Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Petrecere copii - ce firma?


46 raspunsuri la acest subiect

#21
blue_rain

blue_rain

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 347 mesaje

Postat 02 iulie 2008 - 23:05

Unele autorizatii se reinnoiesc anual.

#22
martie

martie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.138 mesaje

Postat 03 iulie 2008 - 00:35

Eu am facut la cresa la fata mea petrecerea cu BluParty. M-a costat 4 milioane, au pictat 20 de copii pe fata, au fost 2 personaje Alba ca Zapada si Scooby Doo, Alba ca Zapada ii picta pe fata, iar Scooby Doo le facea figurine din baloane modelabile , jucau diverse joculete cu ei, a fost nemaipomenit. Chiar am facut vreo 400 de poze, un filmulet si le-am trimis si lor pe adresa de mail, ca sa vada cat de mult am apreciat prestatia lor. In acest pret au intrat si 20 de baloane colorate cu heliu si un buchet de baloane folie cu heliu, care a fost inmanat sarbatoritei de Alba ca Zapada in persoana. asta se intampla in martie. Si a durat 1 ora jumatate.
Au fost extrem de flexibili si foarte amabili, avand in vedere ca i-am ametit cu telefoanele, ba chiar am schimbat si data petrecerii pana la urma. Au fost chiar super profi!

Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]




#23
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 23 septembrie 2008 - 16:30

Am inceput sa caut deja pentru decembrie.
Duoart, astept oferta voastra. M-ar interesa si o locatie, dar nu sa ma rupa la buzunar... :)

Crinuta si [bonjovi] Rayan









Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm



#24
Noa

Noa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 394 mesaje

Postat 28 septembrie 2008 - 01:29

Am fost chiar astazi la o petrecere la un coleg de gradinita al Ioanei,la Club Arlechino, pe b-dul Unirii.Mie personal mi-a placut foarte mult, locatia e draguta, au spatiu de joaca suficient de mare, personalul OK, mancarea acceptabila, dar ceea ce a dat sarea si piperul a fost clovnul DODO(de la vitamina Vesela).Si copiii si parintii au stat 45 minute neclintiti pe scaune, razand cu lacrimi de farsele si glumele acestui animator.Super haios, merita toti banii. Dupa reprezentatie, toti parintii isi notau nr. lui de telefon.Pana acum mi s-a parut cea mai reusita petrecere la care am fost!



POZE , Ioana, minunea mea...

M-am facut mare!





#25
carmenz

carmenz

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 29 septembrie 2008 - 19:04

Buna fetelor!
Am si eu o intrebare.
Ati fost la vreo petrecere la Boom-Boom Land, in parcul Tineretului?Eu caut deja un loc sa-i serbez ziua fetitei mele, care va fi in decembrie si Boom Boom Land ar fi aproape de mine. Am auzit ca nu ar exista toalete si, implicit, nici apa, ceea ce ar fi o mare problema, daca ar fi adevarat.
Stiti ceva despre asta?
Duoart, as dori si eu oferta. Daca ai putea sa imi trimiti pe mail, ti-as fi recunoscatoare. [flo]
Multumiri!!!



carmenz

#26
denis_en

denis_en

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 07 octombrie 2008 - 20:15

Buna,
Sambata implinim 2 anisori si am vrea sa facem petrecere.
Stiu, este foarte tarziu, dar ne-am hotarat mai greu :)
Duoart, poti, te rog sa imi dai si mie oferta? PM sau mail, ce-ti este mai comod
Mercic

#27
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 23:45

carmenz, nu cred ca este incalzire acolo, ceea ce e o problema in decembrie. Cel mai sigur, mergi si intreaba.

Editez pt ca am fost la o zi de nastere acolo in ianuarie: incalzire este dar se face prin niste aeroterme mari. Daca nimeresti in dreptul uneia mori de cald, daca esti mai intre jeturi, asa, e mai frig.

Animatori: tot respectul pt Dodo de la Vitamina vesela, e mult peste ceilalti pe care i-am vazut la treaba.

#28
CristinaT

CristinaT

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.763 mesaje

Postat 14 octombrie 2008 - 11:41

duoart, vreau si eu detalii pe PM.

Merci.



8 ani .... La multi ani!











#29
LYADA

LYADA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 988 mesaje

Postat 27 noiembrie 2008 - 13:29

Am avut si noi petrecere pentru copii de 7 ani la Kids Planet in City Mall saptamana asta. A iesit foarte bine, spatiu adecvat, servicii bune, clovnul (animatoarea) foarte buna, ne-am simtit foarte bine si copiii si adultii.

Mi-a dat curaj postul cui a scris ca a iesit petrecerea bine la City Mall si am zis ca merita si din partea mea sa revin cu un vot de incredere.

Bianca

#30
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 11 decembrie 2008 - 16:59

Citat:
citat din mesajul lui LYADA
Am avut si noi petrecere pentru copii de 7 ani la Kids Planet in City Mall saptamana asta. A iesit foarte bine, spatiu adecvat, servicii bune, clovnul (animatoarea) foarte buna, ne-am simtit foarte bine si copiii si adultii.Mi-a dat curaj postul cui a scris ca a iesit petrecerea bine la City Mall si am zis ca merita si din partea mea sa revin cu un vot de incredere.Bianca
Cat ai platit?Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.extremly importantNusfalautraieste sanatos


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -