Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Ghetar vesel si multicultural


663 raspunsuri la acest subiect

#591
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:06

La multi ani Letitia!!! [flor]

#592
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:08

Viviana, mult succes Silviei la competitie maine, facem si noi galerie online! [pup]

#593
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:09

Fata cu buzele ca mura, spune repede, la ca varsta l-ai facut pe Londonez ? Erai majora ? Sau la petrecerea de majorat ai comis-o ? [:)]  ...ca stau sa ma gandesc, esti mai mica decat mine cu cativa, putzini ani si fiu-tau este mai mare decat fiu-meu cu catziva, multzi ani ... sa-ti fie de bine si tzie si mai ales lui. Ce face dupa graduare, sper ca ramane pre acolo, sau macar in Scotzia ...

 

In alta ordine de idei, incerc sa postez niste poze de la petrecerea noastra de Halloween de saptamana trecuta ...cam asa vom iesi maine pe strazi, pe frig si intuneric, sa facem rost de bomboane ...



#594
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:18

Nu merge sa atasez poze ....

 

Mai, si totusi ce se intampla ? Stie cineva ? ...

 

Later edit : ia uite ca Rox a reusit ....

 

 

Miniaturi atasate

  • Halloween_2014_5.jpg
  • Halloween_2014_4.jpg
  • Halloween_2014_3.jpg
  • Halloween_2014_2.jpg
  • Halloween_2014_1.jpg

Editat de buflea, 30 octombrie 2014 - 17:23 .


#595
papanash

papanash

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.197 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:20

La multi ani frumosi Letitia !!!



#596
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.261 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:34

Nu pot cita, nu pot da like, ma enerveazaaaaaa!

 

Multu Elyda [flo2] ! Asta vroiam sa stiu. Dar cum adica nu e trafic de persoane? Ma interesez pentru cumnatii mei in caz ca vin sa ma viziteze, ca vor sa vina ieftin. Eu nu merg cu low cost ca sint foarte imprevizibili. Acum am mers cu Tarom, m-a costat 200 de lire dus intors Luton_iasi. A fost fain si confortabil.

 

Buflea, absolut bestiale pozele! Noi nu sarbatorim Halloween, ca sarbatorim ziua mea, sint eu destul de fioroasa, nu le mai trebuie alte sperietori! [:-)))] [:-)))]



#597
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:35

Fata cu buzele ca mura, spune repede, la ca varsta l-ai facut pe Londonez ? Erai majora ? Sau la petrecerea de majorat ai comis-o ? [:)] ...ca stau sa ma gandesc, esti mai mica decat mine cu cativa, putzini ani si fiu-tau este mai mare decat fiu-meu cu catziva, multzi ani ... sa-ti fie de bine si tzie si mai ales lui. Ce face dupa graduare, sper ca ramane pre acolo, sau macar in Scotzia ...

In alta ordine de idei, incerc sa postez niste poze de la petrecerea noastra de Halloween de saptamana trecuta ...cam asa vom iesi maine pe strazi, pe frig si intuneric, sa facem rost de bomboane ...


ASTAZI AM IMPLINIT 22 DE ANI DE CAND M-AM CASATORIT !:))


Aidi beiiii...cum sa nu fiu majora!
A doua zi dupa ce am implinit 23 de ani l-am nascut pe Londonez !:))
V-am spus ca sunt fata harnica si hotărâtă. :)):))
Si nu sunt bătrână:)), am dat copii la scoala la 6 ani...in caz ca faceti calculele!:)):))


Londonezul vrea sa se stabilească in Londra asa cum ii e numele.:)) Ca si "Scotia"tot catre Londra vine.:)):))



Si mai voiam sa ii spun Letitiei ca e mai ieftin sa iei bilet de avion București-Sheffield, iar de acolo pleaca autocar spre Londra care costa pana in 10 £.

Editat de elyda, 30 octombrie 2014 - 17:47 .


#598
elyda

elyda

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.011 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:39

Nu pot cita, nu pot da like, ma enerveazaaaaaa!

Multu Elyda [flo2] ! Asta vroiam sa stiu. Dar cum adica nu e trafic de persoane? Ma interesez pentru cumnatii mei in caz ca vin sa ma viziteze, ca vor sa vina ieftin. Eu nu merg cu low cost ca sint foarte imprevizibili. Acum am mers cu Tarom, m-a costat 200 de lire dus intors Luton_iasi. A fost fain si confortabil.

Buflea, absolut bestiale pozele! Noi nu sarbatorim Halloween, ca sarbatorim ziua mea, sint eu destul de fioroasa, nu le mai trebuie alte sperietori! [:-)))] [:-)))]


Adica atunci cand nu cerere mare pe ruta asta.Fiind oras studentesc, in perioada de iarna pleaca toti pe la casele lor si fiind trafic mare de persoane:) se scumpesc biletele.Eu am dat 1400 de lei dus-intors.In rest sunt ieftine.

200 £?? Cu masaj la talpi inclus? :)):))



Ma zapaceste forumul, pleaca mesaje incomplete sau nu pot posta, apar desuchiate:)) sau amestecate.

Editat de elyda, 30 octombrie 2014 - 17:51 .


#599
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.261 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 17:58

Nu pot cita si pace!

 

Elyda la multi ani fericiti si buni!! [deziuata] Macar la fel de buni precum au fost si pina acum!!!

 

Excelent daca e si autocar! Merci tare mult! Nu pentru sarbatori vrea cumnatu', pentru la vara, poate vind incoa si mergem impreuna sa batem Scotia in lung si in lat!

 

200 de lire nu e mult, dus-intors! Cind faceam escala in Bucuresti plateam 300!!! Mi-a placut enorm ca nu a trebuit sa ma opresc in Buc., ma seca oprirea aia, iar in iasi nu venea nici o cursa internationala.



#600
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 30 octombrie 2014 - 18:10

Letitia, sunt low cost non-reliable, da' AirFrance ii intrece :)) (stiu, stiu, is rea de tot :))) )

Intre timp Patrick e foarte happy, a googalit Disney store Roma, a aflat adresa si si-a luat de o grija. Acu o incita si pe sor-sa....


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -