Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

parintii spun lucruri traznite:-)


179 raspunsuri la acest subiect

#21
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 16:50

PAPADIEEEEEEEEEEE da te prind io![:D] A&[copil]JSa va fie casa, casa,Sa va fie masa, masa:tot cu mesele întinsesi cu fetele aprinse;tot cu casele grijitecu buni oaspeti locuite;si la anul sa traitisa va gasim înfloritica perii, ca meriiîn mijlocul verii.SARBATORI FERICITE!Imagine postataImagine postata

#22
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 16:58

Am si eu o 'perlutza':La Echografie:"dr: felicitari dl .x....veti avea o fetitasotul meu (dl x): de unde stiti?dr:pai aici e un piciorus, aici al 2lea si intre...nimic.sotul meu:aaa....si nu mai are nici o sansa sa creasca?dr:heheheh....poate inauntru...ca pe afara in nici un caz!"P.S.:intamplarea s-a petercut acum ~2luni...sotul meu si acum ma intreaba 'daca nu a crescut ceva ...acolo'.el inca isi asteapta baietelul mult dorit, dar se pare ca-l va avea peste cativa ani:)[il]ariel

#23
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:15

categoria "NASTERE HIGH TECH: 9 moase si Sam tot singura naste"Florys: "Papa una din noi va tine cordonul se tine din doua parti si se taie in mijloc... ""Mai cind se mai albeste ecranul inseamna ca Sam are contractie mare si are nevoie de incurajari"mamarutza: "pe mine ma puneti la munci usoare ca-s tare neindemanateca"reliana: "samy, nasti online???:)))"Samurai-Lady: "asa cred...ca io tot timpu am fost copil neascultator":-)Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#24
Reliana

Reliana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:27

Meseriasi in ale computerului:papadie: Came is pe email acu Imagine postataSarbatori Fericite!Imagine postata

#25
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:28

Nu pot sa ma abtin si adaug si eu DIN CATEGORIA URMA SCAPA TURMA Adela "Chatul asta are un inger pazitor..... Ca mai sterge prostiile noastre din vand in cand! lol"Sanatate maxima,Maria [pk]Rabdarea este cheia fericirii.

#26
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:42

Categoria "Vremea operetelor cu putzä"Reliana cica aia mica e "opereta" cind plinge: "mama, da sa se schimbe, ca deja am avut trei anotimpuri azi:))))"Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#27
Reliana

Reliana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:43

Apropos de "nastere on-line":papadie: si mai bagi si vro doua manele il fericesti pe japonica...chiar cum il cheama pe numele lui? papadie: Sam ia bre un whisky sau o tzuica doo prunesa nasti cintind d-alea "cine-a pus circiuma-n drum" papadie: desi la voi prunele de la tzuica is cu microcipuri Imagine postataSarbatori Fericite!Imagine postata

#28
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 14:46

Super tehnologia ne invinge !!!Papadie :"terminati-va ca Sam naste computerizat, in stil japonez, naste sony)))"Hihihi/sa moara de ciuda cine nu a intrat azi pe chat...nastere on line,protagonista Samy !!!Sanatate maxima,Maria [pk]Rabdarea este cheia fericirii.

#29
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 13 decembrie 2002 - 15:35

categoria "VRABIA MALAI VISEAZA"nano:" Cine nu raspunde o face zilnic!Sic!Sic!Sc!"Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#30
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 17 ianuarie 2003 - 16:43

si papa revine in forta....pe ciat:are acceses de tacere site-ul:)***deci...oare mamele lu hakeri stie?


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -