

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei.Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.
Stai, ce-ti prezentau? Produse sau afacere?Ca la prezentare de afacere am fost si eu, cred ca acum 17 ani, era o filiera din Ungaria, am fost, nu mai merg in veci. Nu doresc sa intru in afacere, nu-mi place, nu mi se potriveste (si nu stiu de ce, am totusi darul de a convinge lumea), deci nu-i cazul. Asta chiar daca lucrurile s-au schimbat, au o noua abordare, m-am mai lamurit si eu de unele chestii...nu-mi place.Asta nu inseamna ca nu-mi plac o parte din produsele Amway, Nutrilite, Artistry, Satinique sau mai stiu eu care-s pe-acolo.Deci eu n-am de-a face cu nici un spalator de creere. O verisoara m-a bagat in schema ei, ca sa-mi pot deschide magazinul, i-am explicat ca, deocamdata, sunt consumator, imi fac comenzi, vin acasa, le folosesc...A, si mai e ceva (apropos de insistenta unora): i-am zis verisoarei (care e destul de avansata in afacerea Network 21) ca-mi displace modul asta libidinos de abordare si insistenta a unora; mi-a raspuns ca, in ceea ce o priveste, te suna o data, de doua ori, dar daca nu dai nici un semn ca te-ar interesa, regula e clara: te sterge din lista ei. Asa ca...depinde de educatia fiecaruia cum se comporta.poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto] 2006[foto]2007[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#14
Fomalhauti

Fomalhauti

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.629 mesaje

Postat 07 octombrie 2008 - 00:30

Stiti subiectul operei "Tannhauser" de Wagner? Pe scurt, Tannhauser isi petrece o vreme la Venus si cand pleaca ii promite ca ii va lauda frumusetea si dragostea si face asta pierzandu-si viata....

Tot asa si eu, cu Amway (si Network 21). Nu mai sunt distribuitor Amway, dar mie perioada in care m-am ocupat de asta mi-a schimbat viata (limbaj de lemn, pentru cei care au auzit o prezentare). Am citit carti pe care altfel nu le-as fi citit, am vazut oameni care mi-au placut si am inteles o multime de lucruri despre mine, despre sotul meu, despre casnicia noastra si despre copiii mei. Stiu ca suna ciudat, dar nu am niciun interes sa va mint, jur ca nu ma mai ocup de afacere, dar o iubesc si o voi iubi mereu (desi Tannhauser era pana la urma indragostit de alta decat Venus....). Am inteles lucruri simple despre oameni (si cel putin unul din aspecte imi ajuta mult aici, pe forum...).

#15
Fomalhauti

Fomalhauti

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.629 mesaje

Postat 07 octombrie 2008 - 00:33

Revin: si daca mi-au spalat creierul, bine au facut, acum il simt mai curat....

#16
Simo3

Simo3
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 26 mai 2021 - 00:45

Buna! 
Te pot ajuta eu! 
Cauta pe Facebook Ana Simona! 




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -