Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

FIV cu dr. Dragos Albu 103

fiv medlife albu

414 raspunsuri la acest subiect

#61
ROXYC

ROXYC

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 10:04

Merci Cor,

 

Am niste emotii de nu-ti spun... 



#62
camcris

camcris

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.773 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 10:12

Deborah [pup] imi pare rau ... sper sa treceti cu bine peste aceasta intamplare, multa putere si credinta in DD este alaturi de noi tot timpul

alinutza12 sper ca totul sa fie bine indiferent de ce decizie vei lua, tot la spital esti, tu cum te simti?

NicNic [pup]  scumpa mea da se vede burtica, creste dar tot trec neobservata [:D] cand sunt afara...am reusit si eu sa iau in greutate, este mare lucru.....

tu ce mai faci cum este la munca, la mine foarte greu...ma obisnuiesc eu ce sa fac, as merge acasa sa lenevesc era asa bine [:)]



#63
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 10:18

Camcris aseara ma fost la un Ion si am ajuns tarziu acasa. Dorm cu capul pe birou :)))))

Si eu vreau acasa, in pat, la somn. Stiam eu de ce nu ies in cursul sapt din casa, dar nu ii mai vazusem pe aceti prieteni de f multa vreme. Mi-e somn rau de tot. SI greatza de la oboseala  [:)]



#64
Lavinia1982

Lavinia1982

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.852 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 10:47

Multumesc Nic, poate reuseste Terry sa-mi pastreze blastocistul intact si nealterat. :) Tare mi-e teama ca nu va rezista decongelarii si altul nu mai am. Off.



#65
NicNic

NicNic

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.983 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 11:03

Lavinia ai un pic de incredere  [:)]  Dumnezeu e mare si e alaturi de noi  [flo2]

Stiu ca e greu, dar incearca sa fii mai optimista si mai increzatoare, te rog mult. Si mult mai relaxata psihic. Mie mi-a iesit cu un complex de B-uri si magneziu. Hai ca trebuie sa fie bine  [pup]



#66
Irva

Irva

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.771 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 11:25

La multi ani fetelor! Sa fie un an cu multe dorinte implinite si multi bebei sanatosi! Nu am mai scris dar v-am tot citit.

 

Nic Nic, bebelusca e bine, foarte activa! Luni s-a trezit la 4 dimineata si abia m-a mai lasat sa dorm.

 

Felicitari celor 2 mamici! Nu cred sa existe bucurie mai mare decat ce simt ele acum!

 

Felicitari si valului de gravidute! Tare mult ma bucur cand mai citesc de cate un beta mare, si de fiecare data imi aduc aminte de ziua in care am facut si eu beta!



#67
Cris33

Cris33

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 34 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 11:45

Multumesc frumos, fetelor pentru primire si raspunsuri! intr-adevar, Lucia mi-a confirmat ca e de la acc-uri; mergem inainte cu pastiluta si speram sa reactionam bine la injectii...apropo, aveti idee cat poate costa tratamentul cu injectii luand in considerare amh-ul; noi am estimat cam  4 000 lei si de-abia pe 13 ian.o sa aflu costurile de la farmacie....dar pana atunci stau ca pe ghimpi, ca daca o sa coste mai mult nu stiu pe unde o sa scoatem camasa.  [:)]



#68
loli1776

loli1776

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.202 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 12:22

Buna buna!!

Alinutza Doamne ajuta!

Fetelor in focuri multa bafta!

Lavinia pupici speciali [pup]



#69
Lavinia1982

Lavinia1982

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.852 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 12:56

[flo2] [pup]



#70
cor1978

cor1978

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 379 mesaje

Postat 08 ianuarie 2014 - 14:12



Multumesc frumos, fetelor pentru primire si raspunsuri! intr-adevar, Lucia mi-a confirmat ca e de la acc-uri; mergem inainte cu pastiluta si speram sa reactionam bine la injectii...apropo, aveti idee cat poate costa tratamentul cu injectii luand in considerare amh-ul; noi am estimat cam  4 000 lei si de-abia pe 13 ian.o sa aflu costurile de la farmacie....dar pana atunci stau ca pe ghimpi, ca daca o sa coste mai mult nu stiu pe unde o sa scoatem camasa.  [:)]

la amh meu mic, cam asa am ajuns si eu pe la 4000 mai mult sau mai putin. Eu unele le-am luat de la sensiblue si sunt mai scumpe mai ales gonalul, dar daca le ei de la tei sunt mai ieftine si la suma asta se simte diferenta. Oricum sa nu ei totul pentru inceput, pentru ca la gonal si menopur se mai schimba doza. O sa primesti toate instructiunile in schema.


Editat de cor1978, 08 ianuarie 2014 - 14:29 .




Etichetat si cu fiv, medlife, albu

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -