Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 11 voturi

Doctori de care sa NU te feresti


368 raspunsuri la acest subiect

#351
isabelle1

isabelle1

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 24 ianuarie 2009 - 22:40

buna, fetele! Sunt noua pe acest forum, ca membru, pentru ca vizitator sunt de cateva luni bune, de cand ne-am hotarat sa facem un copilas. Pana acum (18 saptamani) am fost la dr. Craciun Alina, de la CMU (unde sunt arondata cu serviciul). Va rog mult sa-mi spuneti daca stiti pe cineva care a nascut cu ea sau ceva info despre aceasta doctorita, pt. ca nu am aflat absolut nimic pana acum de pe net sau de la nimeni. Multumesc mult!

#352
isabelle1

isabelle1

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 25 ianuarie 2009 - 19:21

Revin cu rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns ref. la dr. Craciun Alina. De cand am ramas insarcinata am fost la dumneaei, dar as vrea sa stiu daca a mai nascut cineva cu ea si cum este. Va rog mult de tot!!!

#353
isabelle1

isabelle1

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 29 ianuarie 2009 - 12:24

Chiar nu stie nimeni nimic? [bang]

#354
ilema

ilema

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 30 ianuarie 2009 - 18:31

A nascut careva cu dr. Todea Cezarin, de la Stanca, Cluj? am programare luni la dansul si as aprecia daca mi-ati da cateva sfaturi.

Va multumesc!





#355
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 04 februarie 2009 - 20:33

MAMANICO, in august 2008, cand am fost eu la clinica privata, FORTIS, la domnul doctor Iosup, era si Tutunaru acolo, nici nu stiam ca are cabinet chiar fata in fata cu cel al lui Iosup. Eu il contactasem pe Tutunaru pe mail, pentru niste analize care nu imi iesisera bine. Le aveam cu mine atunci si, desi erau fete / femei care asteptau sa intre la dansul, mi-am luat inima in dinti, i-am spus cine sunt si a zis sa intru pe la el dupa echografia 3D de la Iosup, sa vada analizele. Nu aveam programare, nu nimic, si totusi, m-a primit, s-a uitat peste analize si mi-a confirmat ca totul este OK - analizele fiind re-refacute la Cantacuzino. Mie mi-a lasat o impresie buna, din doua motive:

1. mi-a raspuns la mailuri, desi stiu ca este f. ocupat.
2. m-a primit si a vorbit cu mine, fara sa platesc nimic pentru asta - spun asta pentru ca medicul meu de la Galati, de la ROMAR, m-a taxat cu 15 RON pentru un simplu "nu ai nimic", spus in urma aruncarii unei priviri fugare pe analiza secretiei vaginale. Nota bene, am stiut si eu interpreta rezultatul, dar am zis sa consult si medicul, totusi.

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!





#356
mihaelapt

mihaelapt
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 05 februarie 2009 - 14:10

Buna mamicilor !!! Am citit mesajele voastre, dar nu am gasit nimic despre Dr. Militaru de Filantropia, daca ma puteti ajuta cu ceva informatii , va rog!!

Va multumesc!

#357
camisilvia

camisilvia

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 06 februarie 2009 - 19:11

Isabelle stai linistita pentru ca esti pe maini bune. Pe doamna dr. Craciun o cunosc de foarte multi ani si este un om si un doctor foarte bun. Nu te lasa balta si te ajuta in orice problema. Probabil ca mergi la CMU?!

#358
isabelle1

isabelle1

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 09 februarie 2009 - 15:51

Multumesc mult, Cami! Intr-adevar, merg la CMU, sunt arondata acolo prin serviciu. Si mie imi place cum a decurs colaborarea cu dna. doctor pana acum, dar voiam sa aflu cum e la nastere, dar daca zici ca o cunosti si pe poti baza pe ea, m-am mai linistit. In primul trimestru de sarcina n-am avut nicio problema, acum s-au mai complicat lucrurile, dar sper ca totul va fii bine pana la sfarsit.

#359
bamsy

bamsy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 245 mesaje

Postat 09 februarie 2009 - 16:46

Buna fetelor, sunt si eu o burtica in 26 de saptamani, eu merg la Dr.Sbarciu de la Stanca Cluj. Mai merge cineva la el?

#360
adnana31

adnana31

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 48 mesaje

Postat 11 februarie 2009 - 14:34

As dori sa aflu mai multe despre dna dr. Lipa Daniela.
Eu am fost la dumneaei la clinica Puls, nu stiu la ce maternitate poate fi gasita.
Din pacate, n-am gasit deloc referinte pe net.
Sunt la inceput de tot (azi am fct un test de sarcina care a iesit pozitiv) si nu stiu cu ce doctor sa continui...
Dna dr. Lipa este tanara si f draguta, insa vreau sa stiu daca a m nascut cineva cu dumneaei etc.

Multumesc


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -