Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

parintii spun lucruri traznite:-)


179 raspunsuri la acest subiect

#11
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 13:58

categoria:"pe mine m-a adus BARZA!" Adela: "eeeei Papa de fapt mi-a facut cezariana la spate. LOL pe paralela din prima la dreapta!":-)Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#12
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:01

categoria "mäcar mama e sigurä":-)vilma:"daca e misto, poate ma dau la el....":-)Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#13
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:22

Papadia:Flor ii trimitem pe toti la tine si tu stai in transee cu dinamita in bratze***cica pestii se inteleg cu leii ca si cum ai amesteca apa cu uleiul*** vilma ca placintuzele imputite?cu brinzica si stafidutze si caldute, scirbele alea de palacinte??!!!!:-) A&[copil]JSa va fie casa, casa,Sa va fie masa, masa:tot cu mesele întinsesi cu fetele aprinse;tot cu casele grijitecu buni oaspeti locuite;si la anul sa traitisa va gasim înfloritica perii, ca meriiîn mijlocul verii.SARBATORI FERICITE!Imagine postataImagine postata

#14
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:30

"Mama se ocupa numai si numai de mine"Adela (loveste din nou):"mey terminati ca-s pe jos de ras. Vilmaaaa lol. mi-a dat mancarea in foc cu voi":-)²Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#15
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:33

Papadie nu zice si de ea. Ia auziti aici: "Categoria "mama se razbuna, partea a 2-a" :"papadie: da PESTII va plac? nu ca meserie, ca zodie, va intreb främuaselor" papadie: azi se naste ingrup organizat

#16
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:42

Nasterea fara dureri:mamaruta: Cristina eu is asa de idioata ca mi-au facut o anestezie mai nu stiu cum sa nu treaca prin placenta si am auzit-o pe Mara si chiar ma gandeam de ce or fi adus astia copii aici si pe mine ma opereaza?Categoria: Fat-Frumos din lacrima:papadie: Cristina n-ai vazut ca au nascut fetelöe astea in 2 saptamini cit tot restu anului

#17
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 14:48

categoria "Dependenta se vindeca cu perseverenta" sau "uite asa maninca baby sitter-ul o paine cinstita" roxane: "sunt cateva zile in concediu si am trecut putin pe la serviciu sa va salut"Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata

#18
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 15:44

Categoria "Sunt cuminte mama e on-line":reliana: fetele, v-am pupat ca am opereta gratuita:)) Categoria: Informatica si bucatariapapadie: me-am pus un deget derect pe aragaz care era la 250 de grade papadie: ma si ustura acu nij nu mai stiu daca pling de bucurie de karina, de usturime de la deget sau de draga de lara

#19
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 15:58

Nota zece fetelor!Pot sa va zic si eu ceva[:I], da' sa nu va suparati pe mine amarata, da[hopsieu]?Bai sunteti asa frumoase la suflet si aveti asa niste povesti extraordinare si hazoase, eu rad si plang in acelasi timp[vom[:D][:(]. Rad ca rad, si plang ca parca as face parte dintr-o alta lume decat voi ca nu am si eu "opereta gratuita" sa ma ia de langa calculator ....Parca nu sunt terminata ...Of, of![q]Catalina, o viitoare mamica

#20
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 decembrie 2002 - 16:49

categoria "Adela se intoarce!" sau "treaba strica graba"ADELA: "Am ras la mesajele papadiei cu parintii spun...bla bla . Vine sotul acasa. Casa FUM si eu radeam in hohote! mancarea mi s-a ars da eu radeam ca prostu de mi-aduceam aminte. Am mai citit si alte perle.... loooool L-am pus pe ganduri pe-al ,eu sot care se holba la mine..... Asa cu mila. Adica: saraca! Cu ce-am gresit io oare ca m-am insurat cu asta? Uitati-va la ea....dar scriu pe fuga.... Is grabita!" [:D][:D][:D][:D][:D][:D]ADAUGIRE [:D]:"gata plec ca azi sunt vanata! Glumesc! Plec ca am treaba! Sa spal aragazul ! ha ha ha"Imagine postata Mosuleee nu ma uita cu bebelashuuuuImagine postata


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -