Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (839)


497 raspunsuri la acest subiect

#31
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 11:37

Danutza, Raisa mie mi se pare ca mai e putin pana la test. Oricum eu nu cred ca ne vom testa toate in aceeasi zi ca in perioada 22-24 voi fi la o conferinta cu firma si s-ar putea sa nu am timp de teste. dar la cat de nerabdatoare sunt eu sigur fac unul inainte sa plec deci inainte sa-mi intarzie.



#32
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 11:43

élla ai descris exact starile mele; eu mereu stau cu cheia in usa pentru a nu putea intra nimeni; aici nu am avut probleme de gen, dar sunt tare suparata ca nu a fost sincera cu mine si am si investit ceva bani; era vb ca stam cel putin 3 ani pana reusim sa ne luam noi si se scotea investitia , dar asa..

acums tam in Colentina; sincera sa fiu nu mai conteaza in ce cartier, doar sa fie pe termen f lung si la un pret rezonabil;

Incearca pe mercador si tocmai.ro, stiu ca sunt multe anunturi de la particulari. Poate ai noroc.

Iar referitor la perioada cu chirie pe mine ma stresa maxim ca proprietarul ( desi er aun om fff ok, niciodata nu am avut probleme cu el ) prefera sa treaca pe la noi sa ia banii de chirie in fiecare luna si cum noi lucram zi lumina amandoi ii lasam banii pe masa sau la vedere sa ii ia si nu imi placea ideea ca omul ala vine in lipsa mea acolo chiar daca e casa lui, acolo locuiam eu, am o mare problema cu treaba asta, cu intimitatea, eram asa nebuna ca lasam semne prin casa sa vad daca umbla prin diverse locuri, al meu zicea ca sunt paranoica [batcap]  si ca trebuia sa ma fac detectiv  [:-)))].  



#33
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 12:03

Danutza, Raisa mie mi se pare ca mai e putin pana la test. Oricum eu nu cred ca ne vom testa toate in aceeasi zi ca in perioada 22-24 voi fi la o conferinta cu firma si s-ar putea sa nu am timp de teste. dar la cat de nerabdatoare sunt eu sigur fac unul inainte sa plec deci inainte sa-mi intarzie.

Pana sa termin de citit tot comentariul, deja ma gandeam "sigur o sa faca un test inainte sa plece"  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] .



#34
Saralu

Saralu
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 12:12

ce binee!! Doamne ajuta!



#35
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 12:13

ella exact asa ganesc eu ; aici mi-a placut pt ca nu m-a deranjat cu nimic; mereu stabileam asta cand eram acasa sau ii puneam banii in cont; chiar nu am fost deloc deranjati;si pe mine ma eerveaza proprietarii care nu inteleg ca atunci cand inchiriaza practic chiriasul e un fel de proprietar; nu te mai poti duce tu cand visezi; eu am patit-o urat cand am venit in Bucuresti; am inchiriat o garsoniera de la o profesoara cu pretentii; vreau sa spun ca ea si sotul veneau zinic in lipsa noastra; sotule ra pelact si am stat cu 2 prietene pana venea el; cand le-am atras atentia, mosul-avea 80 de ani- a sarit cu cutitul la mine;sunt asa suparata pe mine ca nu am gstionat banii de i-am avut cum trb; mai bine dadeam un avans si rata la dezvoltator si nu ne mai deranja nimeni;asta e, am investit acasa la ai mei; nu ma gandeam ce peripetii o sa avem prin Bucuresti; gandire de provincial ce sa mai;



#36
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 12:38

Buna fetelor,

Lipsesc  putin si voi deja sunteti la un nou capitol si ati scris deja 4 pag [batcap] ce sa mai sunteti ff harnice

Maryella nu te mai stresa cu chiria stiu ca e ff neplacut si eu am stat 10 ani in chirie in romania asa ca e ff greu sa gasesti o peroana potrivita o locuinta potrivita da sunt sigura ca vei gasi si ai grija cu mutatu somtru si de astea ca nu stii cand e bebele in burtica [pup]

Ella stai cat mai calma nu te gandi la test , eu oricum tin pumni si vedem noi [pup]

Corina [pup] mai ai putin pana la test

Danutza [pup] ff bun TSH

Floren [pup] imi pare rau pt z1 dar sunt ff sigura ca va veni si bebele lla tine curand

Daena tin pumni la ovulatie sa fie luna norocoasa [pup]

Raisa e greu cand astepti si nu stii nimic , dar o sa vezi ca bebele va veni mai repede decat crezi [pup]

Elena , Monna [pup]



#37
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 12:41

marja [pup]; nici nu vreau sa stiu ce ne-am face fara tine; mereu ai o vb buna si de incurajare de spus pentru noi toate; sunt sigura ca Dumnezeu te va rasplati peste asteptari;

Elynko ce mai faci? cand mai trb sa ajungi la doctor? asteptam vesti bune; 



#38
camcris

camcris

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.773 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 13:29

Buna fetelor

ella sa ai mana aurita sa fie un capitol noroc cu multe fete la titlu printre care si tu [:D]

maryella77  [flor]  fata muncitoare, te inteleg perfect cu mutatul si dezinfectatul  [ph34r]

Floren [flo]  imi pare rau pentru ziua 1

danutza1978 si eu cred ca este bun rezultatul tau

[pup]  [pup]  [pup]  la toate fetele


Editat de camcris, 13 noiembrie 2013 - 13:30 .


#39
camcris

camcris

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.773 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 13:33

fetelor am si eu o intrebare maine as vrea sa merg la dr. Uscatescu la fundeni, este prima data cand merg, merg cu analizele, trimitere de la dr. de familie, adeverinta de salariat, stiti cumva daca este dansa acolo, la ce ora trebuie sa fiu acolo?  trebuie sa ma intalnesc cu ea si cum pot ajunge acolo cu metroul si troleu vin de la piata unirii

[pup]



#40
Didi81

Didi81

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.472 mesaje

Postat 13 noiembrie 2013 - 14:02

camcris, nu stiu daca e sau nu zilele astea. Si eu ar trebui sa merg, o sa ma interesez. Cat despre ora, eu cand am fost am ajuns pe la 8, mi-a facut analize si m-a chemat la 12 pt rezultate. Dar alte fete se duc mai devreme (de ex la 6) si primesc rezultatele dimineata. De ajuns acolo, eu am mers cu metroul la Obor, de acolo am luat tramvaiul (mi se pare ca e un singur tramvai) pana la sos Fundeni, am coborat si am luat un autobuz vre-o 2-3 statii parca. E greu de ajuns acolo dupa parerea mea, dar asta e...




Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • O saptamana cat o luna

    RoxiMada
    - Ieri, 20:50

  • Oboseala in sarcina

    Roxi_pisicul23
    - mai 04 2024 17:03

  • Pozitie bebe

    Ralu31031992
    - mai 04 2024 13:01

  • Prajituri impreuna cu bebe din burtica

    RoxiMada
    - mai 03 2024 19:30

  • 1 mai frumos ca altul

    Pau26
    - mai 03 2024 14:48

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -