Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (853)


1381 raspunsuri la acest subiect

#281
madalyna27

madalyna27

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 50 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 08:20

ma tot gandesc cum sa trec peste,doar un alt bebe mai mi-ar alina suferinta.am ramas dupa 6 ani gravida cu bebelusa,nu am mers la doctor pt investgatii ca nici nu ma grabeam...imi e teama ca acum voi ramane tot asa greu.medicul a spus ca peste 3 luni dupa analizelede hematologie,reumatologie,endocrinologie,pot incerca iar..



#282
elenna87

elenna87

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 424 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 09:35

Vei.rămâne madalyna.. Ai.încredere. si eu am rămas după doi ani ...am pierdut iar acum e un an de când iîncerc iar fara rezultat... Noi suntem aici sa ne sustinem si sa trcwm peste tristețe ... Curaj si fii optimista .stiu ca e greu dar ne ai pe.noi alături sa te încurajam . pupici 



#283
madalyna27

madalyna27

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 50 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 09:50

va multumesc mult fetelor



#284
Hope_32

Hope_32

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 594 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 14:56

Madalyna, nu imi gasesc cuvinte pentru a descrie cat de rau imi pare pentru pierderea ta...m-am emotionat f tare..acum iti scriu din toaleta unde m-am ascuns de colegi ca sa plang...Vreau doar sa fii tare, sa nu renunti, sa nu cauti explicatii, ci pur si simplu sa stii ca Dumnezeu nu ne da mai mult decat putem duce si are cu fiecare dintre noi un plan...abia dupa ce treci prin diverse experiente afli care a fost planul. 

Intra pe forumul celor care au trecut prin ce treci tu..ele iti pot intelege suferinta mai bine decat oricine si iti pot da din puterea lor ca sa mergi mai departe.

 

Va pup si va imbratisez cu drag pe toate!  [ruga]

 



#285
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 20:21

Madalina imi pare tare rau.Nici nu stiu ce sa iti spun ca sa iti mai aline un picut suferinta.Doar sa te rogi cu toata fiinta ta la Maica Domnului si sa ai incredere ca te va ajuta sa ai un copil sanatos de care sa te bucuri. Cand simti nevoia sa vorbesti despre fetita ta aici suntem, te ascultam si iti oferim un umar pe care sa plangi de cate ori simti tu nevoia.



#286
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 20 aprilie 2015 - 21:03

Buna seara fete vechi si noi! M-a apucat un dooor de voi si mi-am zis ca nu ar fi rau daca as intra un pic sa vad ce mai faceti! Eu sunt bine, nu am nicio veste dar nu-i bai....nu disper, inca [:)] Voi cum mai sunteti? Doina, Caresse, Maryella, Floren, Floric, Albinutateo,Elena, Silvi, Raisa, Corina, Ella, Marja, Mon, Iarina va imbratisez cu drag!!!!...daca am uitat pe cineva , va rog sa ma scuzati....semne de batranete! Va pup pe toate la rand!!!! [flo2]

Madalyna, nu te cunosc dar m-a impresionat povestea ta....Dumnezeu sa-ti dea putere!


Editat de danutza1978, 20 aprilie 2015 - 21:08 .


#287
elenna87

elenna87

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 424 mesaje

Postat 21 aprilie 2015 - 09:43

Buna fetelor .sa aveți o zi frumoasa cu soare ! E destul  de liniște pe aici haideți cu veștile buneeeew :) 



#288
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 21 aprilie 2015 - 13:16

Madalina imi pare tare rau pentru pierderea ta. Stiu ca nu exista nimic pe lumea asta care sa-ti aline suferinta in afara de timp. Stiu ca nu vei uita niciodata pierderea bebelusei tale dar durerea se va mai ameliora cu timpul. Sigur ingerasa ta iti va trimite un alt bebel care sa-ti mai aline durerea si sa-ti incalzeasca inimioara. Dumnezeu are grija se noi toate si chiar daca nu intelegem de multe ori de ce ni se intampla noua astfel de lucruri are El un plan pentru fiecare. Te imbratisez.



#289
Hope_32

Hope_32

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 594 mesaje

Postat 21 aprilie 2015 - 15:44

Eu sunt in perioada ovulatie asa ca vestile bune speeer sa vi le dau curand. [barza1]

 

Voi restul cum sunteti? Asteptam zilele astea vreun test pozitiv?? 



#290
elenna87

elenna87

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 424 mesaje

Postat 21 aprilie 2015 - 21:57

Eu nu.

Avand in vedere ca nu am facut stimulare luna asta cu siguranta  n am ovulat ..:) astept menstra intro saptamana

seara faina !




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -