Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Harry si Meghan

harry megan

145 raspunsuri la acest subiect

#61
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.263 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 17:12

Daaaa, familia ei o sa fie un izvor nesecat de birfa pentru presa de scandal! Eu nu stiu cum ea l-a lasat pe taica-su sa traiasca in asa mizerie atitea ani dupa ce ea a ajuns mare actrita, ca am inteles ca erau tare apropiati. Eu nu i-as fi putut lasa pe ai mei de izbeliste si eu sa traiesc pe picior mare in LA. Sper ca acum sa le cumpere locuinte decente la amindoi, sa nu mai traiasca in saracia in care traiesc (cel putin taica-su, de ma-sa nu stiu).



#62
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 18:21

deci ... se apropie nunta acestor doi porumberi frumosi.

 

 

Da, se apropie , avem street party in zona si party la doua biserici locale .

Da' supusii tronului nu sunt atat de incantati cum au fost la nunta lui Will + Kate.Poate datorita faptului ca nu e " de-a locului"



#63
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 19:37

Sau poate au si ei exact aceleasi temeri,pe care le avem si noi forumistii, la subiectul asta.

 

Nu vad de ce imediat trebuie data o conotatie rasista sau nationala sau...sau...sau...

 

Poate lumea crede ca pur si simplu ea nu e cea mai potrivita, nu ca ne-ar intreba cineva ceva in mod special.



#64
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 19:39

Daaaa, familia ei o sa fie un izvor nesecat de birfa pentru presa de scandal! Eu nu stiu cum ea l-a lasat pe taica-su sa traiasca in asa mizerie atitea ani dupa ce ea a ajuns mare actrita, ca am inteles ca erau tare apropiati. Eu nu i-as fi putut lasa pe ai mei de izbeliste si eu sa traiesc pe picior mare in LA. Sper ca acum sa le cumpere locuinte decente la amindoi, sa nu mai traiasca in saracia in care traiesc (cel putin taica-su, de ma-sa nu stiu).

Eu nu cunosc detalii despre familia ei,insa am inteles ca taica sau e renumit cumva pe acolo pe la Hollywood, cum adica saracie?

 

Si am mai inteles ca ( totusi ) el o va conduce la altar.



#65
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 20:14

Pai ta-su e cam batraior. Parintii ei au divortat in '89. El a fost ceva gen director de lumini la Hollywood, a luat si un premiu Emmy. A dat faliment.

 

Mai are 2 copii o fata de 53 de ani si un baiat.



#66
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.263 mesaje

Postat 14 mai 2018 - 23:21

Eu nu cunosc detalii despre familia ei,insa am inteles ca taica sau e renumit cumva pe acolo pe la Hollywood, cum adica saracie?

 

Si am mai inteles ca ( totusi ) el o va conduce la altar.

 

Eh, a fost in tinerețe pe la Hollywood , Acu trăiește in sărăcie prin Mexic. Și nu, cică nu mai vine in UK după figura cu Ziariștii. Om vedea simbata.

 

Nu, nu e adevărat ca "supușii" nu o vor, din contra toată lumea e foarte incantata. De sărbătorit nu sărbătorește nimeni in strada, așa cum nu au sărbătorit nici la nunta lui Will.



#67
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 15 mai 2018 - 10:17


Nu, nu e adevărat ca "supușii" nu o vor, din contra toată lumea e foarte incantata. De sărbătorit nu sărbătorește nimeni in strada, așa cum nu au sărbătorit nici la nunta lui Will.

mey...traim niste vremuri aiurea rau,brigazile sunt peste tot,gasesc imediat interpretari de te doare capul,la care nici nu te gindeai.

 

Am citit ca , cistigatoarei Eurovisionului i s-au aruncat acuzatii de rasism,ne-identificare nationala... [alcool] [alcool]



#68
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.263 mesaje

Postat 15 mai 2018 - 10:50

 

 

Am citit ca , cistigatoarei Eurovisionului i s-au aruncat acuzatii de rasism,ne-identificare nationala... [alcool] [alcool]

Da, ca a aparut in port national japonez! Si culmea ca nu japonezii s-au isterizat, ci brigazile PC de pe twitter! Daca ar fi citit definitia pentru "Cultural appropriation", poate si-ar fi dat seama cit de penibili au devenit urlind "discriminare" in orice manifestare, in orice gest. [batcap]



#69
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 15 mai 2018 - 11:07

 

 

Nu, nu e adevărat De sărbătorit nu sărbătorește nimeni in strada, așa cum nu au sărbătorit nici la nunta lui Will.

 

 



#70
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.263 mesaje

Postat 15 mai 2018 - 12:00

Pai sa ne pui imagini de pe strada ta, sa vedem ce frumos ai sarbatorit!  [:D] La mine, nimeni nu serbeaza in acest fel, n-am cu ce sa ma laud!

 

Da, in trecut cind lumea nu avea televizor si nici prea multa mincare, street party-urile erau foarte la moda. Acu lumea se uita la televizor sau pur si simplu nu da atentie evenimentului.

 

Royal wedding street parties FALL FLAT: Lack of excitement for Harry and Meghan's big day
THEY may be a royal golden couple but there seems little interest in celebrating Prince Harry's wedding to Meghan Markle with a street party.

 

https://www.express....y-royal-wedding

 

 

Royal Wedding: 9 in 10 will not go to street party
Wide-scale apathy towards the Royal Wedding has been revealed in a survey which suggests that nine out of 10 people will not attend a street party or neighborhood event to celebrate the marriage.

The lack of interest in the forthcoming event, now less than a month away, has been laid bare in a survey undertaken on behalf of The Daily Telegraph.

It comes despite an increasing number – over 4,000 – of applications being lodged with local councils requesting road closures to hold a street party. It raises the prospect that while the wedding will be enthusiastically enjoyed by a small proportion of people, the majority of the public will use the extra bank holiday to spend time with their family, go shopping or put their feet up.

 

https://www.telegrap...reet-party.html

 

https://www.express....y-royal-wedding

 

http://www.bbc.co.uk/news/uk-12979666

 

https://www.theguard...-street-parties

 

https://www.independ...up-2267225.html





Etichetat si cu harry, megan

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -