Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Felicitari Camcris! Aspirante optimiste>20ani(833)


501 raspunsuri la acest subiect

#11
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 28 august 2013 - 13:20

Fetelor eu am o stare de somnolenta, imi vine sa pun capul pe birou si sa dorm.Sunt la a doua cafea ( ceea ce nu mi se prea intampla) si tot imi e somn de mor. Cred ca vremea e de vina.



#12
marja91

marja91

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 28 august 2013 - 13:40

Sau poate nu Corina , poate e ceva acolo in burtica care are nevoie de energia ta [:)]



#13
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 28 august 2013 - 13:47

Da Corina ...poate ne pregatesti ceva!!!

#14
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 28 august 2013 - 14:44

Fetelor eu am o stare de somnolenta, imi vine sa pun capul pe birou si sa dorm.Sunt la a doua cafea ( ceea ce nu mi se prea intampla) si tot imi e somn de mor. Cred ca vremea e de vina.

Da, da, sigur vremea e de vina...not  [barza1]  [bb]  [copil]  [gravi]  [caru]  [bbfata]  [bbbaiat]  [uta] mai caut emoticoane, sau e clara banuiala mea  [soricel]



#15
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 28 august 2013 - 15:56

Buna fetelor!

Ma bucur sa vad ca aveti chef de vorba si sunteti bine dispuse! [:)] 

Si la mine ploua si e vreme inchisa, dar mie chiar imi place. Mai tarziu vreau sa imi caut un film si ma pun in pat sa tricotez..Eu nu suport asa bine caldura si abia am asteptat sa se termine. In rest astept sa treaca CM, care luna asta mi-a adus niste dureri foarte mari, ieri am crezut ca o iau razna, am fost nevoita sa iau un calmant si sa stau in pat toata dupa-amiaza. Pe mine de obicei nu ma doare nimic, simt prima zi doar ceva activitate prin burta dar in rest nimic, nici cea mai mica durere. Singurul lucru ce am facut deosebit e ca am umblat vreo cateva zile cu picioarele goale prin casa si noi stam la parter iar podeaua e cea mai mare parte din granit, deci destul de rece. Dar afara era cald si nu mi-am dat seama. Desi nu stiu cat are legatura asta cu durerile mele [batcap]  . Revin.


Editat de daena, 28 august 2013 - 16:36 .


#16
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 28 august 2013 - 16:30

Camcris, inca o data felicitari pentru burtica! [flor] Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa ai o sarcina usoara pana la capat!

 

Ella, multumim frumos pentru capitol! [flo2]

 

Danutza, pai se poate sa ne tii asa pe jaratic?! Asteptam cu nerabdare liniutele [gravi]

 

Corina, si bebe da somnolenta, sa stii [:D]

 

Iulya, tu pe unde esti?

 

Marja, Iarina, Maryella si toate celelalte aspirante va pup. [pl]


Editat de daena, 28 august 2013 - 16:35 .


#17
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 28 august 2013 - 16:41

Wow fetelor ce ati mai scris!... eu sunt extrem de ocupata si va citesc in diagonala, promit sa ma revansez in weekend.

 

Ella ti-am raspuns in vechiul capitol... si dupa ce a aparaut mesajul am vazut ca ai deschis capitol nou. Bravos!

 

Fetelor, dragelor, va pup pe toate fara nicio exceptie... astept noutati de la Corina... asta daca nu ai scris ceva si eu nu stiu.... daca da ma scuzi.... [flo2]  [flo2]  [flo2]

Danutza si de la tine.... [flo2]  [flo2]  [flo2]


Editat de iarina_r, 28 august 2013 - 16:42 .


#18
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 28 august 2013 - 16:43

Camcris felicitari!!!!! Bravos mamico.... sa creasca bebe mare in burtica si sa se nasca sanatos si la termen! [flo2]  [flo2]  [flo2]



#19
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 28 august 2013 - 16:53

Eu am o scurgere maronie incepand de dupa.amiaza...asa debuteaza la mine cm insa de obicei o aveam cu cel putin 2 zile inainte de termen. Nu am nicio stare deosebita.
Am o stare de neliniste ingrozitoare ca parca iar am nodul in gat, tremurici la stomac si tot tacamul.
Va tin la curent cu ce mi se intampla!
Puupicei!

#20
daena

daena

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.208 mesaje

Postat 28 august 2013 - 17:20

Eu va marturisesc ca ma cam sperie maxim ideea de gemeni [fri] , bine la mine nici nu ar avea de la cine sa fie ca nu avem in familie cazuri nici eu si nici sotul. Singurul caz este o verisoara de-a maica-mi care a facut doi baieti gemeni neidentici, dar nu cred ca am vreo sansa eu sa fac

Mi se pare fff greu cu doi bebelusi si ma sperie si ideea ca daca sunt identici i-as putea incurca, desi sunt constienta ca asta nu se prea poate intampla, mai ales ca mama, dar totusi. [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Sunt o ciudata, nu?

Ella, nu esti ciudata deloc! Si eu imi doresc 3 copii, dar nu vreau sa am gemeni [batcap] In familie bunica din partea mamei a facut gemeni, baiat si fata, nu stiu daca se transmite asa departe. Eu nu vreau gemeni fiindca...  nu imi plac carucioarele de gemeni, mi se par imense [fal]




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -