Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Petrecere copii - ce firma?


46 raspunsuri la acest subiect

#11
Ela2001

Ela2001

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 746 mesaje

Postat 07 octombrie 2007 - 11:16

Crinuta ai vorbit cu cei de la Kids First, ca pe site scrie ca sunt optionale face painting, karaoke, teatru de papusi...
Tariful nu mai este de 45 ron/ de copil + parinti?








#12
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 08 octombrie 2007 - 19:43

Mi-a raspuns pe mail ca tariful este 50 Ron, iar acele servicii sunt obligatorii, nu optionale.

Crinuta si [bonjovi] Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



#13
Gabrielama

Gabrielama

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.041 mesaje

Postat 09 octombrie 2007 - 20:19

Ela,

petrecerea a fost OK, depinde insa foarte mult ce varsta au copiii; la cei trei ani pe care ii aveau marea majoritate a colegilor Marei la petrecere, ceea ce au facut cei de la Fun Science a fost putin "diferit", dar pana la urma le-a placut.

Nu imi amintesc exact cat a costat - cred ca undeva in jur de 6 milioane (600 RON).

Sper sa iti foloseasca aceste informatii. Si... petrecere frumoasa!

Gabi

Please think twice before you print out this message or any other document! We are all responsible for protecting our environment! YOU can save a tree...


#14
Ela2001

Ela2001

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 746 mesaje

Postat 10 octombrie 2007 - 17:20

Crinuta multumesc. Intre timp mi-au scris si mie pe mail acelasi lucru. Mi se pare prea scump. Eu nu vroiam pachetul ala obligatoriu de 3 mil.








#15
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 10 octombrie 2007 - 18:50

Ela, cu placere. Daca gasesti ceva mai ieftin te rog sa imi spui, ca timp am destul pana in decembrie.
Mi-a mai trecut si prin cap ca la o adica se pot sarbatori 2 copii, care au zilele de nastere ori in aceeasi zi, ori pe aproape, si in acel caz se impart costurile.
Ufff, de ce e totul atat de scump?

Fun science nu mi se pare deloc potrivit pentru varsta asta, deci in ceea ce ma priveste, nu intra in discutie acum, ci eventual peste cativa ani.

Apropos de gradinita asta de care vorbeam...., nu mi se pare profesionist ca pe site sa scrie ceva si in realitate a fie altceva..., nu crezi?

Crinuta si [bonjovi] Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



#16
Ela2001

Ela2001

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 746 mesaje

Postat 10 octombrie 2007 - 23:50

Crinuta eu anul trecut am sarbatorit ziua fetitzei la Events Day si ne-a placut f mult; nu ne-au impus sa aducem clovni-era optional.

Nu stiu de ce a ajuns sa coste o petrecere pt copii asa de mult. Un meniu costa in medie 500.000 de copil si nici macar nu intra tortul in banii astia. Pe unde am intrebat numai de milioane multe am auzit.

As fi facut petrecerea acasa, dar ma gindesc ca n-am atitea scaunele si masutze. Si unde ar incapea 7-8 copii+parinti+rude f apropiate (asta ca sa nu mai fac inca o petrecere cu rudele).
Si mai e o problema la care m-am gandit si nu e deloc de neglijat: pt fetitza mea locul ar fi binecunoscut, jucariile la fel, deci petrecerea ar fi mult mai placuta pt copiii invitati decat pt ea.

Din fericire, tu mai ai timp de cautat, ziua fetitzei mele este insa peste aprox 10 zile.
Am comandat niste jucarii de la Quelle si daca nici astea nu vin in timp util, nu stiu ce ma fac.









#17
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 11 octombrie 2007 - 01:35

Te inteleg.
Eu nu vreau sa ii tin ziua acasa, din N motive.
Pe de alta parte as vrea ceva organizat, nu e musai cu clowni ( ca tot nu imi plac), ar putea fi si un personaj din povesti, sau animatori. Ideea este ca as vrea ca in acelea cateva ore sa nu se plictiseasca, sau sa se joace dezorganizat in grupulete, ci mai degraba sa participe toti la jocuri organizate, de aceea doresc animatori.
Ce nu doresc este face painting, si nu voi accepta asa ceva.
Din ce am studiat eu pana acum, tot acea gradinita e cea mai buna, in sensul ca in acei 50 RON, intra si meniul ( daca il pot numi asa) pentru parinti, ceea ce la alte firme nu se intampla.
Cu toate astea tarifele nu se justifica, dar eu tot sper sa gasesc ceva mai ieftin.
La Zig Zag ai incercat sa trimiti cerere de oferta?
Te rog tine-ma la curent cu ce mai gasesti.


Crinuta si [bonjovi] Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



#18
grati.ela

grati.ela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.921 mesaje

Postat 22 octombrie 2007 - 20:26

noi am participat la petreceri unde au venit cei de la funscience...spectacolele dureaza multi si copiii se plictisesc...merg ca animatie in mall-uri, in scoli unde elevii nu au pe unde fugi...oricum pretul e destul de piperat!
noi am fost multumiti de kidsplanet (si cel de la Alba Iulia dar - surpinzator - si de cel din Citymall). Am avut si animatori...pentru pictat recomand insa cu maaare caldura trupa Bombonel. Vezi ca si ei organizau petreceri...
Succes!

[gravi][baietel]25+

#19
buggy

buggy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 764 mesaje

Postat 31 octombrie 2007 - 15:47

Buna,

Acum am descoperit acest subiect si avand in vedere ca Fun Science reprezinta una dintre cele mai mari valori pe care le am in clipa de fata nu am cum sa stau deoparte de subiect.

Mai intai doresc sa o salut pe aceasta cale pe Gabrielama si sa ii multumesc pentru alegerea facuta, pt noi fiecare client cu care reusim sa legam o comunicare reprezinta aur curat, avand in vedere ca trebuie sa fim la curent cu tot ce se intampla dincolo de pregatirile pe care le facem.

Cu titlu de recomandare, trebuie sa precizez ca activitatile noastre se adreseaza copiilor intre 4-14 ani (datele acestea se gasesc si in site-ul nostru oficial) totusi exista copii de 3 ani, 3 ani jumatate care se comporta si reactioneaza mai bine decat altii de 4-5 ani sa zicem, asta tine foarte mult de personalitatea copilului si numai parintii sunt in masura sa aprecieze corect acest lucru.

Mai este de precizat ca activitatile Fun Science sunt total diferite de genul de activitati tip -animatie (gen pictat pe fata, impletit baloane, printi, printese, clowni etc) ele nu sunt in concurenta ci sunt complementare as putea zice.

Noi suntem perfectionisti, ne dorim mai mult decat oricine ca lucrurile sa iasa mai mult decat perfect si de aceea relatia cu clientii si cu toti cei care participa la activitatile noastre trebuie ( din punctul nostru de vedere) sa fie una stransa. Acest lucru este extraordinar de benefic in ceea ce priveste evolutia noastra si mai ales partea critica a celor din jur este cea care ne ajuta sa ne pozitionam corect si nu in ultimul rand sa imbunatatim partile mai slabe si sa ne crestem performantele.

In legatura cu durata de timp, in general putem tine copiii cu sufletul la gura si 3 ore consecutiv, daca prestatia Profesorilor Trasniti si ambianta generala (copiii tinuti oarecum sub control) este la un nivel de conditii maxime. Este important de precizat, ca Profesorii Trasniti, fiind Trasniti, nu au autoritate asupra grupului de copii, din contra ii provoaca sa se manifeste...de aceea este indicat la petreceri, in clase si oriunde ne aflam, sa existe persoane care sa se ocupe de acest lucru.

Inchei acum multumindu-va din nou pt atentia pe care ne-ati acordat-o, va rog ca de fiecare data cand aveti vreo nemultumire sau vreo precizare de facut sa nu ezitati sa ne contactati si foarte important, politica companiei noastre este urmatoarea : Daca aveti cea mai mica nemultumire legata de programul nostru il puteti considera gratuit. Pentru noi principalul castig il reprezinta un client multumit[flo]


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

#20
ovidiu_d2001

ovidiu_d2001

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 33 mesaje

Postat 05 aprilie 2008 - 04:50

buna ziua doamnelor,
cautam si eu pentru petrecerea baietelului meu o firma specializata.anul trecut am fost si noi la gradinita kids first si a fost intr-adevar super.anul acesta insa , deoarece s-a schimbat conducerea , s-au schimbat si regulile si chiar amenajarea. nu ne-a placut deloc cum am fost primiti si nici cum am fost tratati. ni se impuneau niste chestii care nu apar pe internet.mai mult..si aici va solicit atentia, deoarece am de gand sa initiez un subiect pe acest forum, aceasta gradinita nu are NICIO AUTORIZATIE DE FUNCTIONARE!!! Noi intentionam sa il inscriem pe Andrei acolo, dar vazand cat de mult s-au schimbat lucrurile in prost, am facut si niste sapaturi cerand sa vedem si noi in ce conditii functioneaza aceasta gradinita. bineinteles ca ne-a dus cu vb doamna directoare, ca inca nu au iesit actele..ca inca asteapta. pe siteul lor scrie ca au deschis in 2006..chiar atat de mult se asteapta pentru niste autorizatii?? eu nu cred.

ovidiu


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -