Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici de Martie 2014 (Ghiocei de Martie 2014) - Cap.7


747 raspunsuri la acest subiect

#101
babyboom

babyboom

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.535 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:09

Deci sa inteleg ca aveti probleme cu sexul. Eu n-am decat in sensul ca n-am cu cine. :))). In rest, am niste vise erotice ca ma trezesc transpirata si as iesi pe strada la agatat daca n-as fi asa pudica

#102
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:13

Eu fumam un pachet pe zi, mai si depaseam. Cel mai mult ajungeam la 2. Acum trag un fum la cateva zile- o sapt. Daca trag doua fumuri e jale. Imi tiuie urechile, ametesc, palpitatii voma. Cu toate astea tot imi doresc acel al doilea fum. Nu mi.era rau de la tigari inaunte sa ma las. Pe langa asta am lasat si cafeau,.tocmai ca sa nu le mai asociez una cu cealalta.

Eu stiam ca varsta biologica se ia in functie de puls, tensiune, greutate, masa grasa, masa osoasa, bla bla

#103
andika

andika

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.647 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:14

Sex eu nu am facut de cand e bebe prezent. Mi-e frica pt. ca am avut ceva sangerari la inceput, si mi s-a recomandat repaus fizic si sexual. Dar am avut cateva orgasme, asa din senin, in timp ce gateam, sau ma uitam la meci de baschet. Aiurea rau:))



#104
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:15

Grrrrrr, va invidiez pe toate care aveti chef de buntzi buntzi.

Monica, macar ne.am facut una pe alta sa radem.

#105
Arrya

Arrya

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.836 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:16

babyboom cand intri in sevraj, aminteste-ti ca nu tine decat 72 de ore. Si cand te lasi, fa ca in carte: asta e ultima mea tigara. EVER. deci no matter what. Asa ca go through it. Dureaza doar cateva zile. Si nu inlocui cu nimic tigara. Si intelege-ti organismul. E normal sa te simti asa. E normal sa te gandesti doar la tigara in primele luni. E normal sa vrei, sa fi trista, sa plangi, sa iti fie dor. De fiecare data cand se apropie o criza, trebuie sa vorbesti cu tine insati si sa iti explici exact ce face corpul tau, fiziologic vorbind. Stii ca creierul tau trebuie sa reinvete sa faca niste legaturi sinaptice? Stii ca abia dupa 1 an va invata sa elibereze dopamina la fel de repede  ca la nicotina? (de ex la orgasm, sau in timpul sportului). Ii ia timp sa invete, pt ca nu stie, pt ca nu a mai facut-o demult. Si sunt si alte explicatii ce e cu sevrajul si tristetea, dar nu vreau sa ma intind, mai ales ca daca acum iti place tigara, te va agasa ce scriu. Stiu pt ca "been there, done that". [soricel]

 

monic@ esti amuzanta. Nici noi nu ne-am rupt cu sexul in sarcina. Dar in schimb viseeez erotic si Doamne, ce vise [alcool]  Chiar ieri m-am trezit de pisu si m=a auzit si sotul si i-am zis "am visat niste deepthroating, dar nu eu faceam, ci o alta" , de unde pana unde nu stiu [:-)))] M-am culcat la loc si am visat ca faceam sex salbatic, ca la Private Spice cu sotul [fal]


Editat de Arrya, 18 octombrie 2013 - 21:16 .


#106
monic@

monic@

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.641 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:16

Andika mai bine asa fara efort.
Pot sa te intreb cum ai facut?ha ha

#107
Arrya

Arrya

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.836 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:17

Mi-a iesit varsta biologica 27. Am 31. E bine, mai ales ca la tigari am avut punctaj maxim, la fel si la sport (nu am avut voie sa fac din cauza tumorii la picior).



#108
Julia1985

Julia1985

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.047 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:17

Andik, spune.mi repede ce mananci. Cred ca incep sa ma uit si eu la basket

#109
andika

andika

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.647 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:23

V-as spune daca as stii:)) Dar habar nu am, cred ca sunt super vascularizata pe-acolo. m-am si speriat, va dati seama cum aratam cu facaletul in mana, mirosind o oala cu supa, si avand un orgasm. sau injurand arbitrii la baschet si amutind dintr-o data. M-am speriat, zau.



#110
Pocahontas80

Pocahontas80

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.959 mesaje

Postat 18 octombrie 2013 - 21:24

Vai, ati atins un subiect dureros :) si eu am vise din alea de imi vine sa-l mananc pe al meu cu fulgi cu tot, dar mi-e teama de sangerari. Ca rana aia a mea de pe col e tot acolo...orgasme am avut in somn si nu mai vreu ca mi-e frica. Altfel in viata mea n-am avut asa libido:), sper sa ma tina si dupa ce nasc :))))


Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - mai 17 2024 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • Cum au aflat de tine

    Andreitaa21
    - Astăzi, 15:28

  • Camera ta e gata!

    BeckyGaie
    - Ieri, 17:57

  • Prima ecografie

    Andreitaa21
    - Ieri, 13:44

  • Dureri de burtică

    Ste01
    - Ieri, 08:40

  • Aflarea sarcinii

    Roxxxi
    - Ieri, 08:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -