Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (841)


495 raspunsuri la acest subiect

#471
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 18:58

era sa uit  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne] 



#472
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 19:09

Maryella , fetele au spus tot daena si floren , eu pot spune ca sunt perfect deacord cu ele, si stai linistita suntem aici ca sa ne spunem offurile sa ne sustinem. [pup]

Daena pacat ca nu sunt mai aproape de tine sa vezi cum te-ai trezi cu mine pe cap , [:D]  mai ales ca spui aici cand faci ceva bun [pup]

Floren Ella ,Corina, Mariell, Raissa , Ella, Danutza ,Elena, Ioana , Draguta , [pup] sper ca nu am uitat pe nimeni , atunci va pup pe toate si va mai trimit niste [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne] [perne]



#473
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 19:20

si eu trebuie sa ripostez [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne]  [perne] 



#474
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 19:27

intre timp ma bat si cu pisica acasa; am tot rasfatat-o de cand am venit acasa , iar acum se crede mare smardoaie, se earta inclusiv cu sotul meu caruia ii mai stia de frica;s-o vezi cum ridica laba sa dea si ea; bine  nu zgarie, se cearta exact ca oamenii; e asa haioasa ca, daca as stii cand o apuca as filma-o; [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] noi ziceamca plecam de astazi la Bucuresti, dar am mai avut ceva treba si am zis ca nu are sens sa ne apuce noaptea pe drum; astazi am facut cornulete; si cum sunt eu lacoma sa fac cat mai multe am facut o portie si jumatate; credeam ca nu mai termin de copt; m-am specializat si in cozonaci ca am facut si de Craciun si de Revelion si am facut si azi pt mama sa ii las pt Sf. Ion  ca e ziua ei; ma laud si eu ca pana acum mi-era o teama sa fac cozonaci; mereu aveam senzatia ca gresesc ceva, ca nu ii framant suficient ca nu e reteta buna;

chiar Didi, iti multumesc pentru reteta de cozonaci; e f buna si practica; cand  ajung la Bucuresti o sa pun poze cu "operele mele";



#475
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 19:31

Maryella uite asta ca apropo la pisica ta [:-)))] http://comunitate.de...a-sa-te-omoare/

 harnica esti vezi ca poate te trezesti cu mine pe cap [soricel] daca ai facut atatea bunatati , ai noroc ca sunt asa departe [:-)))]



#476
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 20:20

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

marja cred ca imi fac testamentul; ca a mea face toate astea; si eu care credeam ca imi face masaj cand ma apasa cu labutele [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

pisica mea e ceva deosebit; daca a stat atata cu noi  in casa si am tot vorbit cu ea toate cele chiar intelege ce ii cerem ;acum vreo 3 zile se certa cu sotul meu ca el ii spunea ca nu ii mai da carne ca e grasa si sa manance doar mancare uscata de pisici; ne-a lasat masca atunci cand s-a dus la farfurie si a inceput sa manance boabe uitandu-se urat la sot; si f multe faze de genul asta;iar masaj chiar ii face lui maica-mea si numai la mana care o doare;daca o pune si la cealalta mana nu vrea;

marja te astept cu draga inima la mine ; imi spui dinainte ce ai pofta sa mananci si se rezolva;dar eu v-am mai spus ca nu sunt mare gospodina; de sarbatori asa fac si eu mai multe ; de asta ma si laud ca sunt evenimente mai rare astea cand fac asa mai multe zile la rand prajituri si mancare;spun adevarul ca sa nu incep anul nou cu minciuni ca nu e frumos;cand o sa avem bebeii ne intalnim la mare si promit sa aduc cat mai multe prajituri de casa facute de mine; sunt responsabila cu desertul;



#477
mariell

mariell

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 216 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 20:35

La multi ani, dragele mele!
Sa fiti sanatoase, ca e mai important decat toate, si sa ne ajute Dumnezeu ca anul asta sa ne tinem minunile in brate!
va pup pe toate!

#478
Didi81

Didi81

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.472 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 20:40

chiar Didi, iti multumesc pentru reteta de cozonaci; e f buna si practica; cand  ajung la Bucuresti o sa pun poze cu "operele mele";

 

Ce mult ma bucur ca ti-a placut reteta! Sa va fie de bine cozonacii  [pup]



#479
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 21:11

mariell sa te auda Dumnezeu! eu presimt ca anul asa vom trece toate la gravidutze si scimbam doar denumirea forumului asa cum am vb; 



#480
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 03 ianuarie 2014 - 22:35

Floren, a iesit f bun Tiramisu, chiar daca nu e cel adevarat. Mie mi-e greata de ou crud si eu fac cu mascarpone si smantana lichida, iese aproape la fel, cine a mancat la mine nu si-a dat seama ca nu e reteta originala. [:)]

 

Noapte buna!




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -