Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

distribuitor produse Amway?


15 raspunsuri la acest subiect

#1
rory76

rory76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 25 septembrie 2008 - 21:10

Vreau sa comand niste produse si am nevoie de nr. de telefon al unui distribuitor din Constanta. Precizez de la bun inceput ca nu ma intereseaza sa "intru" in Amway, nu vreau sa construiesc afacerea, vreau doar sa cumpar lunar produse. Contactati-ma pe PM. Multumesc!

"sky is the limit!"

#2
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 26 septembrie 2008 - 00:32

eu zic sa nu te amagesti, produsele nu sunt asa calitative cum se spune.
parerea mea este, (am folosit si eu o vreme produsele lor) ca sunt produse de "lux" ( e prea mult spus totusi...) mult prea scumpe pentru ceea ce fac.

chiar daca au enzime si sunt ecologice....sunt si pe piata in Ro, produse de calitate la preturi accesibile. iar fardurile lor sunt....ultra scumpe, chiar nu-si merita banii.

dar, alegerea iti apartine!


Kari

#3
grodear

grodear

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 276 mesaje

Postat 26 septembrie 2008 - 14:59

Nici eu nu prea sunt de acord cu preturile exagerate si cu modul lor de abordare foarte insistent.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

#4
rory76

rory76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 26 septembrie 2008 - 19:13

Eu am folosit multi ani produsele lor, nu mi se par scumpe, luam unul si ma plictiseam eu de el pana se termina, e unul care il folosesc la curatenie prin toata casa si la masina,e singurul produs care curata pielea fara sa o afecteze, ma rog, eu sunt foarte multumita de produse. Nici mie nu imi place insistenta distribuitorilor, dar asa sunt toti, si daca stai sa te gandesti ca mananca numai de pe urma insistentelor lor...parca mi se face mila de ei. Asta nu inseamna ca le accept tacticile, ba le-o retez foarte taios daca sar calu'!
Oricum, vad ca nu gasesc pe nimeni pe aici care sa ma ajute...

"sky is the limit!"

#5
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 26 septembrie 2008 - 21:12

Eu am o amica care este in Amway, dar ea e in Bucuresti.
Daca vrei o pot intreba daca stie vreun distribuitor in Constanta.

Crinuta si [bonjovi] Rayan









Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



#6
rory76

rory76

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 27 septembrie 2008 - 00:26

Da, Crinuta, te rog daca poti fa asta pentru mine! Iti raman datoare! Daca vrei un sfat pentru design interior, constructii, orice, iti stau la dispozitie...[pup]

"sky is the limit!"

#7
kariguld

kariguld

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.428 mesaje

Postat 27 septembrie 2008 - 03:02

da, si eu ma cumparat tot pentruca imi era mila de doamna care tot venea pe capul meu cu prezentarile, ani de zile am luat de la ea produse, pe care le faceam cadou la altii, apoi.



Kari

#8
violettera

violettera
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 septembrie 2008 - 00:16

Buna seara. Am citit mesajul tau si cred ca te pot ajuta. Mama este distribuitor Amway-in Constanta! O sa-ti placa mult de ea deoarece nu este deloc insistenta :) si are toate cataloagele produselor la zi. Scrie-mi pe e-mailul viovev de pe yahoo pentru informatii suplimentare.O sa ai produsele cat mai curand.


#9
silvana_salajan

silvana_salajan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.908 mesaje

Postat 06 octombrie 2008 - 15:35

Mvaaaiiii, in era calculatorului, asta zau ca imi suna a reclama mascata. Si mai vine si duamna cu 1 post pe DC sa isi ofere serviciile! Tare de tot!!! Am experiente cu acesti domni din Amway, agata-i in cap ca nu mai scapi de ei. Sunt mai rau decat sectantii.

Sa nu zici ca nu te-am avertizat.

#10
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 06 octombrie 2008 - 16:01

Cred ca nu prea sunteti lamuriti cu afacerea..."Sectantii" despre care vorbiti sunt distribuitori de produse, e normal sa incerce sa-si vanda marfa, castiga un procent din ceea ce vand. Cei care doresc sa va bage in afacere, care se numeste Network 21 (acumulari de puncte, avansari in scheme...), nu au legatura cu Amway, sau mai precis Amway este una din firme care-si vinde produsele, uitati-va pe site, o sa vedeti si alte firme, iar in alte tari sunt o groaza; este vorba de comert electronic, care se face prin distribuitori. Ca sa fii consumator nu-i musai sa ai si o afacere in domeniu.

Eu am ales, de ex., sa-mi deschid magazinul meu (virtual), platesc o cotizatie anuala pentru asta, si-mi cumpar pentru mine, famile sau prieteni produse care mi se par bune. Nu merg la intruniri si nici nu incerc sa conving pe cineva ce afacere buna este. Dar daca maine constat ca-mi ies bani buni vanzand produsele cu pricina, care-i baiul? Numnai ca nu stau la taraba?

Vanzarea directa este un sistem cu care nu suntem obisnuiti, nici vanzatorii, nici cumparatorii, dar in fond conteaza marfa. Valabil pentru Avon, Oriflame si altele. Iti place, cumperi. Nu, nu.



poze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto] 2006[foto]2007[foto]



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -